Komentáře uživatelů k epizodě (6)

• De Large

To je nejaký hlúpy vtip, či čo?(3.3.2018)

• Arsenal83

Ďalší krvavý rektál z pera (či péra?) nejakého slovenského scenáristu, inak korunovaného výmrda. Áno, viem, že originál pochádza z Veľkej Británie a mal som ho šťastie nevidieť, no na nižšej úrovni ako toto bahno to určite nemohlo byť. Keď si to celé zhrnieme tak stará Lišková šuká zajaca, Marcinková podvádza muža a nevie hrať. Norisová nevie hrať a vidí duchov, Pauhofová tiež nevie hrať a mrdá všetko okolo, hlavne ženáčov. Vrchol je účasť Twiinsiek, ktoré za 20 rokov neurobili ani jeden hit, reklamu im platí otecko a určite ich on tiež dosadil to tohto grcu. Summa summarum seriál je točený hlavne pre ženy, ale to azda všetky ženy do jednej sú neverné?(28.3.2018)

Marcinková, Norisová, Pauhofová - obsazení the best of Slovakia v dané věkové kategorii. Milenky se mi zdají jako o třídu lepší vztahovka než ateliérové pásově vyráběné Paneláky a Růžové zahrady, ikdyž nejsem úplně cílový divák, protože celé to je takový malý slovenský Sex ve městě čili vztahy, sex,láska z pohledu ženského. Zdá se mi to celkově inteligentnější a odvážnější témata, dialogy jsou přirozenější, postelové scény reálnější ( čili aspoň topless ikdyž cudně bez pohledu na bradavky). Zaujalo mne to, ale do děje první díl nevtáhl.(4.3.2018)

Prvý diel výborný. Najviac vyniká Antónia Lišková, to je herečka inej kategórie. Marcinková krásna a výborná. Žiaľ, ja mám už Pauhofovej afektovaného prejavu až až, u mňa slabunká. A Norisová vôbec nevie hrať, tú ani nebudem hodnotiť. Veľmi ma potešil Marek Geišberg. DObrá kamera, super točené v reálnych interiéroch, zatiaľ svižné tempo, ja som veľmi spokojná.(15.3.2018)

• vega1

To, čo sa podarilo Hřebejkovi v Až po uši, sa aleže vôbec nepodarilo Kronerovi v Milenkách, aj keď snaha o kopírovanie tu bola, lenže - hnusná Blava nieje Praha a môžu sa aj posrať. Herecké výkony ani nekomentujem, lebo s takým scenárom sa to ani nedá a čerešničkami na tomto grce sú štetky Nízlové ... omg(8.3.2018)

• tosastava

Mladý netalentovaný Króner uplietol so svojou bývalou macochou slovenskú telenovelovú verziu zúfalých manželiek(28.4.2018)