Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Čtyři krásné ženy a tolik smůly v lásce! Lékařce Kristině zemřel ženatý milenec - pacient, advokátka Zuzana má problémy v manželství a nadbíhá jí mladý kolega, Sandra je nezávislá a užívá si života plnými doušky, Míšin manžel před šesti lety záhadně zmizel a ona nevěří v jeho smrt. Ještě že mají jedna druhou... (TV Nova)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

Wargoo 

všechny recenze uživatele

Kroner je asi mierne zakomplexovaný človek, ktorý nedokáže ponúknuť dej filmu alebo seriálu zasadený do prostredia, ktoré je trošku bližšie cielenému publiku, a to je stredná trieda ! Každá musí žiť v luxusnom dome, asi by sme sa posrali keby mala niektorá nebodaj byt v Petržalke, to už by ale asi nebolo to pravé orechové. Veľmi povrchný seriál. 2** a 29,202% ()

marhoul 

všechny recenze uživatele

Něco pro holky. Škoda, že scénář sklouzává do neustále se opakujících telenovelózních smyček. Konkrétně ta otravně unyle utrápená zdepkovaná doktorka- alias individum bez šťávy a bez života, která je v obou sériích na ránu. Můj milý scénáristo, o takovou vyhořelou tragédii by si normální chlap ani kolo neopřel... Této postavě je věnováno zbytečně moc prostoru, obsahově i vizuálně o ničem. Přitom hezká ženská. Dále pozitiva: Předně Zuzka Norisová, která od Rebelů neměla moc štěstí na pěkné role, ve kterých by nebyla trapně potřeštěná. Tady je ale moc fajn! V podstatě jsem na celý seriál dodívala kvůli ní. Lukáš Latinák je také dobrý i Táňa, které role bratislavské afektované fifleny výborně sedla. Její postava je vtipná i dojemná zároveň. Scény s Martinem Nahálkou patří mezi to nej v celém seriálovém počinu. Marek Geišberg je opravdu typ chlapa, kvůli kterému se něco podobného může stát, čili proč ne? A Gábina Marcinková tady sice neválí tak, jako se blýskla v celkem přiblblém Doktoru Martinovi, ale určitě je zajímavá a má solidní potenciál. Potěšila i účast Zuzany Kanócs a Danice Jurčové. Celkově něco jako Sex ve městě, ale říkám chtělo by to osekat, zestručnit, zrychlit. No ale protože seriály české jsou (vyjma některých dramatických) děs a hrůza, nezbývá než uznale zatleskat. :-) ()

Reklama

petmes 

všechny recenze uživatele

Drahá Adriana K., nie je to úplne márne, ale... ale stále z toho ide ťažoba a tragédia. Ja chápem , že ide o príbeh štyroch rôznych žien, ale to je práve kameň úrazu, že sú síce rôzne, ale zároveň sú úplne rovnaké. Tragické, bez nadhľadu... ani štipka odľahčenia, ani štipka humoru. Napríklad postava T. Pauhofovej, keby bola vybudovaná , ako taká žienka typu take it easy a neskôr, oveľa neskôr by ju to dobehlo v podobe napr. ženáča, do kt. sa zamiluje... ale ona sa zamiluje do uvedeného ženáča hneď z úvodu ... a ďalej? Všetky sa trápia naraz... tým pádom tomu čosi chýba... chýba tomu taká "česká" ľahkosť. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takový malý slovenský Sex ve městě ( ten americký jsem sice nesledoval, ale tak nějak si to předtsavuji) se čtyřmi hrdinkami a jejich nestandardními vztahy. Řemeslně určitě kvalitnější a inteligentnější než klasické tv vztahovky vyráběné na výrobním pásu. Co mne udivilo bylo doslova hvězdné obsazení, které to nejlepší, co Slovensko nabízí v dané ženské herecké kategorii plus pro mne neznámá A.Lišková, která v závěru herecky exceluje. Pár dílů a momentů sice nudilo, ale jako celek to hodnotím moderní, svižné, svěží, ikdyž úplně top to není ( jestliže za nejlepší vztahovku posledních let budu považovat Až po uši tak tenhle seriál je na jejich 58% ) ()

Cuffini 

všechny recenze uživatele

Zajímavé, neotřelé, utahané, pomalé, šíleně předabované, snad by byla lepší i ta čobolština. Rozhodně ne tak žhavé, jak by mohlo být. Absolutně se nedá srovnávat se Sexem ve městě, obzvlášť od chlapů, kteří neviděli ani jeden díl. Seriál je pro přepracované a osamělé ženy ve vztahu, které se potom, co se jejich chlap vyvrhne na gauč (a pustí si Milenky) a za celý týden je schopnej tak maximálně nakoupit, protože je děsně unavenej z toho jak dřepí 8 hodin v kanclu (jako jeho žena, která musí stihnout navíc asi milion věcí), které se na to rády podívají se sklenkou vína a zapnutou fantazií, jaký by byl jejich vztah, kdyby vedle ní denně neusínala zvadlá seschlá oloupaná čabajka, která formu komunikace s druhou polovicí omezila již jen na "Ahoj... Tak jak bylo v práci?" To je adrenalin, který v naší český domácnosti snad nikdy nebudu mít. Ach jo... ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama