Něco pro holky. Škoda, že scénář sklouzává do neustále se opakujících telenovelózních smyček. Konkrétně ta otravně unyle utrápená zdepkovaná doktorka- alias individum bez šťávy a bez života, která je v obou sériích na ránu. Můj milý scénáristo, o takovou vyhořelou tragédii by si normální chlap ani kolo neopřel... Této postavě je věnováno zbytečně moc prostoru, obsahově i vizuálně o ničem. Přitom hezká ženská. Dále pozitiva: Předně Zuzka Norisová, která od Rebelů neměla moc štěstí na pěkné role, ve kterých by nebyla trapně potřeštěná. Tady je ale moc fajn! V podstatě jsem na celý seriál dodívala kvůli ní. Lukáš Latinák je také dobrý i Táňa, které role bratislavské afektované fifleny výborně sedla. Její postava je vtipná i dojemná zároveň. Scény s Martinem Nahálkou patří mezi to nej v celém seriálovém počinu. Marek Geišberg je opravdu typ chlapa, kvůli kterému se něco podobného může stát, čili proč ne? A Gábina Marcinková tady sice neválí tak, jako se blýskla v celkem přiblblém Doktoru Martinovi, ale určitě je zajímavá a má solidní potenciál. Potěšila i účast Zuzany Kanócs a Danice Jurčové. Celkově něco jako Sex ve městě, ale říkám chtělo by to osekat, zestručnit, zrychlit. No ale protože seriály české jsou (vyjma některých dramatických) děs a hrůza, nezbývá než uznale zatleskat. :-)(20.8.2018)

Baví mě to, nejvíc obdivuji kameru a naprostou přirozenost herců.(10.9.2018)

Predvídateľné ako ranný východ Slnka. So ženou sme sa pravidelne triafali do nasledujúceho vývoja. Popis k seriálu "Všetko je prispôsobené slovenskému prostrediu tak, aby sa diváci širokého spektra cieľových skupín mohli ľahko identifikovať s jednotlivými postavami," je určite žart, a tak to aj beriem. Mário Ondriš odviedol výbornú robotu, všetka česť.(12.6.2018)

Takový malý slovenský Sex ve městě ( ten americký jsem sice nesledoval, ale tak nějak si to předtsavuji) se čtyřmi hrdinkami a jejich nestandardními vztahy. Řemeslně určitě kvalitnější a inteligentnější než klasické tv vztahovky vyráběné na výrobním pásu. Co mne udivilo bylo doslova hvězdné obsazení, které to nejlepší, co Slovensko nabízí v dané ženské herecké kategorii plus pro mne neznámá A.Lišková, která v závěru herecky exceluje. Pár dílů a momentů sice nudilo, ale jako celek to hodnotím moderní, svižné, svěží, ikdyž úplně top to není ( jestliže za nejlepší vztahovku posledních let budu považovat Až po uši tak tenhle seriál je na jejich 58% )(15.6.2018)

Nečekané překvapení vymaňující z šablonky špatných českých a slovenských televizních dramat, ještě k tomu s romantikou. Místy trochu telenovelově levné, ovšem velmi silné herecky a výrazově. Výborně napsané postavy a takový mix Big Little Lies a Desperate Housewives po slovensku. (nejlepší epizoda 1x6).(28.5.2018)