Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Čtyři krásné ženy a tolik smůly v lásce! Lékařce Kristině zemřel ženatý milenec - pacient, advokátka Zuzana má problémy v manželství a nadbíhá jí mladý kolega, Sandra je nezávislá a užívá si života plnými doušky, Míšin manžel před šesti lety záhadně zmizel a ona nevěří v jeho smrt. Ještě že mají jedna druhou... (TV Nova)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

Cuffini 

všechny recenze uživatele

Zajímavé, neotřelé, utahané, pomalé, šíleně předabované, snad by byla lepší i ta čobolština. Rozhodně ne tak žhavé, jak by mohlo být. Absolutně se nedá srovnávat se Sexem ve městě, obzvlášť od chlapů, kteří neviděli ani jeden díl. Seriál je pro přepracované a osamělé ženy ve vztahu, které se potom, co se jejich chlap vyvrhne na gauč (a pustí si Milenky) a za celý týden je schopnej tak maximálně nakoupit, protože je děsně unavenej z toho jak dřepí 8 hodin v kanclu (jako jeho žena, která musí stihnout navíc asi milion věcí), které se na to rády podívají se sklenkou vína a zapnutou fantazií, jaký by byl jejich vztah, kdyby vedle ní denně neusínala zvadlá seschlá oloupaná čabajka, která formu komunikace s druhou polovicí omezila již jen na "Ahoj... Tak jak bylo v práci?" To je adrenalin, který v naší český domácnosti snad nikdy nebudu mít. Ach jo... ()

Peabody 

všechny recenze uživatele

hrůza číslo jedna jsou podle mne absolutně plytké dialogy, klasická US soap opera by se neměla za co stydět. Hrůza číslo dvě je dabing, který je jednak zbytečný, jednak špatný, místy to vypadalo jako by stejná Slovenka namluvil i češtinu, protože česky to nebylo. Navíc, nevím jak v originále, ale tady to dost často vypadalo, že dabéři se nepotkali ani v čase ani v prostoru, takže na sebe hlasově nijak nereagují, prostě jeden přečte text, někdy jindy jiný čte text, hrozné. Jo ta hvězda je za hezké slovenské dívky. ()

Reklama

NinadeL 

všechny recenze uživatele

12/12 Milenky jsou líbivý anglosaský formát Mistresses, který se s úspěchem prodává do Evropy i Asie. A co jsem se tak rozhlížela po různých verzích, tak Slovenky vyhrávají na celé čáře. Herectvím a především krásou. Samozřejmě bedekr Bratislava jede také na plné obrátky, takže je to skutečně potěšení pro oko. A ucho, pokud si dáváte originál. Marcinková je ta seriózní a sexy, Norisová je velmi přirozená, domácká kráska (a naštěstí není nucená do trapného humoru jako v českých produkcích), Pauhofová je femme fatale se vším všudy a zralá Lišková je skvělý objev v kategorii 40+ :) Scénáře jsou psané podle předem objednaného mustru, ale samozřejmě s důrazem na místní reálie. Podobnou radost jsem měla naposled při sledování Keby bolo keby. Od 7. dílu se děj posouvá o rok a je možné ho vnímat jako 2. sérii, nastupuje několik nových tváří, mezi nimi září Jurčová, Svarinská, Šišková... a štafetu přebírá jediný výrazný český herec Vašák. ()

vanTrilobit 

všechny recenze uživatele

Predvídateľné ako ranný východ Slnka. So ženou sme sa pravidelne triafali do nasledujúceho vývoja. Popis k seriálu "Všetko je prispôsobené slovenskému prostrediu tak, aby sa diváci širokého spektra cieľových skupín mohli ľahko identifikovať s jednotlivými postavami," je určite žart, a tak to aj beriem. Mário Ondriš odviedol výbornú robotu, všetka česť. ()

Tryskomyš 

všechny recenze uživatele

,, Každý z nás vlastně jenom hledá někoho blízkého, někoho, na koho by se mohl podívat a říct si: Ano, na Tobě mi záleží, vedle tebe si můžu vážit sama sebe, s Tebou cítím klid.´´ Po počátečním šoku, který jsem utrpěla, když jsem viděla první díl s českým dabingem (mimochodem vždy jindy dokonalým), jsem zjistila, že je to hodně dobrý seriál. Ovšem musíte ho vidět ve slovenském znění. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama