• petmes

Drahá Adriana K., nie je to úplne márne, ale... ale stále z toho ide ťažoba a tragédia. Ja chápem , že ide o príbeh štyroch rôznych žien, ale to je práve kameň úrazu, že sú síce rôzne, ale zároveň sú úplne rovnaké. Tragické, bez nadhľadu... ani štipka odľahčenia, ani štipka humoru. Napríklad postava T. Pauhofovej, keby bola vybudovaná , ako taká žienka typu take it easy a neskôr, oveľa neskôr by ju to dobehlo v podobe napr. ženáča, do kt. sa zamiluje... ale ona sa zamiluje do uvedeného ženáča hneď z úvodu ... a ďalej? Všetky sa trápia naraz... tým pádom tomu čosi chýba... chýba tomu taká "česká" ľahkosť.(24.1.2019)

Zajímavé, neotřelé, utahané, pomalé, šíleně předabované, snad by byla lepší i ta čobolština. Rozhodně ne tak žhavé, jak by mohlo být. Absolutně se nedá srovnávat se Sexem ve městě, obzvlášť od chlapů, kteří neviděli ani jeden díl. Seriál je pro přepracované a osamělé ženy ve vztahu, které se potom, co se jejich chlap vyvrhne na gauč (a pustí si Milenky) a za celý týden je schopnej tak maximálně nakoupit, protože je děsně unavenej z toho jak dřepí 8 hodin v kanclu (jako jeho žena, která musí stihnout navíc asi milion věcí), které se na to rády podívají se sklenkou vína a zapnutou fantazií, jaký by byl jejich vztah, kdyby vedle ní denně neusínala zvadlá seschlá oloupaná čabajka, která formu komunikace s druhou polovicí omezila již jen na "Ahoj... Tak jak bylo v práci?" To je adrenalin, který v naší český domácnosti snad nikdy nebudu mít. Ach jo...(28.6.2019)

,, Každý z nás vlastně jenom hledá někoho blízkého, někoho, na koho by se mohl podívat a říct si: Ano, na Tobě mi záleží, vedle tebe si můžu vážit sama sebe, s Tebou cítím klid.´´ Po počátečním šoku, který jsem utrpěla, když jsem viděla první díl s českým dabingem (mimochodem vždy jindy dokonalým), jsem zjistila, že je to hodně dobrý seriál. Ovšem musíte ho vidět ve slovenském znění.(22.6.2019)

• Peabody

hrůza číslo jedna jsou podle mne absolutně plytké dialogy, klasická US soap opera by se neměla za co stydět. Hrůza číslo dvě je dabing, který je jednak zbytečný, jednak špatný, místy to vypadalo jako by stejná Slovenka namluvil i češtinu, protože česky to nebylo. Navíc, nevím jak v originále, ale tady to dost často vypadalo, že dabéři se nepotkali ani v čase ani v prostoru, takže na sebe hlasově nijak nereagují, prostě jeden přečte text, někdy jindy jiný čte text, hrozné. Jo ta hvězda je za hezké slovenské dívky.(5.7.2019)

Takový malý slovenský Sex ve městě ( ten americký jsem sice nesledoval, ale tak nějak si to předtsavuji) se čtyřmi hrdinkami a jejich nestandardními vztahy. Řemeslně určitě kvalitnější a inteligentnější než klasické tv vztahovky vyráběné na výrobním pásu. Co mne udivilo bylo doslova hvězdné obsazení, které to nejlepší, co Slovensko nabízí v dané ženské herecké kategorii plus pro mne neznámá A.Lišková, která v závěru herecky exceluje. Pár dílů a momentů sice nudilo, ale jako celek to hodnotím moderní, svižné, svěží, ikdyž úplně top to není ( jestliže za nejlepší vztahovku posledních let budu považovat Až po uši tak tenhle seriál je na jejich 58% )(15.6.2018)