Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Čtyři krásné ženy a tolik smůly v lásce! Lékařce Kristině zemřel ženatý milenec - pacient, advokátka Zuzana má problémy v manželství a nadbíhá jí mladý kolega, Sandra je nezávislá a užívá si života plnými doušky, Míšin manžel před šesti lety záhadně zmizel a ona nevěří v jeho smrt. Ještě že mají jedna druhou... (TV Nova)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takový malý slovenský Sex ve městě ( ten americký jsem sice nesledoval, ale tak nějak si to předtsavuji) se čtyřmi hrdinkami a jejich nestandardními vztahy. Řemeslně určitě kvalitnější a inteligentnější než klasické tv vztahovky vyráběné na výrobním pásu. Co mne udivilo bylo doslova hvězdné obsazení, které to nejlepší, co Slovensko nabízí v dané ženské herecké kategorii plus pro mne neznámá A.Lišková, která v závěru herecky exceluje. Pár dílů a momentů sice nudilo, ale jako celek to hodnotím moderní, svižné, svěží, ikdyž úplně top to není ( jestliže za nejlepší vztahovku posledních let budu považovat Až po uši tak tenhle seriál je na jejich 58% ) ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

12/12 Milenky jsou líbivý anglosaský formát Mistresses, který se s úspěchem prodává do Evropy i Asie. A co jsem se tak rozhlížela po různých verzích, tak Slovenky vyhrávají na celé čáře. Herectvím a především krásou. Samozřejmě bedekr Bratislava jede také na plné obrátky, takže je to skutečně potěšení pro oko. A ucho, pokud si dáváte originál. Marcinková je ta seriózní a sexy, Norisová je velmi přirozená, domácká kráska (a naštěstí není nucená do trapného humoru jako v českých produkcích), Pauhofová je femme fatale se vším všudy a zralá Lišková je skvělý objev v kategorii 40+ :) Scénáře jsou psané podle předem objednaného mustru, ale samozřejmě s důrazem na místní reálie. Podobnou radost jsem měla naposled při sledování Keby bolo keby. Od 7. dílu se děj posouvá o rok a je možné ho vnímat jako 2. sérii, nastupuje několik nových tváří, mezi nimi září Jurčová, Svarinská, Šišková... a štafetu přebírá jediný výrazný český herec Vašák. ()

Reklama

marhoul 

všechny recenze uživatele

Něco pro holky. Škoda, že scénář sklouzává do neustále se opakujících telenovelózních smyček. Konkrétně ta otravně unyle utrápená zdepkovaná doktorka- alias individum bez šťávy a bez života, která je v obou sériích na ránu. Můj milý scénáristo, o takovou vyhořelou tragédii by si normální chlap ani kolo neopřel... Této postavě je věnováno zbytečně moc prostoru, obsahově i vizuálně o ničem. Přitom hezká ženská. Dále pozitiva: Předně Zuzka Norisová, která od Rebelů neměla moc štěstí na pěkné role, ve kterých by nebyla trapně potřeštěná. Tady je ale moc fajn! V podstatě jsem na celý seriál dodívala kvůli ní. Lukáš Latinák je také dobrý i Táňa, které role bratislavské afektované fifleny výborně sedla. Její postava je vtipná i dojemná zároveň. Scény s Martinem Nahálkou patří mezi to nej v celém seriálovém počinu. Marek Geišberg je opravdu typ chlapa, kvůli kterému se něco podobného může stát, čili proč ne? A Gábina Marcinková tady sice neválí tak, jako se blýskla v celkem přiblblém Doktoru Martinovi, ale určitě je zajímavá a má solidní potenciál. Potěšila i účast Zuzany Kanócs a Danice Jurčové. Celkově něco jako Sex ve městě, ale říkám chtělo by to osekat, zestručnit, zrychlit. No ale protože seriály české jsou (vyjma některých dramatických) děs a hrůza, nezbývá než uznale zatleskat. :-) ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Nečekané překvapení vymaňující z šablonky špatných českých a slovenských televizních dramat, ještě k tomu s romantikou. Místy trochu telenovelově levné, ovšem velmi silné herecky a výrazově. Výborně napsané postavy a takový mix Big Little Lies a Desperate Housewives po slovensku. (nejlepší epizoda 1x6). ()

Tryskomyš 

všechny recenze uživatele

,, Každý z nás vlastně jenom hledá někoho blízkého, někoho, na koho by se mohl podívat a říct si: Ano, na Tobě mi záleží, vedle tebe si můžu vážit sama sebe, s Tebou cítím klid.´´ Po počátečním šoku, který jsem utrpěla, když jsem viděla první díl s českým dabingem (mimochodem vždy jindy dokonalým), jsem zjistila, že je to hodně dobrý seriál. Ovšem musíte ho vidět ve slovenském znění. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama