Reklama

Reklama

Demon House

Trailer

Obsahy(1)

Dokument o jednom z nejstrašidelnějších domů v Americe, který je natočen podle skutečné události. Dům je umístěn na ulici Carolina Street 3860 v městečku Gary v Indianě a údajně zde dochází k paranormálním jevům. Zak Bagans je odhodlaný zjistit, co se za dveřmi tohoto domu děje, se svou partou tedy zahájí vyšetřování. (Miseet)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

Miseet 

všechny recenze uživatele

Tento počin je potřeba hodnotit trochu s mezerou. Jelikož se jedná o dokument o strašidelném domě, tak má příběh něco do sebe. Nicméně stopáž je natáhnutá. Vzhledem k tomu, že se po většinu času nic moc neděje. Samotná akce by stačila popsat v rozmezí hodiny. nicméně Zaka mám ráda. Nevím, co je na tom pravdy a zda událostem zmíněným ve filmu věřím nebo ne, ale ten jeho styl nadšení a vyšetřování se mi prostě líbí a tudíž jsem se nemohla stihnout nudit. ()

lobenka 

všechny recenze uživatele

tak koukám, že tady píše jedna elita za druhou :D toto není horor,kde byste se museli lekat vraždícími scénami nebo lekačkami :D pro takové, jako jste vy, je takových filmů opravdu škoda... Film je super, nejděsivější na něm je, co vše se stalo lidem, kteří do něho vstoupili... kozel byl zmíněn 2x, ale nikdy nikdo netvrdil, že je v domě :D Jelikož se mu o něm zdálo ve snu, bude to předzvěst zlého v domě :D bože lidi, vy jste natvrdlý... film je bezva, doporučuji ;) ()

Reklama

JohnMiller 

všechny recenze uživatele

Trailer bol celkom desivý. No... A to je tak všetko asi. Dve-tri lakačky a ináč nič. Celý čas išlo iba hrubé tlačenie na pílu v presvedčovaní diváka o tom, že ide o skutočný found footage a všetko čo vidíme pred kamerami sa reálne deje. Mňa, a dokonca ani moju ženu to nejako nenadchlo či nevydesilo a to je už čo povedať, keďže pri horroroch sa viac nepozerá ako pozerá na plátno. No musím uznať, že som videl aj oveľa horšie, v tomto súhlasím s ostatnými užívateľmi CSFD, nebolo to nič extra, no na jedno pozretie neurazí v žiadnom prípade. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

"Dokumentární"... Vidět tuhle kokotinku ve dvanácti za totáče na VHSce, možná bych i na malou chvilku uvěřil tomu, že by na ní třeba mohlo být i něco malinko pravdy... A dokonce se možná sem tam najde nějaký mentál, který tomu uvěří i dneska. Ale pro ostatní diváctvo je to spíš ztráta času, pokud si tedy zrovna nelibujete ve špatných, nudných a protivně snaživých filmech. Další Blair Witch Project se fakt nekoná. A jako by nebylo dost retardovaného scénáře, je ještě navíc vypravěč Zak teatrální exhibicionistický kašpar, který nosí tmavý brejle i ve sklepě, aby vypadal co nejvíc kúl. A jeho děsivý účes je asi to nejděsivější, co ve filmu uvidíte. Ale uznávám, že nalifrovat poltergeisty k barevným byl od něj originální nápad, proč by muselo furt strašit jenom u bílejch, že jo. Prostě představte si strašidelnou barabiznu plnou vymaštěnejch cigošů, do toho nechtěně zábavnýho týpka z Prahy s partou kamarádů, kteří o tom jako točí dokument, no a máte celej film v kostce. Jedna hvězda za snahu, lepší blbej horror než žádnej. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Musím uznat, že to má něco do sebe a je to zajímavé. Na druhou stranu mě tam chybělo to vyšetřování proč se tam děje to a to prostě více to zjištění do hloubky. Nejděsivější na filmu je ten kozel na druhou stranu kromě výpovědi Zaka a jednoho kameramana se o něm nic nedozvíme tak se nabízí otázka zda tam opravdu byl. 60 procent P.s. některé ty nehody se dají racionálně vysvětlit třeba ten policista měl rajón ve městě s největší kriminalitou tak není nic překvapivého, že ho někdo postřelil. To samé u té ženské pokud byl její muž magor ji mohl zabít kdykoliv. ()

Zajímavosti (3)

  • Dům byl napaden nejméně 200 různými démony. (ARI50)
  • Po zničení děsivého domu se schodiště vystavilo v Zak Bagans Haunted Museum v Las Vegas. (ARI50)
  • Muzeum Zak Bagans je plné děsivých předmětu, vstup je možný od 16 let a zároveň každý kdo vstoupí musí podepsat papír o nebezpečí při vstupu. (ARI50)

Reklama

Reklama