Demon House

Zak Bagans

Jay Wasley

Mimi Page
  • helraiser

Další dokumentární horror, tentokrát o strašidelném domě a bohužel nepatří zrovna k těm povedenějším. Průser je především v tom, že 90% délky filmu tvoří rozhovory a nic jiného, prakticky žádné vlastní vyšetřování a to je prostě špatně. Hodina a půl rozhovoru, rovna není kdovíjaká zábava a o nějaké atmosféře či napětí se tu skutečně nedá mluvit. Už by to chtělo nějakou změnu, už jsem nějakej přesdokumentovanej a tohle mě skutečně ani trochu nebavilo.(11.12.2018)

Tento počin je potřeba hodnotit trochu s mezerou. Jelikož se jedná o dokument o strašidelném domě, tak má příběh něco do sebe. Nicméně stopáž je natáhnutá. Vzhledem k tomu, že se po většinu času nic moc neděje. Samotná akce by stačila popsat v rozmezí hodiny. nicméně Zaka mám ráda. Nevím, co je na tom pravdy a zda událostem zmíněným ve filmu věřím nebo ne, ale ten jeho styl nadšení a vyšetřování se mi prostě líbí a tudíž jsem se nemohla stihnout nudit.(9.9.2019)

• kaylin

Americký snímek „Demon House“ rozhodně není něčím, co by mě dokázalo oslnit, ale s malým štábem a celkově pár lidmi dokázal Zak Bagans natočit mockumentary, které mě rozhodně nedokázalo naštvat, což se těmhle filmům většinou daří. Je to promyšlené, je to levné, je to předvídatelné, ale je to snesitelné, což mi v tomhle případě stačilo skoro na průměr.(3.8.2018)

• JASON_X

"Dokumentární"... Vidět tuhle kokotinku ve dvanácti za totáče na VHSce, možná bych i na malou chvilku uvěřil tomu, že by na ní třeba mohlo být i něco malinko pravdy... A dokonce se možná sem tam najde nějaký mentál, který tomu uvěří i dneska. Ale pro ostatní diváctvo je to spíš ztráta času, pokud si tedy zrovna nelibujete ve špatných, nudných a protivně snaživých filmech. Další Blair Witch Project se fakt nekoná. A jako by nebylo dost retardovaného scénáře, je ještě navíc vypravěč Zak teatrální exhibicionistický kašpar, který nosí tmavý brejle i ve sklepě, aby vypadal co nejvíc kúl. A jeho děsivý účes je asi to nejděsivější, co ve filmu uvidíte. Ale uznávám, že nalifrovat poltergeisty k barevným byl od něj originální nápad, proč by muselo furt strašit jenom u bílejch, že jo. Prostě představte si strašidelnou barabiznu plnou vymaštěnejch cigošů, do toho nechtěně zábavnýho týpka z Prahy s partou kamarádů, kteří o tom jako točí dokument, no a máte celej film v kostce. Jedna hvězda za snahu, lepší blbej horror než žádnej.(21.3.2018)

• JohnMiller

Trailer bol celkom desivý. No... A to je tak všetko asi. Dve-tri lakačky a ináč nič. Celý čas išlo iba hrubé tlačenie na pílu v presvedčovaní diváka o tom, že ide o skutočný found footage a všetko čo vidíme pred kamerami sa reálne deje. Mňa, a dokonca ani moju ženu to nejako nenadchlo či nevydesilo a to je už čo povedať, keďže pri horroroch sa viac nepozerá ako pozerá na plátno. No musím uznať, že som videl aj oveľa horšie, v tomto súhlasím s ostatnými užívateľmi CSFD, nebolo to nič extra, no na jedno pozretie neurazí v žiadnom prípade.(9.8.2018)

• - Dům byl napaden nejméně 200 různými démony. (ARI50)

• - Muzeum Zak Bagans je plné děsivých předmětu, vstup je možný od 16 let a zároveň každý kdo vstoupí musí podepsat papír o nebezpečí při vstupu. (ARI50)

• - Po zničení děsivého domu se schodiště vystavilo v Zak Bagans Haunted Museum v Las Vegas. (ARI50)