poster

Committed

Komedie / Romantický

Kypr, 2014, 90 min

Režie:

Stelana Kliris

Scénář:

Stelana Kliris

Producenti:

Marios Piperides

Kostýmy:

Jo Katsaras
(další profese)
 • Aljak
  ***

  Milá konverzačka, ktorá pôsobilo naozaj veľmi prirodzene. Akurát som tam čakal nejaké väčšie a zaujímavejšie zlomy. A vlastne napokon tam bol zlom len jeden jediný (teda odhalenie Evinho príbehu), ale vlastne ani to nijako výrazne nezmenilo smerovanie príbehu. No a akosi som čakal, že aj Georgov príbeh bude napokon mať v sebe nejaký inší podtext. Takže napriek prvotnému nadšeniu zostali moje očakávania nenaplnené. Ale tak aspoň za tie 3* to bolo.(17.9.2015)

 • ABLABLABLA
  **

  Člověk by si řekl, hmm film o dvou hercích, trošku road movie po Kypru, to by mohlo být fajn. A víte co? Aji jo. Nebylo to ale úplně ono. Ano, místy jsem se přistihla, že sleduju opravdu se zaujetím. Potkat nevěstu, která vám 3/4 filmu neřekne své jméno, je docela vzrůšo. Je pravda, že většinu filmu si nemyslíte nic jiného, než že opravdu zdrhla od oltáře, ale zpětně, když se zamyslím, byly tam náznaky - např. když urvala knoflík od rádia, aby nemohl naladit zprávy, to že si nechtěla sundat ty rukávce... Takže ano, bylo tam i překvapení, ale prostě mě ten film nevzal nějak za srdce. Jaký je tvůj oblíbený obraz? Jaký je tvůj oblíbený malíř? Jaká je tvá oblíbená kapela? Jaký je tvůj oblíbený citát? Jak to sakra může někdo tak s klidem říct? Já třeba nemám jen jednu oblíbenou cokoliv.... je toho několik a nejsem schopná si vybrat a z toho důvodu tyto otázky nesnáším a upřímně si ani nemyslím, že by člověk mohl mít jen jednu oblíbenou věc... vždyť se stále měníme, dospíváme, někteří naopak mládneme, přibývá nových kapel, hudebních žánrů, songů, filmů, umělců.... ale vás přece vůbec má polemika na "nejoblíbenějším" nezajímá :D(25.6.2016)

 • Malarkey
  ****

  První setkání s filmovým Kyprem jsem si prostě nemohl nechat ujít. A rovnou se jedná o jednoduchou road movie, která si zakládá na dobrých dialozích a dvou silných postavách. No...silných...jak se to vezme. Spíš právě plných problémů. Ale co máte dělat, když si to drandíte stařičkým Meďourem po krasné kyperské asfaltce a najednou na obzoru vidíte, jak po silnici jde postava ve svatebních šatech. No? Prostě jí naberete, to je jasný. A na základě tohohle jednoduchého nápadu vznikl Committed. Přičtěte si vše řečené a lehkou reklamu na Kypr a budete spokojeni tak, jako já.(3.9.2015)

 • kareen
  ***

  Je paradoxní, že film ve kterém chce hlavní hrdinka uniknout z klišé každodenního života, je na samých klišé v podstatě postaven. Navíc, ačkoliv je ona hezká a on sexy, tak na mě oba nepůsobili zrovna moc přesvědčivě a i ta chemie mezi nimi byla spíš taková nijaká. Na druhou stranu, ta krásně nasnímaná jízda okouzlující kyperskou krajinou udělala své, akorát moc nechápu, proč tam oba mluvili celou dobu anglicky.(4.10.2015)

 • majo0007
  ****

  Road movie, ktorá fajnovo odsýpa aj vďaka sympatickej dvojici. Príjemné letné kino.(7.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace