Rodinné vztahy (TV seriál)

Česko, 2018, 50 min

Vladimír Bezděk

Jan Šťastný, Martin Dejdar, Igor Bareš, Lukáš Langmajer, Barbora Mottlová, Saša Rašilov nejml., Michaela Kuklová, Jan Čenský, Dana Morávková, Simona Chytrová, Zdeněk Podhůrský, Lucie Šteflová, Antonie Talacková Barešová, Zuzana Skalická, Stanislav Lehký, Regina Řandová, Filip Cíl, Hana Igonda Ševčíková, Tomáš Kůgel, Klára Sochorová, Matěj Havelka, Jitka Sedláčková, Gabriela Filippi, Radka Stupková, Robin Sobek, Václav Knop, Václav Rašilov, Daniel Rous, Miriam Chytilová, Andrea Elsnerová, Tereza Vacíková, Jaroslav Mendel, Zuska Velichová, Taťána Krchovová, Jiří Ployhar ml., Libuše Švormová, Robert Cejnar, Lucie Kožinová, Štěpán Tuček, Flary Martin, Vojtěch Hájek, Nami Havelková, Jaroslav Someš, Jan Konečný, Petra Langerová, Veronika Zelníčková, Svatopluk Schuller, Lucie Šprinclová, Sára Nygrýnová, Simona Prasková, Sabina Valová, Tereza Petrášková, Ondřej Balcar, Ivan Vyskočil, Alice Bendová, Marcela Nohýnková, Andrea Černá, Jiří Šafránek, Klára Kovaříková, Miroslav Ježek, Matěj Balcar, Kristýna Hrušínská, Patrick Markes, Anna Jiřina Daňhelová, Miroslav Dvořák, Lukáš Král, Sara Venclovská, Jitka Jirsová, Barbora Mošnová, Martin Hrubý, Lukáš Typlt, Sofie Filippi, Petr Šudoma, Kristýna Budišová, Adam Záhorský, Renáta Altmanová, David Čech
  • Chajimwitz

Na barrandovskou žumpu je to majstrštyk.(20.7.2018)

• HonzaK

Na Barrandov nadprůměr, ale i tak slabota. Hlavně ty dialogy.(26.2.2018)

Na Barrandov dobrý.V pilotu kamera sice jednoduchá, ale tady si nemohli moc pohrát a líbilo se mi, jak je to natočené.Prostřihy z budovami, které s příběhem nesouvisí, ale vypadají hezky, to obzvláštňují.V dalších dílech už kamera ok.Scénář zajímavý a herci to zahráli pěkně.Na Barrandov to je překvapivě dobré.(19.2.2018)

• p8ja

Rodinným vztahům podle mne vévodí toporné, strojené dialogy,v závěru jak vystřižené z učebnice psychologie: všichni jsou plni pochopení a usmíření. Scény z interiérů jsou překlenuty docela pěknými záběry velkoměsta, které však s příběhem nesouvisí. Úmysl prý byl, aby to bylo pozitivní a aby to končilo dobře. To se podařilo a asi je toho dnes třeba, možná si mnohá z divaček po prvním dílu řekne "a proč bych se i já nemohla přátelit s novou partnerkou bývalého manžela". Na můj vkus je to ale až moc průhledné. Za nápadem na tento námět prý stojí sám pan ředitel všeuměl Soukup. No aby to nebyl spíš hřebíček do barrandovské rakve.(20.2.2018)