Na Barrandov dobrý.V pilotu kamera sice jednoduchá, ale tady si nemohli moc pohrát a líbilo se mi, jak je to natočené.Prostřihy z budovami, které s příběhem nesouvisí, ale vypadají hezky, to obzvláštňují.V dalších dílech už kamera ok.Scénář zajímavý a herci to zahráli pěkně.Na Barrandov to je překvapivě dobré.(19.2.2018)

• p8ja

Rodinným vztahům podle mne vévodí toporné, strojené dialogy,v závěru jak vystřižené z učebnice psychologie: všichni jsou plni pochopení a usmíření. Scény z interiérů jsou překlenuty docela pěknými záběry velkoměsta, které však s příběhem nesouvisí. Úmysl prý byl, aby to bylo pozitivní a aby to končilo dobře. To se podařilo a asi je toho dnes třeba, možná si mnohá z divaček po prvním dílu řekne "a proč bych se i já nemohla přátelit s novou partnerkou bývalého manžela". Na můj vkus je to ale až moc průhledné. Za nápadem na tento námět prý stojí sám pan ředitel všeuměl Soukup. No aby to nebyl spíš hřebíček do barrandovské rakve.(20.2.2018)

• HonzaK

Na Barrandov nadprůměr, ale i tak slabota. Hlavně ty dialogy.(26.2.2018)