Popelka (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2015

Karel Coma
  • Tumbik

Omlouvám se za případná sprostá slova v tomto komentáři, ale jinak to prostě nejde. Poslední dobou, když se dívám na televizi a omylem přepnu ze sportu na Novu, Primu, Barrandov (v podstatně když přepnu na jakoukoli českou tv stanici) a vidím současnou českou televizní """"tvorbu"""", mám chuť si vzít mixér a vyšlehat si s ním oči. Tento pořad rozhodně nebyl vyjímkou. Náplň celého pořadu spočívá v tom, že si parta znuděných vypatlaných dámiček sedne a mele o naprostých (omlouvám se za ten výraz) hovnech. Každý rozumný a normálně uvažující člověk po pěti vteřinách sledování musí pochopit, že tento pořad je absolutní sračka. Na kterou se pravidelně dívají nadšení pacienti psychiatrických léčeben. Nedokážu si představit, že by se na tento pořad díval někdo, kdo to má v hlavě v pořádku. Gratuluji TV Barrandov, větší hovadinu jste už asi ani vymyslet nemohli. Jednoduše hnus, děs, hrůza.(23.8.2016)

• EllienPM

Potkal Odpad Odpada a řekli si: "Pojď, zajdeme šopingovat do Palladia." Kdyby ten stylista byl aspoň opravdu šikovný, dám klidně jednu-dvě hvězdy, protože bych (ach já věčný optimista) mohl doufat, že díky němu se mladý holky naučí aspoň trochu lépe se oblékat (nebo vrátit se na zem). Každopádně "obdivuju" to jejich sebevědomí (nebo nesoudnost?) stoupnout si s často "problematickou" postavou před kamery a nemakat na sobě.(5.10.2015)

• PK Ivanhoe

Moc nevím kde se stala chyba... vypadalo to že Barrandov bude mít nějakou úroveň , ale celkově mě pěkně zklamal - viz. tenhle pořad. Dokoukal jsem ho jen proto, abych zjistil jestli to alespoň vyústí v něco zajímavýho - bohužel stále jsem jen koukal na obézní mámu, abych viděl jak na sebe nahodí hadry, že by klidně mohla jít k E55(10.12.2015)

• Crocuta

Barrandov se poslední dobou stává doménou ubožáckých pořadů, určených pro segment diváctva charakterizovaný mizerným vkusem a IQ tykve. Čtyři dámy vedené chlapíkem, který se vyjadřuje asi v tomto duchu: "Markétin stajling je vynikající, jediným, zato velkým nedostatkem je absence wow efektu", se snaží změnit svůj šatník k lepšímu. Dvěma slovy - hrozná sračka!(20.8.2015)

• NinonL

Viděla jsem dva díly. První z neznalosti, druhý proto, že jsem si říkala - přece to nemohlo být až tak hrozné. Bylo. Nevím, jakou odměnu dostávají čtyři slépky, které tam účinkují a nechají se buzerovat od nagelovaných stylistů s menšinovou orientací. Nechat cizí nesympatické ženštiny prohrabovat vlastní šatník a dozvědět se, že jsem úplně nemožná. Pak nafasovat 10 tisíc, běhat sprintem hypermarketem a z nedostatku času (nebo vkusu) na sebe naskládat ty nejhorší šunty. A pak si poslechnout ze všech stran, jaká jsem slepice. Tohle je vážně odpad odpadů.(9.2.2016)