Popelka (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2015

Karel Coma
  • LencaN

Máme čtyři soutěžící, které mají jedna po druhé 1,5 hodiny na to, aby po obchodním centru Olympia našly oblečení dle daného tématu. Dostanou 10.000,-, ty šaty jim zůstanou, ale navíc ještě je bude na konci hodnotit stylista a vítězka získá další peníze. Slečny lítají po obchodech a snaží se skombinovat jednotlivé kousky dohromady. Jediná hvězda, kterou jsem "připnula" tomuto pořadu je za konečné hodnocení a shrnutí, co je dobře nebo špatně, protože jinak je pořad naprosto zbytečný. Nemusíte se dívat celý týden, stačí jen na vyhodnocení a to je největší kámen úrazu. Navíc po dobu toho zběsilého běhání má stylista většinou otřesné řeči, přijde mi málo profesionální, jako by se bavil s kamarády někde doma u kafíčka na gauči a ne v televizi.(22.10.2015)

• SOLOM.

Nesnáším nakupování, nesnáším podobné televizní pořady a nejvíc nesnáším, když jsem z „hecu, nebo sázky“ nucen se na podobné sračky dívat. K mému (ne)štěstí jsem viděl jen jeden týden – tudíž jednu bandičku ženských, které se nechávají ztrapňovat v televizi za šek na 10 000kč. Každopádně zas na druhou stranu, jestli si ty hadry, co si v každém díle koupí můžou nechat, tak se jim nedivím. Ten vocas, co je boduje a snaží se být vtipný, je vážně tím nejhorším, co nám v tomto pořadu Barrandov mohl nabídnout.(11.10.2015)

• suzanne1997

Nemůžu napsat nic dobrého! Tenhle pořad je úplně mimo, začali dobře, to se jim musí nechat, po následném opakování dílů to pro tvůrce pořadu nevypadá ani trošku dobře. To že okopírovali verzi od slováků se mi ani trochu nelíbí, to už si rovnou můžu pustit celé díly v archivu na internetu! Prý nová série, to bych chtěla vidět, dneska jsem totiž hleděla na obrazovku s otevřenou pusou, tohle přeci není možné, předtím měl tento pořad alespoň nějakou úroveň, stylista komentoval výběr soutěžících a ukazoval, co by se na dané téma hodilo, teď jediné, co jsme postřehla, tak to, jak jim řekl téma. Nekomentoval ani její šatník, soupeřky dostaly do ruky tablet a měly zhodnotit to, jak vypadá. Ale co názor odborníka? Člověka, který se módou zabývá. Potom se mi nelíbí ta nutnost vzít si na nákupy muže, je přeci na samotné volbě soutěžící, koho si vybere. A jako poslední, co vyjmenuji, protože toho víc stejně nemá cenu psát je, že se mi absolutně nelíbí veřejné bodování a zhodnocení. Když bylo utajované, tak byl výsledek alespoň pro všechny soutěžící překvapením. Tenhle pořad v žádném případě nedoporučuji a to ani svému největšímu nepříteli, věnovat mu tu hodinu svého času opravdu nestojí zato.(18.4.2016)

• Phobia

Hejno povrchních slepic nakupuje hadry jako o život - v domnění, že šaty z nich udělají člověka. A to není to nejhorší! Asi se přihlásím, z mé skříně by toho cizokrajného kuřbuřta, Onaniho Lopatu, či jak se to onen slizký uvaděč jmenuje, trefil šlak. Kultuře národa bych tím náramně prospěla. Pánská džína?! Flanel košíla?! Maskáč kalhota?! Neznačková teniska?! Trek bota?! Nikde žádná podpatka? Jeden zaprášený sukňa?!? Ani jeden kabelka?! Skandální! Oóch... jeb! Však TV Veškrnov by jistě našla dalšího příšerného zjeva, i když by to nějaký čas zabralo. Tato Popelka je čiré Zlo!(18.12.2015)

• Allien.9

Jedno TV Barrandov upřít nejde - jejich seriály se strašně dobře hledají (šedá).;-) "Popelka" je... já vlastně nevím. Pro hubené Nanynky, co chtějí být nejlepší? Pro obézní holky, co si o sobě myslí, že jsou v těch upnutých hrůzách sexy? Bože, bože, ty to vidíš... Aspoň, že já už tam nevidím toho mladého 4% trolla, který měl pocit, že se*e zlato.:-))(8.12.2015)