Popelka (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2015

Karel Coma
  • animario

Jedno téma,10 tisíc,2 hodiny. Čas neúprosně běží a soutěžící si musí proklestit cestu džunglí obchoďáku,urvat nejlepší kusy, vystoupit fejs tu fejs svým soupeřkám a obhájit svůj outfit před neúprosným homosexuálním stylistou (s iritujícím hlasovým projevem a výrazem blumy s nemocí štítný žlázy, co zná všechny trendy,protože čte módní magazíny pro holky jako každá správná bukvice). Jako lidi,to neni žáden prdel tohleto. Nemáš styling,nemáš nic!(23.9.2015)

• NellieLovett

Slovenskou verzi jsem neviděla, jen jsem o ní slyšela. Nicméně Popelku dávají, když jsem v práci a mám za chvíli padla, takže sleduji. A to mě teda tak štve, že jsou všechny ty holky jak přes kopírák. Mají 10tis, aby si nakoupily a ony všechny přijdou v tom stejném. Achjo. A výběr stylisty nechápu, on je to jako opravdu nějaký uznávaný stylista? Není že ne?(27.9.2015)

• Jara.Cimrman.jr

Zvědavost mne zase jednou zavedla do pekla, ze kterého jsem se nedokázal vydrápat. Zrak nevěřícně zíral na obrazovku a ovladač byl příliš daleko na to, abych to dokázal přepnout. Ale já jsem vlastně nechtěl, protože tohle bylo jedinečné. Soutěžící mi vzdáleně připomínaly lidi, ale patrně se jednalo o jakési křížence mimozemšťanů a kuru domácího, protože jejich umělá moudra by snad z lidské tlamičky ani nedokázala vylézt. Já jsem od přírody hodný člověk, tak jsem ochoten těmto Popelkám s popletenými hodnotami zařídit pobyt v jednom teráriu s krokodýly a opičákem Osmany Laffitou. Silnější se může obléci do kůže poraženého. A tímto ukončuji svou jedovatou slinu, oblékám si sváteční teplákovku a odcházím si doplnit svůj šatník. K dokonalosti mi totiž chybí už jen růžová kabelka a zlaté lodičky.(19.1.2016)

• Frajer42

Kvůli obdobným teploušům nemá teplouše nikdo rád. Opravdu nechápu, že se tak stupidní pořad může někomu líbit. Koncept se točí kolem 4 hnusných a zpravidla i extrémně blbých krávách a kolem jednoho teplého vola, který místo svého análního otvoru ústavičně przní češtinu a snaží se dát krávám rady, kterými by svoji hnusotu na pár okamžiků skryly. Dost by mě zajímalo, co divačky vede k pravidelnému sledování podobného nesmyslu. Z komentářů jsem se dočetl, že snad pouze ty debilní bláboly, které vypouští z úst ten teplomet, když je zrovna nemá zacpaná mužským údem.(8.3.2017)

• Everyone

4 slepice kvokají a splašeně pobíhají po krámu, aby se rozkvokali v závěru ještě více, kdy jim jejich nové peří poklove nějaký noname kurník-boss (chcete-li moderátor). Sebevědomí, ješitnost a pseudoracionalita stylisty, ale obecně stylistů, je místy zarážející. Dress code je daný a na poli volnočasovém se přiživují tací, kteří ostatním nepřímo vnucují vkus vlastní. Sečteno a podtrženo (řečeno psychiatrickou hantýrkou) - Idiotský pořad s idioty pro idioty. ___ V televizní stanici Barrandov musí mít, patrně pro inspiraci, snad i odpad ve studiu, tak vyrovnané výkony televizní stanice se jen tak nevidí.(7.11.2015)