Čtyři soutěžící se pokusí změnit z Popelek v krásné princezny a to za pouhé dvě hodiny a deset tisíc korun. Vítězkou ale může být jen jedna. (TV Barrandov)

MM_Ramone odpad!

Štyri hlupane sa pretekajú v tom, ktorá sa dokáže najštýlovejšie a najmodernejšie vystrojiť. V časovom limite dve hodiny musia nakúpiť na seba handry za desať tisíc českých korún. Navzájom sa potom hodnotia, prehrabávajú svoje zablšené šatníky, rozprávajú absolútne nezmysly a snažia sa čo najviac ohovoriť svoju súperku. Sprosté, vyfintené sliepky. Sebavedomé buranky, ktoré si asi nikdy uvedomia aké sú strašne trápne a úbohé. Sedlácke kráľovné krásy s inteligenciou húpacieho koníka. Také sú účastníčky primitívnej súťažnej reality show "Popelka“. Nedá sa na to pozerať. Je to odpad! ()

Phobia odpad!

Hejno povrchních slepic nakupuje hadry jako o život - v domnění, že šaty z nich udělají člověka. A to není to nejhorší! Asi se přihlásím, z mé skříně by toho cizokrajného kuřbuřta, Onaniho Lopatu, či jak se to onen slizký uvaděč jmenuje, trefil šlak. Kultuře národa bych tím náramně prospěla. Pánská džína?! Flanel košíla?! Maskáč kalhota?! Neznačková teniska?! Trek bota?! Nikde žádná podpatka? Jeden zaprášený sukňa?!? Ani jeden kabelka?! Skandální! Oóch... jeb! Však TV Veškrnov by jistě našla dalšího příšerného zjeva, i když by to nějaký čas zabralo. Tato Popelka je čiré Zlo! ()

Allien.9

Jedno TV Barrandov upřít nejde - jejich seriály se strašně dobře hledají (šedá).;-) "Popelka" je... já vlastně nevím. Pro hubené Nanynky, co chtějí být nejlepší? Pro obézní holky, co si o sobě myslí, že jsou v těch upnutých hrůzách sexy? Bože, bože, ty to vidíš... Aspoň, že já už tam nevidím toho mladého 4% trolla, který měl pocit, že se*e zlato.:-)) ()

castor odpad!

Televizní médium má neuvěřitelnou moc. Den co den, minutu co minutu nás vhání do imaginárního světa, který si tak rád pohrává s těmi, kteří mu jsou ochotní věnovat svůj drahocenný čas. Řada televizních pořadů se ale dostala do nezáviděníhodné křeče. Ovšem křeče, které si všimne jenom málokdo. Věrní zůstávají, ať už v televizi vymývá kdokoliv. Se stejnou dravostí, drzostí i dramaturgickou absencí nápadu a jakéhokoliv ozvláštnění to zkusila i Popelka. Marně. ()

Jara.Cimrman.jr odpad!

Zvědavost mne zase jednou zavedla do pekla, ze kterého jsem se nedokázal vydrápat. Zrak nevěřícně zíral na obrazovku a ovladač byl příliš daleko na to, abych to dokázal přepnout. Ale já jsem vlastně nechtěl, protože tohle bylo jedinečné. Soutěžící mi vzdáleně připomínaly lidi, ale patrně se jednalo o jakési křížence mimozemšťanů a kuru domácího, protože jejich umělá moudra by snad z lidské tlamičky ani nedokázala vylézt. Já jsem od přírody hodný člověk, tak jsem ochoten těmto Popelkám s popletenými hodnotami zařídit pobyt v jednom teráriu s krokodýly a opičákem Osmany Laffitou. Silnější se může obléci do kůže poraženého. A tímto ukončuji svou jedovatou slinu, oblékám si sváteční teplákovku a odcházím si doplnit svůj šatník. K dokonalosti mi totiž chybí už jen růžová kabelka a zlaté lodičky. ()