Tchyně (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2015

• Dosou

Proboha, kterého Barrandovského zmrda napadlo do nového pořadu "Tchyně" angažovet do hlavní role ne samotnou vypatlanou, prsatou PAcelebritu, ale dokonce její ještě vypatlanější matku??? To už se tam všichni zbláznili?? Nechce se mi věřit, že to má také na svědomí Cibulka, jako skoro vše hrůzné, co se tam děje.(8.9.2015)

• rakovnik

Co je to za hroznou trapnou úchylárnu? A proč je tam ta ošklivá divná paní? Kdo, proč a za co jí platí? Stačí "kvalifikace" "podnikatelka"? Svou neodborností by mohla ublížit, pokud by někdo tuto šílenost bral vážně. Vstupenka ke sponzorovi a 20 000 za to, že si pustím domů tuhle zlatokopku, aby se mi montovala do rodiny i do dětí, to je fakt síla a prohra těch, kdo to udělali. A pokud je to hra, patří do odpadu taktéž.(19.8.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Po každé bouřce přece vyjde sluníčko." Má-li to sluníčko být blonďaté, tlusté a pitomé, tak bych se asi dal spíš na modlení. Já jsem toho z Tchýně moc neviděl, protože tohle pro mě není zábava, ale hysterie v křišťálově čistém provedení a o tu skutečně nestojím. Pokud by se však rodinné problémy daly vyřešit na konci každého dílu rozkrájením ústřední postavy na nudličky, tak bych se do této reality show snad i přihlásil a jsem si jistý, že by měla i výrazně lepší hodnocení než nyní.(13.1.2016)

• Olík

" Potkal jsem svou tchýni na mostě v Bechyni, vítr jí rozfoukal drdol. Moje milá tchýně kráčela si líně, neboť si koupila Sidol.................". Kdo mne zná, tak Vám potvrdí že na tvz. reality show ujíždím. Výměna manželek, Prostřeno!, Hledá se táta a máma....i když ne vždy odcházím od televizní obrazovky naplněn blahem, tak se dovolím prohlásit za fanouška podobných formátů. Dalším bonusem navíc měla být legendární postavička prvoplánových bulvárních článků "stará štika", kmotr jedné z nejúsměvnějších rodinek nejzapadlejších koutů našeho rádoby celebrity rybníčku. A teď už budu stručnější "tramtadadááááááááááá" přes to všechno je mi líto, ale na tohle se fakt nedá koukat :((24.9.2015)

• Phorbo

Totálně mi pije krev, jak si vůbec dokáže taková pitomá baba, jako je Štika, která je známá jenom tím, že si nechala napíchat dceru nějakým starcem, tak fi.lozofovat a psychologicky radit cizím lidem. A ještě tak fakt jako do hloubky. Normálně bych jí nakopal do hlavy za to, na jakýho profíka si hraje. Vydržel jsem celkově patnáct minut. Ani boha víc.(12.3.2016)