Tchyně

(pořad)

Máte dluhy? Nezvládáte svoje děti? Štve Vás manžel? Je Vaše rodina prostě v troskách? Pak se obraťte na jedinečnou tchyni Moniku Štikovou, která Vaše problémy vyřeší za pár dnů (TV Barrandov)

InJo odpad!

Tohle doporučuju, fakt! Samozřejmě hlavně kvůli Štice Monice a jejímu hraní si na "odborníka s lidskou tváří". Je to asi jako kdybych pořad Ano, šéfe místo Zdeňka Pohlreicha (respektovaného profesionála s mnohaletou praxí v oboru a obrovským přehledem) uváděl třeba já, tj. člověk, který se vařením (potažmo prací v restauraci) nikdy neživil a jen si občas doma uklohní k večeři jídlo typu hemenex nebo fazole s párkem... :) Na takovýhle pořad se snad ani nejde zlobit, protože tohle prostě muselo vzniknout se záměrem, že nad tím budou všichni (svéprávní) lidé nevěřícně kroutit hlavou a dělat si z toho prdel. :) ()

MM_Ramone odpad!

Takže tu máme ďalší podradný formát, ktorý česká súkromná televízia Barrandov odkukala od slovenských kolegov. U nás to na Markíze už nejaký čas beží. Je to trápne, blbé, primitívne... skrátka klasický tele odpad. Avšak česká verzia je na tom ešte o poznanie horšie. To kde pre boha našli tú vyžratú peroxidovú blondýnu? Nemá ani za mak inteligencie, nemá dostatočnú slovnú zásobu, nemá sebavedomie, nemá charizmu, nemá žiadne odborné vzdelanie. Čo tá chce komu čo radiť? Veď ona sama je zakoplexovaná megera, úbohá chudera, ohyzdný odpad! ()

Jara.Cimrman.jr odpad!

"Po každé bouřce přece vyjde sluníčko." Má-li to sluníčko být blonďaté, tlusté a pitomé, tak bych se asi dal spíš na modlení. Já jsem toho z Tchýně moc neviděl, protože tohle pro mě není zábava, ale hysterie v křišťálově čistém provedení a o tu skutečně nestojím. Pokud by se však rodinné problémy daly vyřešit na konci každého dílu rozkrájením ústřední postavy na nudličky, tak bych se do této reality show snad i přihlásil a jsem si jistý, že by měla i výrazně lepší hodnocení než nyní. ()

Allien.9 odpad!

Operoxidovaná, rádoby vtipná "odbornice" beze špetky soudnosti i inteligence, která pravděpodobně nikdy neviděla mop, neb by si zlomila svůj pěstěný nehet, má někomu radit s problémy? To jako vážně? Stále žasnu, kam až lze klesnout. Nejstupidnější a nejvíce nahraná "realitka", jakou lze v televizi momentálně vidět. Za "Tchyni" se buď velmi dobře platí, nebo má paní Štiková velmi zvrácené choutky - viz. sledovat se v televizi. Edit: 43 let? Já myslela, že je tý krásce tak o 10 víc.XD ()

kingik odpad!

Už jde po vás Štika! Důležité je, že Barrandov dává práci nezaměstnaným. Má tedy značné sociální cítění. To tady ovšem hodnotit nehodlám. Ani plusové body za to přidávat nebudu. Když na diváka vypluje štika Monika, rybářský revír je ohrožen. Při pohledu na tuhle maxi hnusku, rybář trhá rybářský lístek a jde lovit na pytlačku. Hrozí se jen okamžiku, kdy mu zabere otylá Štika Ornella, která rybářům plní tři přání. Ten při pohledu na ni začne KOKTAt a tři přání prohospodaří. První přání totiž padne na to, aby máma Monika už nikdy nevplula na tv obrazovku, druhé přání je ukončit vysílání pořadu Tchyně, třetí přání je nikdy si nepřipustit erekci nad ženami rodu Štika. Zklamaný rybář se vrací domů, ale má zase klid. Predátor v sukních navždy zmizel z obrazovky. Nyní ještě zbývá zbavit se Daniela Rouse, Soudkyně Barbary, hlasu Daniela Dítěte, Heidi Janků a obou Zedníčků. Pravda, Barrandov je plný "uměleckého" prachu. Ovšem Tchyně, to je extra kalibr, který nemá v dějinách komerčních tv obdoby. Obávám se, že na tu otylou bachyni nebude působit žádné pohádkové kouzlo. Jedině nízká sledovanost, popřípadě exorcismus, jinak se jí zbavit nelze. Ale to jsme klidní, na tenhle ultra podřadný neřád se žádný divák stejně nechytne. 0% ()