Tchyně (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2015

• SOLOM.

Tak tohle už snad Barrandov nemyslí vážně! Vrazit na obrazovku další z rodiny rádoby „celebrit“ a ještě jí umožnit ztrapňovat se na obrazovce – tak to už chce vážně kuráž a nebo tam v té televizi mají už všichni totálně odrovnané mozky. Stupidita pořadu se snad nedá popsat, IQ všech zúčastněných (jak mámy Štikové, tak i zbytku těch ubožáků) se vymyká všem známým tabulkám a je velká škoda, že jí v jednom z dílů ten nabušenec nedal pořádně přes držku. Tohle se snad ani nedá hodnotit ODPADEM, protože je to ještě mnohem,mnohem horší…(25.11.2015)

• tulrika

Že bude lidem radit Monika Štiková, které se mediálně proslavila jen svou dcerou je šílené. Její rodina má dluhy, dcera souloží s ženatým tlustým padesátníkem a zásobuje net trapnými selfie. Myslím, že by měl někdo poradit jí, protože někde musela udělat chybu. To je vrchol trapnosti. Nechápu, jak se takoví lidé mohou dostat do médií.(4.9.2015)

• DanielP.

Proboha živého... Obětoval jsem ze svého času 2.díly jen abych si udělal přesnější obrázek. Byla to chyba! Jak někdo tak hloupý jako je Štiková a ještě někdo tak hloupější jako jsou producenti, scénáristi a režisér kteří tohle dělají... To je naprosté dno TV produkce. Příště ty peníze vemte a dejte je dětem nebo nějaké nadaci, protože to je stokrát lepší investice. Štiková je neskutečně hloupá ženská navíc silně nesympatická a na TV obrazovce působí velmi nehezky. Její slovní zásoba a způsob vyjadřování je naprosto tragická. Celé mi to přijde nahrané a nepůsobí to dojmem reality show, ale jako velmi špatného divadla. Totální ODPAD!(27.5.2016)

• VaHo

Výměna manželek ne na druhou, ale minimálně na třetí. Něco tak odporného jsem ještě neviděl. Obtoustlá matrona, které na hlavě přistál mimozemšťan, který vypadá, jako groteskní odbarvená paruka radí dívce, aby se neoblékala jako prostitutka, a nechala si zapnutý telefon a netrápila svou matku. Zlomový okamžik nastane ve chvíli, když si matrona sedne s dívkou do parku, a vzduchem létají věty jako „Chceš, aby tě znásilnila banda Ukrajinců?“. Nedívejte se na to, prosím vás na kolenou… Jedním slovem OBLUDARIUM.(26.8.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Po každé bouřce přece vyjde sluníčko." Má-li to sluníčko být blonďaté, tlusté a pitomé, tak bych se asi dal spíš na modlení. Já jsem toho z Tchýně moc neviděl, protože tohle pro mě není zábava, ale hysterie v křišťálově čistém provedení a o tu skutečně nestojím. Pokud by se však rodinné problémy daly vyřešit na konci každého dílu rozkrájením ústřední postavy na nudličky, tak bych se do této reality show snad i přihlásil a jsem si jistý, že by měla i výrazně lepší hodnocení než nyní.(13.1.2016)