Reklama

Reklama

Tchyně

(pořad)

Obsahy(1)

Máte dluhy? Nezvládáte svoje děti? Štve Vás manžel? Je Vaše rodina prostě v troskách? Pak se obraťte na jedinečnou tchyni Moniku Štikovou, která Vaše problémy vyřeší za pár dnů (TV Barrandov)

Recenze (96)

Olík 

všechny recenze uživatele

" Potkal jsem svou tchýni na mostě v Bechyni, vítr jí rozfoukal drdol. Moje milá tchýně kráčela si líně, neboť si koupila Sidol.................". Kdo mne zná, tak Vám potvrdí že na tvz. reality show ujíždím. Výměna manželek, Prostřeno!, Hledá se táta a máma....i když ne vždy odcházím od televizní obrazovky naplněn blahem, tak se dovolím prohlásit za fanouška podobných formátů. Dalším bonusem navíc měla být legendární postavička prvoplánových bulvárních článků "stará štika", kmotr jedné z nejúsměvnějších rodinek nejzapadlejších koutů našeho rádoby celebrity rybníčku. A teď už budu stručnější "tramtadadááááááááááá" přes to všechno je mi líto, ale na tohle se fakt nedá koukat :( ()

Dosou odpad!

všechny recenze uživatele

Proboha, kterého Barrandovského zmrda napadlo do nového pořadu "Tchyně" angažovet do hlavní role ne samotnou vypatlanou, prsatou PAcelebritu, ale dokonce její ještě vypatlanější matku??? To už se tam všichni zbláznili?? Nechce se mi věřit, že to má také na svědomí Cibulka, jako skoro vše hrůzné, co se tam děje. ()

Reklama

tulrika odpad!

všechny recenze uživatele

Že bude lidem radit Monika Štiková, které se mediálně proslavila jen svou dcerou je šílené. Její rodina má dluhy, dcera souloží s ženatým tlustým padesátníkem a zásobuje net trapnými selfie. Myslím, že by měl někdo poradit jí, protože někde musela udělat chybu. To je vrchol trapnosti. Nechápu, jak se takoví lidé mohou dostat do médií. ()

DavidAAAA odpad!

všechny recenze uživatele

Fuj :-) Zkrachovalá pseudoexistence Štiková brouzdající se v obepnutých šatech, kde šplouchání jejích špeků vyhání všechny zvířata z okolí, v lodičkách na supervysokém podpatku, po lesní cestě vysokou trávou a udělující úžasné moudré rady zoufalým zájemcům... Aneb jak udělat kozla zahradníkem. Trapné a ubohé. ()

McLeader odpad!

všechny recenze uživatele

Za 3 dny stihla paní Štiková, jakožto rodinný vzor národa poučovat o rodinných hodnotách, dojet na koupaliště a uvařit oběd. Gratuluji paníí Štiková. Sama máte několik exekucí a vaše dcera je známá zlatokopka, ale to přeci neznamená že nemůžete poučovat o rodině. Za zmínku taky stojí téměř filmový závěr, při kterém "tchýně" odešla z domu, zatímco otec pronesl motivační řeč a všichni se obejmuli, načež na závěr řekla, že "neví co se po jejím odchodu událo, ale že doufá, že rodiině pomohla". Vůbec to nebylo ve scénáři za podmínku vyzvednutí 20 tisíc korun. Líbilo se mi, jak se tatínek radoval z darovaných peněz a přemýšlel, co si za to asi koupí, když mu to po odvysílání stejně vezmou exekutoři. Čekal jsem, že překoná rekord za nejhorší pořad. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama