Tchyně

(pořad)

Máte dluhy? Nezvládáte svoje děti? Štve Vás manžel? Je Vaše rodina prostě v troskách? Pak se obraťte na jedinečnou tchyni Moniku Štikovou, která Vaše problémy vyřeší za pár dnů (TV Barrandov)

Dosou odpad!

Proboha, kterého Barrandovského zmrda napadlo do nového pořadu "Tchyně" angažovet do hlavní role ne samotnou vypatlanou, prsatou PAcelebritu, ale dokonce její ještě vypatlanější matku??? To už se tam všichni zbláznili?? Nechce se mi věřit, že to má také na svědomí Cibulka, jako skoro vše hrůzné, co se tam děje. ()

fininka

Tak tu jednu za snahu :D Jeden díl celej o zlobivém 2letem parchantovi. jednoduché řešení: dát mu na prdel, btwl přijde mi, že to snad bylo nahraný, že se ten fotr choval jako kokot :D :D ()

TonoM odpad!

Nemám slov, ale nevím už co k tomu napsat je to prostě TV Barrandov a jedna z 50 hovadin od nich. 5% ()

Sherty odpad!

Když Bůh rozdával rozum, tak se na tuhle blonďatou nádheru nedostalo. Ještě nikdy v životě jsem neměl, tak šílené nutkání někoho umlátit, klidně i suchou bagetou. Snaha okopírovat přitroublé americké reality show zde dopadla na výbornou. Tento vyblitek moderní doby, který snižuje IQ přihlížejícím divákům, i za předpokladu pouhého utírání prachu z televize, je kategorie sama o sobě. Jsem velice klidným člověkem, avšak tento pořad v mojí maličkosti probouzí nebývale velkou agresi a to jsem videl jenom jeden díl. Možná by nebylo na škodu tento blitek pouštět lidem v kómatu. Pokud je neprobudí tohle, tak už nic. - Odpad!!! ()

MiniRecenze

Předepsaná srajda ve které se objevuje komparz ze Soudkyně Barbary co by v hlavních rolí.Hvězdu dávám za pobavení ,které mě dohnalo k smíchu. ()

sjrnn

Vše nahrané s "herci", nesympatická paní Š. + mi do těch reklam na tv barrandov pořád pouští nějakou tchýni. ()

JesterKruger odpad!

Já opravdu nechci znít jako hater, ale Česko je opravdu trapné tím svým neustálým kopírováním slovenských pořadů. A co Štiková? Ta Ku***? Tady se tváří mile, ale v realitě je to jeden veliký hulvát, a je sprostá ke svojí rodině. Fuj! ()

Luky-7 odpad!

Proč ji cpou do televize? Dneska už má pořad vážně každej i škaredá tlustá paní.Sonda do dušiček českých lidiček a provází jim neodborná kurtizána jejíž dcera je taky jasná. ()

nudlis odpad!

Vy, co jste dali 3 hvězdy - to si děláte prdel, ne? To fakt nedokážete trávit čas nějak jinak než čučením na takovouhle sračku? Není lepší jít radši na pivko a pokecat s kámošema/kámoškama? Mně k odsouzení stačily reklamní šoty a přítomnost tý hnusný babizny. Opravdu nejsem takovej blázen, abych na to koukal na celý. ()

Sabres odpad!

TV Barrandov!!!! Ach jo. Zmrzlého vtipálka ztraceného v čase,tedy Rudu zRůdu,zruší a ještě větší debilitu nasadí. Kde na tohle shání peníze???? Komanči se musí smát tomu co dnes vysíláme,protože seriály typu Major Zeman,Žena za pultem,atd. PROSTĚ MĚLY SVOJÍ KVALITU!!!! ()

tulrika odpad!

Že bude lidem radit Monika Štiková, které se mediálně proslavila jen svou dcerou je šílené. Její rodina má dluhy, dcera souloží s ženatým tlustým padesátníkem a zásobuje net trapnými selfie. Myslím, že by měl někdo poradit jí, protože někde musela udělat chybu. To je vrchol trapnosti. Nechápu, jak se takoví lidé mohou dostat do médií. ()

oskiii odpad!

Nejlepší jsou ty předem domluvené konflikty. Matka řve křečovitě po dceři, ta ji pošle do zádele a se smíchem utíká pryč. Matka Štiková to sleduje aby vzápětí provedla hlubokou analýzu psychiky matky a dcery. ()

j.s.m.v odpad!

Jak si tahle blbá kráva může dovolit hodnotit a radit někomu jinému. Spíš by se měla zajímat sama o sebe a ne dělat že je veledůležitá. ()

Ruslan

Musím dát tu jednu hvězdu, protože jsem se pobavil. Nic jiného něž odpad, ale od toho nečekejte! Prostě barrandov odpad starter pack.... ()

Fracek odpad!

Kdyby ty problémy opravdu vyřešila, jak slibuje, tak si zaslouží i deset hvězdiček. Opak je ale pravdou. Štika se jen na pár dnů stane trapným inventářem zrovna rozhnípávané rodiny a jak do ní vleze, tak z ní také vyleze. ()

DavidDizzer odpad!

Tady nejde ani o příběhy, které se v daném pořadu řeší, tady jde o to, jak nepřirozené a nucené herecké výkony jsou. Kromě absolutně nepřírozených hereckých výkonů a přirozeného talentu, tchýně také působí šíleně nesympaticky, včetně ostatních ,,neherců". Jediné, za co bych dal jednu hvězdičku je to, že je to tak trapné, až je to vtipné a až se tomu někdy musím smát a kroutit hlavou, co za pořady to vlastní chodí. Takže to je pro mě spíše komedie s jednou hvězdičkou nebo celkový dojem pořadu jako odpad! Odporný hnus, hnůj! ()

DK197

Lidi jsou různí, lidská různorodost mě baví. A život je neuvěřitelný... Což dokazuje i tento pořad. Proto mě bavil. A snaha pomoct lidem? Proč ne. ()