Lego DC Super hrdinové: Flash

Lego DC Comics Super Heroes: The Flash

Animovaný

USA, 2018, 78 min

• *CARNIFEX*

Kým prvotné story, ako “Lego príbeh či Lego Batman” boli obohatené o množstvo frkov, určených hádam aj pre staršie generácie, toto pokračovanie je vhodné najmä pre najmenších. Žiadny humor, akurát pomerne zaujímavý príbeh, ktorý ma bohužiaľ pre chýbajúce vsuvky v podobe vtipu, tak či onak nebavil. Škoda ..(24.3.2018)

Takový celkem dobrý Lego movie standard, kdy jde hlavně o to, že tvůrci filmů si dovedou dělat ze superhrdinů celkem dobrou srandu a divák se u toho směje. Jsou zde parádní hlášky, které prostě baví, hlášky, které jsou trefné. Příběh tak skvělý není, ale co na tom, když se člověk může pěkně zasmát.(26.3.2018)

• Frantisek.Fu

45%(28.9.2018)

Já mám asi prostě slabost pro Reverse Flashe ať už je v jakémkoli provedení. I když ten dabing... mám na mysli Reversní Flash, Síla rychlosti, Kyborg jako vím, že je to pro děti ale originální názvy nejsou tak těžké na vyslovení. Na druhou stranu standardní animák, pěkná animace. Za mě slušný čtyři hvězdy.(3.5.2018)