Příšerky z vesmíru

Luis a ufóni

Animovaný / Komedie / Rodinný

Německo / Lucembursko / Dánsko, 2018, 90 min

• Folky

Animák, který musí bolet i děti. Ale asi se není co divit, když je film o mimozemšťanech (podle kterých jsme primitivní bytosti, které vznikli z jejich odpadu), kteří si přijeli pro vybrující matraci z teleshopingu. Film jen pro prachy, bez čehokoliv dobrého.(14.6.2018)

Európsky animák vás prekvapí podarenými gagmi aj vizuálnou kvalitou.(14.6.2018)

Průměrný film. Několik příjemných gagů, ale nic světového nečekejte. Ke konci se to příjemně rozjede, aby se během chvilky vyřešili všechny staré spory, no... Ale jinak dětem se to prý líbilo, takže v pohodě.(16.6.2018)

Ja netuším aké artové hodnoty by mali hľadať dospelí v animáku... stále hodnotím rozprávku z pohľadu detí. A Luis a ufóni bavili. Pätnásť deciek sedelo v kine a smiali sa, tancovali, občas vážne sledovali smutnejšie scény. Asi dva krát išli ostentatívne odniesť smeti do koša, keď príbeh spomalil. Keď to porovnám s animákom Autá 3, ktorý je tu v červených číslach a ktorý deti nedokázali dopozerať, pretože ich nudil kompletne celý, tak je to veľký rozdiel.(20.6.2018)

• Lukas.Benko

Netaujimavý príbeh. Čo som sedel v kine okolo detí, ledva 2 deti sa zasmiali a to v pribehu 90m. Akože slovenský dabing bol tak otrasný že som celý čas sedel zhnusený. Ešte to bolo 4:3 čo sme v roku 2008? 15%(16.6.2018)