10x10

Paul Burns

Kostýmy:

Sharon Long

• *CARNIFEX*

"Two" man show low budget pre nenáročných, ktorý za 86 minút ponúka menej, ako "AAA" auto sľúbi. Niekoho to možno nadchne, niekto bude možno spokojný, no Ja ako obvykle, rád ohundrem čokoľvek, čo nedokáže nijak mimoriadne zaujať. A toto je presne ten prípad ..(19.3.2018)

Solidní thriller, který je dost předvídatelný a postavy se chovaj na výsost debilně, ale má taky solidní atmosféru a divák v napětí očekává vysvětlení na otázku "proč?." Herecky je to snaživé, scénář není zrovna moc objevný a režijně je to spíše rutinní. Takový standardní thriller, který asi moc nenadchne, ale zároveň ani neurazí.(28.9.2018)

Není to nic objevného, ale na tom malém prostoru se rozehrála docela dobrá hra, která mohla skončit možná trochu rychleji, ale i tak mi to soupeření mezi uvězněnou a věznitelem, kdy si nejste jistí, kdo je vlastně hajzl, docela sedělo. Skvěle vybraní herci, kdy oba v sobě mají něco ambivalentního, což bylo pro role potřeba.(4.4.2018)

• Morholt

Luke Evans po chvilce sledování unese Kelly Reilly, zavře jí do vypolstrované cely a začne výslechem, který má odhalit důvody jeho počínání. Žádná hitparáda. Co se herců týče, tak tam jsem neměl problém, ale jak už to tak bývá, když chybí invence, nastupuje debilní chování postav a tady ho bylo vrchovatě. A přitom je to docela škoda, protože příběh je načrtnut celkem slušně a ta hra na to, kdo je tady vlastně záporák, mohla být zábavná. Ale bohužel. 35%(14.4.2018)

• grizly007

Zrzenka si od Eden Lake udržela bojovou náladu a "profesionálního" únosce drtí jak v MMA.(19.8.2018)

• Deyw

Mel sem ocekavani velke, kvuli evansovi, protoze ho mam dost rad..mno ze zacatku to vypadalo vpohode, ale pak se film strasne pokazil a stala se ztoho takova divna nezazivna kravina v nadhernym dome.. skoda.. :((17.4.2018)

Chlápek unese ženskou a drží ji v baráku. Chce po ní odpovědi kdo je a co udělala ona se naopak chce z tama dostat jelikož není svatá a bojí se, že až mu ty odpovědi dá tak ji zabije. Několikrát se to obrátí a šance se vyrovnají. 60 procent nadprůměrný thriller s 2 vraždama.(14.4.2018)

• SilentMemory

Mňa to vôbec nenadchlo a nebavilo, skrátka to nefungovalo. Začiatok bol desivý ako je možné uprostred dňa také vykonať. Tento film poukazuje na ľudskú tendenciu nastolenia spravodlivosti. Niekomu je ublížené, ten človek túži po zadosťučinení no neuvedomuje si, že tak sa stáva samotným prototypom človeka ktorý ubližoval jemu v domnienke, že koná správne a tak sa vytvára kolobeh pomsty. Mohli zapracovať na nejakom kreatívnom napätom scenári, nebavil ma priebeh a ani sa nedostavil nejaký wau efekt pri rozuzlení.(15.4.2018)

• WugWugs

Klasika, niekto prišiel s "originálnou pointou" a na ňu nalepil dej, ktorý mu prišiel pod ruku s tým, že všetci budú aj tak hýkať od prekvapenia, že zabudnú na to nič, čo sa okolo (ne)deje. Snaha bola, ale v takomto podaní sa ničomu z deja nedalo veriť.(16.4.2018)

• fanmov

Výborná komedie.(18.4.2018)

Opět ten druh filmu, který moc nedává smysl a je úplně jedno kdo, co a proč, hlavně, aby se tam něco dělo a divák by u něj měl být překvapován. A to se filmařům povedlo; jen asi trochu jinak, než původně zamýšleli. Ještě se mi asi nikdy nestalo, že bych se těšil, kdy se situace zase otočí. Protože právě o tom je celý film. Obě postavy si, ve své snaze mít navrch, počínají poněkud nedůsledně, oponenta nikdy dostatečně nedorazí, a i když se třeba zdá, že už je konečně je po všem, během následující minuty se dočkáme hned několika dalších zvratů. Nakonec se to rozhodlo tak nějak náhodou, ale dál natahovat už by to nemělo moc smysl a film tak nakonec docela rychle uběhl. It's just one of those days, you know?(28.11.2018)