Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Manželé Harriet a Peter Foxovi jsou nechvalně proslulí britští podvodníci. Když při pokeru s šílenou šéfkou podsvětí Irinou všechno prohrají, letí do Los Angeles, aby získali čas a pokusili se sehnat peníze, které jí dluží. Proto zosnují spletitý plán, jak ukrást Peterově bohaté exmanželce Jackie drahý prsten. Po několika marných pokusech a šílených eskapádách se dvojici podaří přelstít Irinu, oklamat Jackie a šperk konečně získat. Když lup prodají, rozhodnou se pověsit zlodějnu na hřebík a odstěhovat se do Brazílie. Při nástupu do letadla si ale všimnou vzácného diamantového náhrdelníku na krku jedné z pasažérek… (Bontonfilm)

(více)

Recenze (36)

silentname odpad!

všechny recenze uživatele

Jeden neskutočný nevtipný bordel. Tak by som ohodnotil "The Con Is On". Neviem čo viac k tomu ani dodať, lebo toto je zabitie talentovaných hercov v mizernej komédii, na ktorej som sa nezasmial ani raz. Vypichol by som v tomto filme scénku, kde Sofía Vergara hovorí o sebe aká je úžasná a Crispin Glover to opakuje. Je to tak debilné, že človek len rozmýšľa, v akej nálade režisér vlastne bol, keď to dával dokopy. A popravde zvyšok filmu je rovnako zlý. Uma Thurman je neskutočne nesympatická krava a okrem toho otravná jak šlak. Alice Eve je opätovne neskutočne otravná ako som ju naposledy videl v "Misconduct". Sofía Vergara je na tom rovnako a v podstate by som mohol pokračovať. Jedinou výnimkou je Tim Roth. Ten pôsobí, že je z toho všetkého tak neskutočne otrávený, že sa chce iba schlastať a mať so všetkými týmito ženskými pokoj, lebo ich nemôže vystáť. A počúvať jeho monlógy, ktoré nemajú ani trošku emócie je miestami vtipné, no rozhodne to nie sú žiadne kvality. Očividne pôsobil, že v tomto filme vôbec nechcel byť. A je to vidieť. Viac o tom ani nebudem hovoriť. Čo sa príbehu týka je to nudné a tupé, ostatné postavy sú dokopy nevyužité a humor vôbec nefunguje. Ak máte radi preafektované postavy spolu s ďalšími preafektovanými postavami a hlavným hrdinom, ktorý vyzerá maximálne otrávene, tak toto je film pre vás. Za mňa je to ale jedna z najhorších komédií, čo som videl za celý svoj život. Hodnotenie: F ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Už jste mi do prdele narvali tolik věcí, že si můžu najít kluka." Zastávám názor, že když si krutopřísná mafiánka nechá dopravit peníze od gamblerky a feťáka, tak by to mohlo připomínat zábavu. Jenže ono to nijak zvlášť zábavné není a napínavé už vůbec ne, ale nabízí to zajímavou hypotézu, že Bůh je komunista a vybídlo mě to k návštěvě fackovacích orgií v bordelu v Bangladéši. A to není málo. Taky mě docela bavilo sledovat věčně sjetého, opilého a nechápajícího Petera, kterak odevzdaně proplouvá životem. S holkama to bylo trošku těžší, ale jsem ochoten s nimi rozebrat jejich herecké nedostatky v pořadí Irina, Vivian, Harriet a Jackie. Asi tak po hodince. ()

Reklama

kombajn 

všechny recenze uživatele

Dobré obsazení, jeden dva povedené vtípky a to je tak všechno. Nevím, zda je lítost nad tím, že se tomu herci upsali, ta správná emoce, kterou chtěl režisér dostat z diváků. Pokud ano, záměr mu vyšel na jedničku. Není to vtipné, není to napínavé, není tam jediná postava, které byste fandili. Opilý Tim je zábavný prvních pět minut. A finální se zmocnění prstene je fakt mimo. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Záplava krásných hereček a Tim Roth v roli zhýralce usilují o dobrý dojem a potlačení tristně vedeného scénáře. Uma Thurman a Tim Roth tvoří zábavný manželský pár, jejichž specialitou jsou podvody a krádeže. Královně podsvětí, která zabíjí na potkání, dluží nemalé peníze. A prsten za milióny liber, který se skví na prstě sličné ženy z postelové minulosti Tima Rotha, může vyřešit veškerou svízel. Avizované zlodějské umění manželů se smrskne na množství více či méně zábavných etud. Na tom je v podstatě postaven celý film. Liknavá zápletka totiž neumožňuje rozehrát s hvězdnou hereckou partou cosi mimořádně zajímavého. Zjistíme, jak je na tom Uma Thurman se svým sex appealem, Tim Roth proleje hrdlem vše, co teče, Sofia Vergara teče a žadoní o sex, Alice Eve je roztomilá, Maggie Q vraždí, dráždí a lesbicky provokuje. Rozhodně se dalo rozehrát s takovou hereckou sestavou mnohem více. James Oakley zřejmě dodneška netuší, jak je možné, že coby málo známý režisér dokázal do sveho projektu sehnat herecké veličiny. Je fakt, že bez pořádného scénáře nevznikne extra film. Oakley není ideální scenárista, režijně už je na tom podstatně lépe. Ovšem filmu citelně chybí vyhrocené finále. Nějakou dobu to vypadá, že finální část bude napěchována k prasknutí. Dokonce se v průběhu filmu najde několik drsnějších scén, to když řádí Maggie Q, éterem proletí vulgarismy a i nějaká ta originální sekvence se vyskytne. A symfonický orchestr se postaral, že film nese i malinkou českou stopu. Pokud hledáte hutnou zápletku, nasměrujte svá čidla jiným směrem. A máte-li zájem o humorné rozjímání, tohle filmové dostaveníčko je studnicí extra hlášek. 7/10 ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Nechápem, ako mohol na tak sračkový scenár pristúpiť akýkoľvek herec, nielen tí skrachovanci, ktorí sa tu objavili. Celkom pekným ženským dával režisér tak umelé vety, že je úplne jasné ako prvoplánovo sa snažil urobiť niečo vtipné, ale zasmial sa na tom len on sám. A vlastne o čom mal byť ten náš názov, že Angláni na úteku? O Brexite snáď? Alebo o britských moreplavcoch? Veď nie nadarmo sa hovorí, že krása anglických žien a kulinárske umenie urobilo z Angličanov najlepších námorníkov. ()

Galerie (163)

Reklama

Reklama