Angláni na útěku

The Brits Are Coming

Komedie

USA / Velká Británie, 2018, 90 min

• Lukoboss

Řekněme si to na rovinu - J. Oakley je příšernej scénárista i režisér, takže tady je chyba už v základu. Pak nerozumím tomu, co U. Thurman, T. Roth, A. Eve nebo S. Vergara v tomhle filmu vůbec dělají. Museli za to dostat balík, protože jinak si to neumím vysvětlit. Ani bych se nedivil, kdyby T. Roth prochlastal celý natáčení i v reálu, protože to bylo jedno velký utrpení. Tak příšerný dialogy už jsem dlouho neviděl, navíc se všichni chovají jak dementi a neustále mluví sprostě (asi aby to bylo drsný a cool, ale není!). Komedie to není ani za prase, protože těm trapnostem se fakt smát nedá.(5.7.2020)

• HMTD

Když jsem se rozhodl, že se na to podívám mělo, to hodnocení přes 40, a známé herce. Jak koukám, tak i hodnocení klesá a blíží se mému názoru na tento film. Mám problém najít pozitivum, jedna hvězda je tam za jedinou scénu kdy jsem se zasmál. Jinak se vlastně nejedná o komedii, spíš o ukázku toho, jak se dá natočit film o dvou individuí, které by neměli při své oblibě v drogách a alkoholu, reálnou šanci daný děj ani prožít. Zkrátka nelogický scénář, a myslím, že herci to dobře věděli, tak se ani nesnažili to nějak spravit hraním.(14.10.2018)

• SNCIS

"Do prdele! Ten je falešný, takže jsem jí dala ten pravej." - "Ty jedna pitomá krávo..." Děj se točí okolo drahého prstenu, který chce Thurmanová ukrást. Herci zde špatní nejsou. Maggie Q jako brutální vražedkyně či Sofía Vergara, která hrála hollywoodskou hvězdičku - ok. Bohužel měli málo prostoru. + V českém znění zněla Vergara jako chlap. Pokud bych to měl zjednodušit: Akce minimum, vtip skoro žádný, příběh jednoduchý a napohodu obsazení, které rejža nezmákl. Celkově je největší chyba, že to točil James Oakley. - 30%. P.S: Pokud chcete nový film o zlodějích, tak Debbie a její parťačky.(13.10.2018)

• Arsenal83

Nechápem, ako mohol na tak sračkový scenár pristúpiť akýkoľvek herec, nielen tí skrachovanci, ktorí sa tu objavili. Celkom pekným ženským dával režisér tak umelé vety, že je úplne jasné ako prvoplánovo sa snažil urobiť niečo vtipné, ale zasmial sa na tom len on sám. A vlastne o čom mal byť ten náš názov, že Angláni na úteku? O Brexite snáď? Alebo o britských moreplavcoch? Veď nie nadarmo sa hovorí, že krása anglických žien a kulinárske umenie urobilo z Angličanov najlepších námorníkov.(4.10.2018)

• Johnny.ARN

Ja ti neviem. Vyzeralo to na celkom solídnu čiernu krimi komédiu z Anglicka. To by však otrasný Roth nesmel byť stále naliaty a dofetovaný, dej by musel byť trochu konzistentnejší a celé by to nemohlo pôsobiť takým rozsypaným dojmom. Neviem, ale strašne ma to nebavilo a nenaplnilo očakávania. Slabá 1 z 5(6.10.2018)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)