Angláni na útěku

The Brits Are Coming

Komedie

USA / Velká Británie, 2018, 90 min

• silentname

Jeden neskutočný nevtipný bordel. Tak by som ohodnotil "The Con Is On". Neviem čo viac k tomu ani dodať, lebo toto je zabitie talentovaných hercov v mizernej komédii, na ktorej som sa nezasmial ani raz. Vypichol by som v tomto filme scénku, kde Sofía Vergara hovorí o sebe aká je úžasná a Crispin Glover to opakuje. Je to tak debilné, že človek len rozmýšľa, v akej nálade režisér vlastne bol, keď to dával dokopy. A popravde zvyšok filmu je rovnako zlý. Uma Thurman je neskutočne nesympatická krava a okrem toho otravná jak šlak. Alice Eve je opätovne neskutočne otravná ako som ju naposledy videl v "Misconduct". Sofía Vergara je na tom rovnako a v podstate by som mohol pokračovať. Jedinou výnimkou je Tim Roth. Ten pôsobí, že je z toho všetkého tak neskutočne otrávený, že sa chce iba schlastať a mať so všetkými týmito ženskými pokoj, lebo ich nemôže vystáť. A počúvať jeho monlógy, ktoré nemajú ani trošku emócie je miestami vtipné, no rozhodne to nie sú žiadne kvality. Očividne pôsobil, že v tomto filme vôbec nechcel byť. A je to vidieť. Viac o tom ani nebudem hovoriť. Čo sa príbehu týka je to nudné a tupé, ostatné postavy sú dokopy nevyužité a humor vôbec nefunguje. Ak máte radi preafektované postavy spolu s ďalšími preafektovanými postavami a hlavným hrdinom, ktorý vyzerá maximálne otrávene, tak toto je film pre vás. Za mňa je to ale jedna z najhorších komédií, čo som videl za celý svoj život. Hodnotenie: F(22.5.2018)

• Arsenal83

Nechápem, ako mohol na tak sračkový scenár pristúpiť akýkoľvek herec, nielen tí skrachovanci, ktorí sa tu objavili. Celkom pekným ženským dával režisér tak umelé vety, že je úplne jasné ako prvoplánovo sa snažil urobiť niečo vtipné, ale zasmial sa na tom len on sám. A vlastne o čom mal byť ten náš názov, že Angláni na úteku? O Brexite snáď? Alebo o britských moreplavcoch? Veď nie nadarmo sa hovorí, že krása anglických žien a kulinárske umenie urobilo z Angličanov najlepších námorníkov.(4.10.2018)

"Už jste mi do prdele narvali tolik věcí, že si můžu najít kluka." Zastávám názor, že když si krutopřísná mafiánka nechá dopravit peníze od gamblerky a feťáka, tak by to mohlo připomínat zábavu. Jenže ono to nijak zvlášť zábavné není a napínavé už vůbec ne, ale nabízí to zajímavou hypotézu, že Bůh je komunista a vybídlo mě to k návštěvě fackovacích orgií v bordelu v Bangladéši. A to není málo. Taky mě docela bavilo sledovat věčně sjetého, opilého a nechápajícího Petera, kterak odevzdaně proplouvá životem. S holkama to bylo trošku těžší, ale jsem ochoten s nimi rozebrat jejich herecké nedostatky v pořadí Irina, Vivian, Harriet a Jackie. Asi tak po hodince.(4.2.2019)

• Franki69

Opravdu nevydařená gangsterská „nóbl“ komedie, kterou Tim Roth nebo Uma Thurman nezachrání. Doufám, že zejména Tim byl na place celou dobu natáčení opravdu tak ožralej, jako jeho postava. Aspoň jeden by si tenhle film užil. Není to vtipné a ani zábavné.. Věřím, že se jedná o divadelní hru, adaptovanou velmi pitomým způsobem na filmové plátno. Rychle od toho a zapomenout. Z milosti mi čsfd danou uděluji 18% s doporučením obloukem se tomuto „dílu“ vyhněte.(23.4.2019)

• Johnny.ARN

Ja ti neviem. Vyzeralo to na celkom solídnu čiernu krimi komédiu z Anglicka. To by však otrasný Roth nesmel byť stále naliaty a dofetovaný, dej by musel byť trochu konzistentnejší a celé by to nemohlo pôsobiť takým rozsypaným dojmom. Neviem, ale strašne ma to nebavilo a nenaplnilo očakávania. Slabá 1 z 5(6.10.2018)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)