poster

Angláni na útěku

 • Česko

  Jak splatit dluh

 • USA

  The Con Is On

 • USA

  The Brits Are Coming

Komedie

USA / Velká Británie, 2018, 90 min

 • HMTD
  *

  Když jsem se rozhodl, že se na to podívám mělo, to hodnocení přes 40, a známé herce. Jak koukám, tak i hodnocení klesá a blíží se mému názoru na tento film. Mám problém najít pozitivum, jedna hvězda je tam za jedinou scénu kdy jsem se zasmál. Jinak se vlastně nejedná o komedii, spíš o ukázku toho, jak se dá natočit film o dvou individuí, které by neměli při své oblibě v drogách a alkoholu, reálnou šanci daný děj ani prožít. Zkrátka nelogický scénář, a myslím, že herci to dobře věděli, tak se ani nesnažili to nějak spravit hraním.(14.10.2018)

 • BigJohn02
  odpad!

  Nesnesitelně nudná krávovina bez náznaku humoru. Obvykle se dá na filmu aspoň něco pochválit, ale tady fakt ne. Příběh ubohý, scénář zoufalý, herci snad znudění sami sebou. Vůbec nechápu, o jakých šílených eskapádách ti blbci z Bontonfilmu ve svém výblitku blekotají. Kdo tohle financoval, musel bejt padlej na hlavu - nebo si to odepsal z daní jako charitativní dar mentálně zaostalým.(13.10.2018)

 • Arsenal83
  odpad!

  Nechápem, ako mohol na tak sračkový scenár pristúpiť akýkoľvek herec, nielen tí skrachovanci, ktorí sa tu objavili. Celkom pekným ženským dával režisér tak umelé vety, že je úplne jasné ako prvoplánovo sa snažil urobiť niečo vtipné, ale zasmial sa na tom len on sám. A vlastne o čom mal byť ten náš názov, že Angláni na úteku? O Brexite snáď? Alebo o britských moreplavcoch? Veď nie nadarmo sa hovorí, že krása anglických žien a kulinárske umenie urobilo z Angličanov najlepších námorníkov.(4.10.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Už jste mi do prdele narvali tolik věcí, že si můžu najít kluka." Zastávám názor, že když si krutopřísná mafiánka nechá dopravit peníze od gamblerky a feťáka, tak by to mohlo připomínat zábavu. Jenže ono to nijak zvlášť zábavné není a napínavé už vůbec ne, ale nabízí to zajímavou hypotézu, že Bůh je komunista a vybídlo mě to k návštěvě fackovacích orgií v bordelu v Bangladéši. A to není málo. Taky mě docela bavilo sledovat věčně sjetého, opilého a nechápajícího Petera, kterak odevzdaně proplouvá životem. S holkama to bylo trošku těžší, ale jsem ochoten s nimi rozebrat jejich herecké nedostatky v pořadí Irina, Vivian, Harriet a Jackie. Asi tak po hodince.(4.2.2019)

 • Johnny.ARN
  *

  Ja ti neviem. Vyzeralo to na celkom solídnu čiernu krimi komédiu z Anglicka. To by však otrasný Roth nesmel byť stále naliaty a dofetovaný, dej by musel byť trochu konzistentnejší a celé by to nemohlo pôsobiť takým rozsypaným dojmom. Neviem, ale strašne ma to nebavilo a nenaplnilo očakávania. Slabá 1 z 5(6.10.2018)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace