poster

BORUTO -NARUTO THE MOVIE-

 • Austrálie

  Boruto: Naruto the Movie

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy

Japonsko, 2015, 100 min

 • baiskon108
  ***

  Ach jo. Co to má zase být. Seriálové anime s Borutem mě zatím vůbec nenadchlo a jelikož tyto typy Naruto filmů jsou vždy mnohem horší než seriál, opravdu jsem od tohoto snímku nic nečekal. A je to tak. Další blbeček z rodu Ōtsutsuki, který si jen tak usmyslí, že svým okem v dlani zničí svět. Tohle je hodně cítit "geniálním" scénářem. Sasuke je tu už i k vidění, narozdíl od předešlého filmu a už byl aspoň trochu sympatický. Jinak Konoha se přeměnila na moderní centrum, což mě asi nejvíc štve. Televize, videohry, Konoha notebooky?! Tenhle svět nindžů, který jsem tak miloval jen proto, že byl takový, jaký byl, se přeměnil na dnešní typické místo samých závisláků na elektronice. Fakt "výborný" počin. Jinak, film měl zase takový ten romantický nádech (otec a syn, že jo), ale zase jsem se nudil a ještě k tomu to dorazila ta elektronika...(23.2.2018)

 • HenryIvan
  *****

  Pekné pokračovanie tohto príbehu. Bolo pekné vidieť Naruta ako Hokageho. Tak isto aj vzťah s jeho synom. Boli to príjemné nostalgické chvílky. Film samozrejme trpý grafikou, lebo tvorcovia sa všemožne snažili vytvoriť lepšiu akciu. Nebolo to zlé, no bolo to nejasné a ťažko sa to pozeralo. Popravde už sa neviem dočkať nového seriálu s Borutom a dúfam, že to čo som počul o Narutovej budúcnosti nie je pravda. Aj tak 90%.(5.6.2016)

 • blade23mc
  *****

  Na tenhle díl, který by měl být jakýmsi závěrem i za mangou Boruta jsem se hodně těšil a i přesto, že jsem ho viděl v ne úplně kdejaké parádní kvalitě nejde jinak než za plno, samozřejmě, že hodně dělá i to, že prostě Naruto je anime Naruto a je to japonská srdcovka, kterou můžu pořád dokola a dokola, takže se těším samozřejmě i na HD kvalitu kterou zkouknu nejednou :) No oproti předešlým filmovým dílům bylo bojových scén dosyta a byly parádně udělány, hudba do toho pořád epická, na té se nic nezměnilo, utíkalo to až moc rychle, žádné nudné pasáže a klidně bych zvládl i hodinku navíc(klidně i víc než to) mile mě potěšilo, že se tu otočil citový projev: Naruto měl slabost pro Sakuru, než si uvědomil pravý význam zamilování se a tady naopak to vypadá, že Sharada má slabost pro Boruta.. :) a SPOILER! na závěr...potitulková scéna a Orochimarův syn, vtipně zakončeno. Tipuju, že z toho náš pan Kišimoto bude chtít těžit dál(což mu nezazlívám), takže se asi nějakého pokračování dočkáme...za mě 95%(7.11.2015)

 • Tumbik
  ****

  Mám to štěstí a viděl jsem to v japonštině, ne v čínštině a podobnejch hnusech jak tady někteří píší, že to viděli. Vynikající, nostalgický, skvěle propracovaný film se skvělou, i když krátkou finální bitvou. Vztahy a pocity mezi jednotlivými postavami jsou skvěle propracovány, vše dává perfektní smysl - hlavně Borutova frustrace a touha překonat svého otce. Asi nejvíce se mi na celém filmu líbila scéna, kdy si na sebe Boruto oblekl Narutovu starou mikinu :)... nostalgie jako blázen, připomnělo mi to důvod, proč jsem Naruta začal sledovat :). Kishimoto to vymyslel skvěle, nová krev dala Narutovi (jakožto seriálu) nový rozměr, nemůžu se dočkat Boruto seriálu. Jsem tak rád, že Naruto nekončí úplně :).(22.3.2017)

 • Lucinda4
  *****

  Zdaleka nejlepší film z Naruta. Příběhy nových postav se mísí se starými a že nová generace má co nabídnout! Záporák a akční sekvence na výbornou, příběh odsýpá, nenudila jsem se ani minutu. Snesla bych klidně o hodinu více! Jediné z čeho mám obavy, že tento film bude těžké překonat nebo udržet na stejné úrovni i v dalších snímcích.(4.1.2018)

 • - Po titulkách nasleduje ešte jedna scéna. (TomX2)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace