Moje máma vaří lépe než tvoje

(pořad)
  • Slovensko Moja mama varí lepšie ako tvoja

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show. (TV JOJ)

classic odpad!

Nenažraný moderátor Zimnýkoval, alias 'Junior' , bude zrejme tým úplne najväčším karieristom na televíznej obrazovke, nakoľko ho zakaždým všade "vidieť i počuť" , a tak sa tým pádom divákovi a poslucháčovi nielenže automaticky sprotiví, ale najmä ten už má plné zuby takýchto všelijakých sajrajtov, ktoré sa nielen v komerčných televíziách, bohužiaľ, rozmnožili, ako huby po daždi ! A mimochodom,  korunovanou kráľovnou vo vývoze týchto smradľavých smetí, je práve "Jojka" , ktorá je vôbec najpopulárnejším SMETISKOM širokô-ďalekô. ()

MM_Ramone odpad!

Keď si občas kliknem na sekciu Televize, aby som zistil aktuálny televízny program, tak pod hlavičkou slovenskej TV JOJ je skoro po celý deň každý titul v odpadových farbách. Tak napríklad: Divoké kone, Nákupné maniačky, Top Star, Dvojičky, Farmár hľadá ženu, Rodinné záležitosti, Krimi, Noviny TV JOJ, Noviny o 12:00, V siedmom nebi... plus ku tomu Súdna sieň, Inkognito, Nové bývanie, Česko Slovensko má talent 5, Ochrancovia... no a najnovšie do tohoto televízneho kompostu primiešali ešte aj debilnú reláciu o varení "Moja mama varí lepšie ako tvoja". Je načase, aby sa TV JOJ premenovala na TV Hnoj. TV odpad! ()

silentname odpad!

Okey... je to oficiálne. Nie že by to nikdy predtým nebolo, ale toto je pre mňa ukážka, že je to oficiálne. TV JOJ nás ako divákov absolútne nenávidí. Nie je jediná vec, ktorú by si ktokoľvek odniesol z tejto šou. Nie je jediný moment, kedy by som sa bavil. Je to len ďalšia ukážka dementnosti televízie, ktorá urobí akýkoľvek hnoj, ktorý si nájde svoju divácku základňu (nanešťastie) a ľudia im to budú žrať. Myslím si, že TV HNOJ tu maximálne pasuje. Už sa pripravujem na ďalšie verzie relácie. "Moja Mama Perie Lepšie Ako Tvoja," Moja Mama Žehlí Lepšie Ako Tvoja" a rozhodne sa pripravme aj na veľké finále s názvom - "Moja mama sere lepšie ako tvoja." ()

Marze

Mé hodnocení není asi ovlivněno, že všechny účinkující vidím poprvé. Zdá se mi, že obsahová prázdnota je korigována rychlým tempem, podobně jako když všední kapela hraje na koncertě hodně nahlas. Je to takový tuctový pořad jakých jsou tisíce. Napadla mě hláška z německé komedie Už je tady zas, kde Hitler, který vstal z mrtvých do naší doby překvapeně říká: "Proč se v té televizi pořád vaří? Goebbels by se obracel v hrobě". ()

Arsenal83 odpad!

Zimnýkoval alias tučniak Junior toho teda navaril. Neviem, či tam vôbec stihli súťažiaci použiť všetky ingrediencie. Ten chlap zožerie aj múku! ()

SOLOM. odpad!

Nedokážu si představit, že bych šel do televize vařit před kamery a ještě k tomu se svojí matkou (a to vařit umím). Nicméně soutěžící se tu šli hlavně zviditelnit, popřípadě ještě lépe řečeno ztrapnit a to se některým i docela slušně povedlo. Zvažoval jsem, zda slovenská verze byla lepší než česká, ale ono to vyšlo nakonec úplně stejně – obě si ten odpad zaslouží a to zcela po právu… ()

Marek1991 odpad!

Nikdy som žiaden diel nevidel celý, ale videl som veľa kúskov z viacerých častí, lebo moja rodina to pozerávala a možno ešte pozeráva a nechápem, čo ich na tejto pre mňa trápnej súťaži baví. Je to primitívne, zhovadilé aby to predávalo a nedá sa mi na tom zabaviť, pre mňa strata času každej sekundy, čo som to v televízii uvidel. Keby sa za ten čas platilo, tak naše komerčné televízie by museli ľuďom vyplatiť možno také čiastky, že by sa nedoplatili. ()

corpsy odpad!

TV kanále ( teda stoky ) opäť vsadili na dopyt ,,inteligentných,, divákov a naservírovali im ďalšiu zvracanicu na tanieri. Dobrú chuť! ()

DEXTER099

Moja mam varí lepšie ako tvoja,je podle mě lepší verze než česká Moje máma vaří líp než tvoje.Jedna je to zábavnější už jen z toho důvodu,že Slováci jsou více temperamentnější a tzn,že i když jídla častokrát nestojí za moc,tak se alespoň nějak pobavíte.Za mě tedy celkově 40% a dvě hvězdy. ()

TomX2 odpad!

Poznáte ten pocit, keď si len tak náhodou zapnete podobnú reláciu a vzápätí od hnevu prepnete na ďalší kanál? Ja už síce nie, pretože televízii sa spravidla vyhýbam, no sem tam zahliadnem tento originálny odpad aj ja. Na ďalší kanál síce neprepnem, ale snažím sa prísť k vhodnejším (a menej masochistickým) alternatívam - rozbiť, nerozbiť? ()

dyfur odpad!

...nie som veľmi náročný divák.Rôzne psychologické harakiri mi nič nehovorí,ale toto je fakt ozaj veľmi primitívne,určene asi ozaj tým najjjširšííím masááám.Ále každý nech si čumí na čo chce. ()

kaposlav odpad!

Výsmech ľudskej inteligencií, alebo realita intelektu komerčného hnoja na TV JOJ? Dnes som si pozrel prvýkrát túto reláciu a myslím si, že aj poslednýkrát. Jedna uvarí gebuzinu a keď varí druhá, tak ma nemiestne poznámky. Moderátor vypadá ako latentný gay, ktorý sa na oko snaží byť vážny, ale pritom zosmiešňuje súťažiacich a vlastne aj sám seba. Finálny rozhodca ma jediný úroveň, aj keď mi nepríde ako odborník, ale len ako zbehnutý kuchár, čo ma čo povedať. Aspoň nebol falošný a povedal, čo si myslí relatívne serióznym spôsobom. Celkovo je to relácia na úrovni podradnej TV pre nočné hodiny a pre polodebilov, ktorí nemôžu spať. ()

orkadimenza odpad!

To je tak, když chcete nějak oživit nudné pojídání večeře. Zapnu si TV a co tam nevidím...v reality-show s názvem "Moja mama varí lepšie ako tvoja" vidíte vařícího kluka z učňáku, který jistě ničí máma nebude. Zcela příhodný název pro show! Když jí ale nahlédnete trochu pod kabátek, tak z toho vyplyne zcela zmatená soutěž(jestli vůbec?), má to zmatená pravidla, zmatené soutěžící ječící přes sebe jako při požáru, do toho ječí sám moderátor, který své nekonečné odpočítávání zbývajícího času, i přes výslovnou žádost vařící dívčiny o opak, proloží nějakým extrémně trapným vtipem. Po celou dobu se může stát, že vidíte kluka vařit, pak se z neznámého důvodu rozběhne pro ingredience, do toho se rozběhne otec který po pěti vteřinách běží zpátky a moderátor místo nestrannosti všem soutěžícím radí, jako by na Zemi vstoupil jako Pohlreichovo dvojče. Vydržel jsem to 15 minut a raději jsem to vypnul, aby se mi z toho neudělal zmatek v kebuli. Odpad jako vyšitý! ()

janesX odpad!

Tak toto je čistočistý 100% odpad, tak ako sa žial na Slovensku za čias Roberta F. patrí. Okrem toho je to aj dôkaz že stále sa u nás dá ísť ešte o čosi nižšie. Fuj! ()