... aneb jak jednoduše donutit dvě stě miliónů lidí si myslet, že jejich vlast vede neexistující válku s Albánií. Stačí tu a tam cosi utrousit před novináři a senzace je na světě. Kdo by se zajímal o prezidentovo pedofilní harašení, když je země ve válce? Hlavně, aby to vydrželo ještě pár dní. Do voleb... Velice hezká demonstrace toho, že média (ne)mají vždy pravdu; se skvělým Hoffmanem navrch. Nic víc... 70%(17.12.2009)

• GilEstel

Slabý film, nedůstojný dvojice Hoffman De Niro. Komediální nadsázka, beroucí si na paškál manipulovatelnost politického veřejného mínění, zde vyznívá příliš suše. Vše se tváří až příliš vážně. Na jednu stranu je to příliš málo absurdní, na druhou stranu příliš málo realistický než aby šlo o skutečnost. Vtip se ztrácí a dialogy jsou o ničem. Přitom téma jako hrom. Asi si každý pamatuje na imaginární jaderné, chemické a další balistické střely, které Američané sledovali ve hlavním zpravodajství, než Bush vlítnul do Iráku, aby zastavil zlého teroristu Saddáma Husajna, jenž jeho předchůdci tak neprozíravě vyzbrojili. 41%(26.3.2012)

Vrtieť psom je jeden z filmov, ktoré mi stačilo vidieť iba raz. To je veľký kompliment, pretože si ho dodnes ešte veľmi dobre pamätám a zabávam sa na jeho vydarenom satirickom humore, ktorý občas poriadne zhorkne. Vrtieť psom je film, ktorý je založený na geniálnom scenári a úlohou režiséra a hercov bolo ho iba nepokaziť. Takéto striafanie sa do vlastných radov mi je maximálne sympatické.(16.9.2012)

Roztomile přepálený obraz dnešní mediální reality. Tematicky dokonalé, jen je až příliš evidentní že ten film autor bral jako "bokovku" a tudíž mu jednak chybí hlubší propracování problematiky s inteligentnější satirou a na druhou stranu občas přebývají některé čistě komediální scény... a obecně prostě nejde o tak velký a chytrý nářez jakým by film mohl být. 8/10(14.2.2010)

Vrtěti psem je poněkud nezvyklá filmová podívaná, která v trochu extrémním měřítku ukazuje vliv médií na dnešní společnost. Problém je, že přes zajímavost a účinnost tématu a mediálních postupů, nemá moc co nabídnout. Snadno tak zapadne do škatulky nezajímavé průměrné podívané s několika dobrými štěky. Pro mě rozhodně díky očekávání celkem zklamání.(4.5.2011)

• - Během pohřební scény vojáci z vojenské kapely hrají se členy pochodového orchestru Riverside Community College. (dinamit_1)

• - Okrem Kalifornie, kde prebiehala väčšina filmovania, navštívili filmári aj mesto Nashville v americkom štáte Tennessee. (MikaelSVK)

• - Původním autorem De Nirovy věty: "Lepší dobrý plán dnes, než perfektní plán zítra," je americký generál George Patton. (StarsFan)