Vééééľmi absurdná a inteligentne vtipná, ale zároveň tiež mrazivo uveriteľná ilustrácia toho, že keď sa vysoko postavení papaláši rozhodnú, tak vás pokojne presvedčia aj o vypuknutí zombie-moslimskej apokalypsy pod vedením zmŕtvychvstalého Saddáma Husseina. Niečo mi hovorí, že tvorcovia South Parku majú tento film veľmi radi.(19.3.2014)

Hodně, ale fakt hodně dobrý. Film těží ze svého námětu úplný maximum. Nevěděl jsem, jestli se mám smát nebo spíš plakat nad tím jakým způsobem se dá manipulovat s veřejným míněním a troufunu si říct, že ani tvůrci sami nečekali , že tnou do živýho i 20 let od vzniku filmu. Bobby i Dustin předvádí naprosto suveréní herecký představení.(30.4.2018)

De Niro jse klasik, Hoffman, Kirsten Dunst... Skvěle obsazený film, závažné téma, sice komedie, ale jak se to vezme. Zvláštní je, jak z toho jeden neví, jestli má film divákovi ukázat, jak to ve skutečnosti chodí, nebo jestli už to jen tak odevzdaně připomíná. Možná to neměla být komedie, ale thriller...(3.6.2010)

Kdyby nebylo médií, svět by neexistoval. Je to bohužel tak, média určují náš život. Postavit na dominanci médií film byl výborný nápad. Jednoduché a přitom vcelku geniální. Film je chytrý a pointa je jasná. Kouká se na to dobře, délka je příjemná, film nenudí. Pro mě jako člověka, který se ve světě médií pomalu rozkoukává, to má navíc další dimenzi. Mohli by to na žurnalistice pouštět povinně. Povedený scénář, fajn obsazení, příjemná zábava, zkrátka vyvedený film.(25.5.2012)

Politická satira, jak to tak chodí v Americe, když se volí prezident. Vyvolat neexistující válku pro odpoutání pozornosti, atd. Robert de Niro jako obratný manipulátor a stratég v službách prezidenta. Dustin jako nedoceněný producent ve světě filmu a producent reality, což ovšem nikdy nesmí vyplout na povrch, tedy nemůže to být oceněno, s čímž se nechce smířit...(7.4.2010)

• - Scéna, ve které visí na drátech boty přivázané tkaničkami se natáčela kousek od US Capitolu na East Capitol Street. Produkce nechala několik párů na místě i po natočení scény - vydržely tam i několik let. (don corleone)

• - Během pohřební scény vojáci z vojenské kapely hrají se členy pochodového orchestru Riverside Community College. (dinamit_1)

• - Soundtrack k filmu zložil a nahral britský gitarista, spevák a skladateľ Mark Knopfler. (bakrabata)