Nastala chyba při přehrávání videa.
 • borsalino
  *****

  Těžko říci, kolikrát jsem tento film viděl a pořád se k němu s nadšením vracím. Perfektní námět, scénář a herecké výkony Hoffmana na De Nira dělají z toho filmu dokonalou filmovou konverzační lahůdku. "...co může být lepšího než živý hrdina?... přece mrtvý hrdina...". Ovšem ten závěr, to zamrazí. Jednoznačně plný počet hvězdiček.(11.12.2011)

 • HAL
  ****

  Roztomile přepálený obraz dnešní mediální reality. Tematicky dokonalé, jen je až příliš evidentní že ten film autor bral jako "bokovku" a tudíž mu jednak chybí hlubší propracování problematiky s inteligentnější satirou a na druhou stranu občas přebývají některé čistě komediální scény... a obecně prostě nejde o tak velký a chytrý nářez jakým by film mohl být. 8/10(14.2.2010)

 • Cimr
  ****

  Od Dr. Divnolásky nebyla komedie takhle závažná. Veselohra o zhoubné síle moci a médií ale nakonec vyznívá pozitivně, protože to NĚKDO NATOČIL. Kdyby se mi takovýhle příběh vyrojil v hlavě, asi by mě to vyděsilo, ale vzhledem k tomu, že to vymyslel někdo jiný, můžu být relativně klidný. Existují totiž lidé, kteří si zápory médií uvědomují a kteří se nebojí filmy podobné Vrtěti psem napsat, zrežírovat nebo v nich hrát. Zatím jim to nikdo nezakázal...(23.4.2007)

 • pepo
  ****

  Ako sa dá v očiach verejnosti zakryť prezidentský mediálne prepieraný škandál? Vymyslí sa niečo, o čom môžu média písať ešte viac, aby sa odvrátila pozornosť. Vojna... napríklad. Za dva týždne natočená bokovka tvorcu Rain Mana a Spáčov bola očividne reakcia na sexuálne hrátky Billa Clintona s Monikou Lewinskou a následnú vojnu v Iraku. Neuveriteľne vtipný a zároveň mrazivý počin ukazujúci, ako je verejnosť vo svojich názoroch, nielen na politiku, manipulovateľná. Malý veľký film so skvelým hereckým duom De Niro - Hoffman. Dve nominácie na Oscara. 9/10(30.3.2016)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Vrtěti psem je poněkud nezvyklá filmová podívaná, která v trochu extrémním měřítku ukazuje vliv médií na dnešní společnost. Problém je, že přes zajímavost a účinnost tématu a mediálních postupů, nemá moc co nabídnout. Snadno tak zapadne do škatulky nezajímavé průměrné podívané s několika dobrými štěky. Pro mě rozhodně díky očekávání celkem zklamání.(4.5.2011)

 • - Okrem Kalifornie, kde prebiehala väčšina filmovania, navštívili filmári aj mesto Nashville v americkom štáte Tennessee. (MikaelSVK)

 • - Pracovným označením filmu bol názov Bite the Bullet. (MikaelSVK)

 • - Robert De Niro i Dustin Hoffman si řekli o nezvykle nízký honorář, aby se na natáčení mohli podílet. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace