Kdyby nebylo médií, svět by neexistoval. Je to bohužel tak, média určují náš život. Postavit na dominanci médií film byl výborný nápad. Jednoduché a přitom vcelku geniální. Film je chytrý a pointa je jasná. Kouká se na to dobře, délka je příjemná, film nenudí. Pro mě jako člověka, který se ve světě médií pomalu rozkoukává, to má navíc další dimenzi. Mohli by to na žurnalistice pouštět povinně. Povedený scénář, fajn obsazení, příjemná zábava, zkrátka vyvedený film.(25.5.2012)

De Niro jse klasik, Hoffman, Kirsten Dunst... Skvěle obsazený film, závažné téma, sice komedie, ale jak se to vezme. Zvláštní je, jak z toho jeden neví, jestli má film divákovi ukázat, jak to ve skutečnosti chodí, nebo jestli už to jen tak odevzdaně připomíná. Možná to neměla být komedie, ale thriller...(3.6.2010)

• Frajer42

Je třeba ocenit, že podobný snímek vznikl již tak dávno, ale z dnešního pohledu už opravdu nepřináší na scénu žádné mrazivé poselství. Jsem přesvědčen, že už se dnes zkrátka ví, jakým způsobem se upravují fakty a že velký skandál zametete pod koberec jedině ještě větším skandálem, přičemž je nepodstatné, kolik zrnek pravdy v něm vlastně je. Jediné na čem záleží je to, zda tento skandál poběží v hlavním vysílacím čase v televizi. Musím se přiznat, že mě zpracování malinko nudilo a dost často jsem ztrácel pozornost, respektive jsem ji odvracel jinam. Nápad a myšlenka snímku za zpracování rozhodně stála, jen si zřejmě žádala propracovanější zpracování. Snímek na mě působil neskutečně mdlým dojmem.(7.2.2017)

Vrtieť psom je jeden z filmov, ktoré mi stačilo vidieť iba raz. To je veľký kompliment, pretože si ho dodnes ešte veľmi dobre pamätám a zabávam sa na jeho vydarenom satirickom humore, ktorý občas poriadne zhorkne. Vrtieť psom je film, ktorý je založený na geniálnom scenári a úlohou režiséra a hercov bolo ho iba nepokaziť. Takéto striafanie sa do vlastných radov mi je maximálne sympatické.(16.9.2012)

Excelentní filmík o tom, jak snadné je vytvořit v médiích umělou realitu, a to včetně války, hrdiny v zajetí a patriotických písniček. Obzvlášť vtipný je Woody Harrelson jako psychouš Sgt. Schumann a cemeo Jamese Belushiho. Zvlášť zábavný film pro lidi, kteří se věnují vztahům s veřejností.(13.4.2007)

• - Okrem Kalifornie, kde prebiehala väčšina filmovania, navštívili filmári aj mesto Nashville v americkom štáte Tennessee. (MikaelSVK)

• - Během filmu zazní vtip na herce James Belushiho jako původem na Albánce. Belushi je skutečně synem albánského emigranta. (don corleone)

• - Telefonní číslo 800 555-0199 je používáno ve filmu poměrně často (například stejné číslo měl Lester Burnham do své kanceláře v Americké kráse). Je to jediné oficiálně povolené číslo s předčíslím 800 provozovatelem telefonní sítě pro použití v médiích. (don corleone)