Dokud se film táhne ve stylu dialogové smrště, je radost se na něj koukat, De Niro a Hoffma jsou ve svých rolích vynikající, atmosféru politické satiry to drží po celou dobu...dokud se nezačnou dít absurdity (letadlo,vězeň,brokovnice) kdy náhle Wag the Dog sklouzne do spíše komediální parodie a celkový dojem z filmu to zkazí o dobrou jednu třetinu. No a konec mě dokonce i naštval, takže, rozhodně je to zajímavý pohled do mediální masáže nás všech, ale o tom, jestli to tak funguje, se můžeme přít jen u piva. 3*(23.6.2012)

Film o tom, jak pomocí médií lze zmanipulovat téměř veškeré veřejné mínění, přesně ukazuje dnešní nadvládu 7.velmoci. V situacích, kdy je vše dotaženo až do absurdna, je film nesmírně zábavný, ale také z něho velice zamrazí. Bohužel jsou scény, a není jich málo, kdy se i tento film bere moc vážně, a tomu sráží výsledné hodnocení.(28.10.2008)

Asi nejdokonalejší filmová satira kritizující fungování západní demokracie... Podobné filmy a serály: Děkujeme, že kouříte, Jistě, pane ministře, Jistě, pane premiére, Man of the Year(16.11.2006)

Těžko říci, kolikrát jsem tento film viděl a pořád se k němu s nadšením vracím. Perfektní námět, scénář a herecké výkony Hoffmana na De Nira dělají z toho filmu dokonalou filmovou konverzační lahůdku. "...co může být lepšího než živý hrdina?... přece mrtvý hrdina...". Ovšem ten závěr, to zamrazí. Jednoznačně plný počet hvězdiček.(11.12.2011)

"Kolik je hodin?" -"3.03" - "Bude to jednotka 3 0 3." Myslím, že si to natáčení tvůrci včetně De Nira s Hoffmanem pěkně užívali. Film o cynismu politiky v produkci Holywoodu mne baví stále více. Jak by řekl Kurt Vonnegut: "Tak to chodí..." Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=EnSauj2855M(2.1.2009)

• - Název pro lék Schumanna "Prozalium" je kombinací skutečných léků Prozacu a Valia. (don corleone)

• - Krátce po uvedení filmu, kdy se provalila aféra Billa Clintona s Monikou Lewinskou, se USA zapojily do tří vojenských operací. Operace Desert Fox – několikadenní bombardovací kampaň v Iráku, která se odehrávala během toho, co se Clinton zpovídal z obžaloby ve Sněmovně reprezentantů. Operace Infinite Reach – dvojí raketový útok proti objektům v Súdánu a Afghánistánu, které byly podezřívány za teroristické základny. Útok následoval pouhé tři dny poté, co Clinton přiznal, že měl s Lewinskou nemístný vztah. Operace Allied Force – první fáze Války v Kosovu, 78 dní dlouhé bombardování vedené vojsky NATO proti Svazové republice Jugoslávie. Operace začala jen několik málo týdnů poté, co byl Clinton zproštěn obžaloby. (Zdroj: wikipedia.org) (dinamit_1)

• - Postava jménem Winifred Ames byla původně psaná jako mužská role. (don corleone)