poster

Stopař: Ve jménu spravedlnosti

 • angličtina

  The Tracker

 • angličtina

  The Stranger

  (pracovní název)

Thriller

Itálie / USA, 2019, 94 min

Scénář:

Giorgio Serafini

Producenti:

Giorgio Bruno

Střih:

Angelo D'Agata

Scénografie:

Valerio Romano

Kostýmy:

Mirin Soliz
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  *

  Nudnej a unylej film kterej nezachrání ani Lundgren v hlavní roli a jedná se o jeho nejslabší dosavadní spolupráci s režisérem Serafinim oblíbencem uživatele mzss1 který ho překřtil na Zasranyho, ale já osobně si myslím, že Zasrany není úplně nejhorší režisér a poté co Dolph přežil Mexiko a spolupráci s největším packalem ever Frazierem, tak už hlouběji klesnout nemůže, ale tohle je sterilní nuda. Dolphovi někdo unesl rodinu a on neví proč, tak po ní pátrá, občas někoho zmlátí a vrcholem filmu jsou dvě trapné krátké přestřelky v úplné tmě a jeden digitální výbuch. Tady zjevně nebyly prachy ani motivace natočit něco víc hvězda za Dolpha, jinak odpad.15%(24.7.2019)

 • Lacike
  odpad!

  Ďalší neskutočne nezáživný film asi najnudnejšieho režiséra súčastnosti Serafiniho. To, že celý film pôsobí ako amatérske video z youtube s ochotníckymi výkonmi a mizernou réžiou jak po technickej stránke tak dramatickej ma na filme sralo najmenej. Prečo to ale musí byť taká strašná nuda? A prečo s tým nemehlom neustále Lundgren točí? To nemá žiadne iné ponuky alebo čo? Na celom film ma zaujali dve veci. Lundgrenov hlas, ktorým film občas komentuje. Kľudne by mohol nahovoriť nejakú audioknihu. A potom ma rozosmiala scéna v ktorej zloduchovia vtrhnú do miestnosti, začnú akože strieľať z obrovských samopalov, čo znázorňuje obvyklé mizerné CGI, ale hlavne nasleduje protizáber na to čo z tými guľometmi trafia. Jedna malá blbá vázička, ktorá sa trochu nepatrne rozpadne. To bol teda fakt ohromujúci a neskutočne výpravný záber. Neodpustím si radu pre filmárov. Keď nemáte prachy na akčné filmy, tak ich kurva netočte. Takéto akčniaky môžem s partou kamarátov natočiť aj ja. 0/10.(26.8.2019)

 • mzss1
  odpad!

  (2%) A je to tady! I když jsem paradoxně nechtěl věřit tomu, že to bude úplná sračka, přesto se tak stalo. Kdysi před lety jsem začal tohoto režiséra nesnášet po filmu Blood of Redemption. V té době jsem byl mnohem nadšenější fanoušek béčkových akčních filmů, takže mě ten snímek opravdu zarmoutil. Nicméně jsem v té době režiséra Serafiniho přezdil na ZASRANYHO. Po tom onom filmu natočil o něco lepší filmy, ale nyní ? Zřejmě se pan ZASRANY o mě doslechl a připravil mi „lahodné překvapení“ v obdobě téhle srágory. Nechci to přehánět, ale toto je opravdu zasraný film, kde je vše snad zasrané. Zasraná nuda, zasraný příběh, zasraná technická stránka, zasrané herecké výkony a jejich postavy – což je mimochodem to nejhorší na tomto zasr. filmu. Opravdu nemůžu snad nic pochválit. Velkým záporem je i Dolph Ludngren, který zde musel snad mít od ZASRANYHO přikázáno podat zasraný výkon. Protože vidět Ludngrenovi grimasy v obličeji a pokusy mluvit atd – to bylo něco úděsného a to opravdu myslím vážně. Ostatní (neherci) – to bylo čiré utrpění, takže to rozpitvávat nehodlám. Nějaké to střílení atd – ty zvukové efekty byly jak z nějakých kuličkovek zakoupených od vietnamců. Dá se pochválit, i když je to jen takový nástřel, že je tu docela slušný počet zneškodněných protivníků, ale to je tak celé. Vidět rozklepanou kameru, kdy sotva v jednom záběru rozeznám Lundgrena a jeho protivníka, to bylo děsné. K tomu ten ZASRANYHO styl posekávajícího obrazu a zpomalovacích efektů ? Proboha přeci už nejsou 90. léta! Ale chápu, režisér mi chtěl dopřát pomstu, že jsem ho takto před X lety překřtil. Hudba byla taky tak trochu rozesraná. Chvílemi ušla a chvílemi tam prostě byla cítit ta zasraná Itálie. Když to střízlivě shrnu, tak NEJHORŠÍ byly opravdu ty HERECKÉ VÝKONY včetně mého oblíbeného velikána DOLPHA LUNDGRENA. To ostatní bylo samozřejmě též sračkoidní, včetně akce, technické stránky, hudby atd. Takže když to vezmu kolem a kolem, je to opravdu osobní, ZASRANY mi dal na frak. Nemám k němu slov.(2.10.2019)

 • johnsnow
  ***

  Spolupráca Lundgrena a Serafiniho ani do tretice nepriniesla nič než priemer. A zo začiatku to vyzeralo dobre a čuduj sa svete aj príbeh bol dobrý ale záver v tej vile, plus záporáci o ktorých sa nedozvieme ani prdlajs a skapú jak muchy behom pár sekúnd, tak to nie teda. Akcia v pohode, ale najväčší gól je ten plagát kde nad Lundgrenom letia tie bojové vrtulníky. Myslíte si, že sa vo filme objavia? Ani len na sekundu.(5.5.2020)

 • BOURQUE
  *

  B-ko, ktorý má pomalý rozjazd. V závere už to má lepšiu dynamiku, ale celkovo to nemá na kvalitu filmu žiadny vplyv. Klasické B/C-ové schémy, ktoré môžeme vidieť v podobných filmoch od JCVD alebo S. Segal. Je jasné, že D. Ludgren v šiestom X už nebude robiť náročné akčné scény. Takže práve preto by mohli dostať väčší priestor lepšie a dialógy a hlášky. Osobné hodnotenie: 51% (*) (23.7.2020)

 • - V závere počas súboja vo vile vylezie Aiden (Dolph Lundgren) na strechu a zastrelí radového záporáka. Ten spadne a keď dopadne, je na malý moment jasne vidieť vopred pripravenú žinenku, na ktorú dopadol. (johnsnow)