Diamonds In The Sky (S01E02) (epizoda)

Sci-Fi / Drama / Dobrodružný

USA, 2018, 56 min

Tak nakonec to asi bude spíš blbina. Ale moc dobře udělaná. Cool alienrob, vcelku vtipné momenty, pěkná výprava...rozhodně se nešetřilo. Uvidíme.(15.4.2018)

"Tiež som to chcela navrhnúť, ale čakala som na pauzu v rozhovore." Troška slabšie, než prvý diel. Menej akcie a viac sa vykecáva. Čo je zaujímavé u sestier, ale už vykecávanie ich rodičov až také zábavné nie je. Našťastie je tu dobrý (?) robot a malý chlapec + postupne sa formujúca druhá skupinka, ale i tak sa v tejto epizóde na môj vkus až príliš rozpráva a prechádza. Napriek tomu je to fakt dobrý seriál a som zvedavý, čo na nás tvorcovia v budúcnosti chystajú (robot bol vo filme z roku 1998 zlý, rovnako tak Dr. Smith/ová/). Ale som rád, že je to svet, v ktorom Oreo prežilo. A aj sliepka.(25.6.2018)

• Necrotongue

Prvotní znechucení jsem zvládl vydýchat, takže jsem dokázal i druhé epizodě jednu hvězdičku protlačit. Mám dojem, že je seriál kombinací knihy Švýcarský Robinson (která mě nebavila) a seriálu The 100. Děj je povětšinou naivní (čti hloupý), ale alespoň mě pobavila "Dr. Smith" se svou hyenoidní povahou. Po tomto dílu mě zajímá jediná věc- odkud se vzala slepice?(22.1.2019)

• Quipido

Tímto dílem se seriálem končím, je to hloupé, nelogické a nikam to nevede.(14.5.2018)

Tyjo pro mě celkem pohodová a odychová rodinná podívaná, která má navíc skvělé efekty, které by i leckteré ne-blockbustery (menší filmy) mohly závidět. 7/10 úplně v pohodě.(6.6.2018)