Diamonds In The Sky (S01E02) (epizoda)

Sci-Fi / Drama / Dobrodružný

USA, 2018, 56 min

 • Martrix
  ***

  Tak nakonec to asi bude spíš blbina. Ale moc dobře udělaná. Cool alienrob, vcelku vtipné momenty, pěkná výprava...rozhodně se nešetřilo. Uvidíme.(15.4.2018)

 • tron
  ***

  "Tiež som to chcela navrhnúť, ale čakala som na pauzu v rozhovore." Troška slabšie, než prvý diel. Menej akcie a viac sa vykecáva. Čo je zaujímavé u sestier, ale už vykecávanie ich rodičov až také zábavné nie je. Našťastie je tu dobrý (?) robot a malý chlapec + postupne sa formujúca druhá skupinka, ale i tak sa v tejto epizóde na môj vkus až príliš rozpráva a prechádza. Napriek tomu je to fakt dobrý seriál a som zvedavý, čo na nás tvorcovia v budúcnosti chystajú (robot bol vo filme z roku 1998 zlý, rovnako tak Dr. Smith/ová/). Ale som rád, že je to svet, v ktorom Oreo prežilo. A aj sliepka.(25.6.2018)

 • Necrotongue
  *

  Prvotní znechucení jsem zvládl vydýchat, takže jsem dokázal i druhé epizodě jednu hvězdičku protlačit. Mám dojem, že je seriál kombinací knihy Švýcarský Robinson (která mě nebavila) a seriálu The 100. Děj je povětšinou naivní (čti hloupý), ale alespoň mě pobavila "Dr. Smith" se svou hyenoidní povahou. Po tomto dílu mě zajímá jediná věc- odkud se vzala slepice?(22.1.2019)

 • Quipido
  **

  Tímto dílem se seriálem končím, je to hloupé, nelogické a nikam to nevede.(14.5.2018)

 • micle21
  ****

  Tyjo pro mě celkem pohodová a odychová rodinná podívaná, která má navíc skvělé efekty, které by i leckteré ne-blockbustery (menší filmy) mohly závidět. 7/10 úplně v pohodě.(6.6.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace