Infestation (S01E03) (epizoda)

Sci-Fi / Drama / Dobrodružný

USA, 2018, 56 min

Režie:

Tim Southam

Střih:

David Kaldor

Kostýmy:

Angus Strathie
(další profese)
 • Necrotongue
  **

  Vzhledem k tomu, že mě tvůrci ani ve třetí epizodě nikterak neoslnili, jde druhá hvězdička jen za postavou zákeřné June, její dokonalý smysl pro přežití mě přece jen dokázal pobavit a odtrhnout od jinak silně ujetého děje, v němž jeden nesmysl stíhal druhý.(24.1.2019)

 • Djara
  ****

  I trojka fajn..........(16.4.2018)

 • tron
  ****

  Tak "pani doktorka" nakoniec nemala brata, ale sestru (Selma Blair). A ani zďaleka nemali taký pekný vzťah, ako sa nás "Dr. Smith" snažila oklamať v predchádzajúcej časti. Tá bola dobrá, ale hodnotil som ju predsa len troška slabšie. Našťastie, tretia epizóda je návrat k vrcholnej forme započatej v prvej časti. Skvelé postavy, vzťahy, chémia, dialógy, výprava, akcia, humor, napätie. Úhory, samozrejme, pretože úhory v žiadnom dobrom seriáli nesmú chýbať. K tomu robot, ktorého vzťah s malým chlapcom čoraz mohutnejšie pripomína kultovku T2. Mimochodom, náhodou ho hrá dvojmetrový Brian Steele z T4 :-)(27.6.2018)

 • micle21
  ***

  Snad to ještě zvednou..(13.6.2018)

 • Martrix
  ***

  Po prvním díle jsem napsal, že je to překvapivě nehloupé. No, beru zpět. V dnešní epizodě je vcelku dost nepřekvapivě hloupých momentů. Ale je to nelogické takovým tím způsobem, který mě neirituje. Prostě je to dobrodružné sci-fi, pro děcka a jejich babičky. PS: i dveře šalin u nás v Brně, mají lepší zabezpečení, než přechodová komora na intergalaktické lodi, kterou Robíci cestovali :o)(17.4.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace