Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Robinsonovi se cestou do vesmírné kolonie kvůli nepředvídatelným okolnostem dostanou na neznámou planetu, kde musí přečkat těžkou noc. (Netflix)

Recenze (19)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

No, co k tomu říct? Asi jen to, že evidentně nepatřím do cílové skupiny tohoto seriálu, který je zjevně určen mladšímu nebo naivnímu publiku. Hvězdičku jsem udělil jen z toho důvodu, že jsem nechtěl zodpadovat hned pilotní díl, ale žádnou radost jsem z něj neměl. Moc se mi líbil mráz, při němž tuhne voda před očima, ale vesele se venku operují nohy, z otevřené rány ani od úst nevychází pára, navíc opět funguje deus ex machina a přítomnost Judy v rodině Robinsonových mohou vysvětlit pouze kvóty a častá nepřítomnost taťky Robinsona ve společné domácnosti. ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Roztahane. Za hodinu by film uz finisoval a oni este stale len bezradne dlubali nozikom do ladu. A aspon raz by som brala serial, kde sa ludia sustreduju na zaujimave problemy, a nie tie bezne z nasich zivotov (manzelstvo v upadku, navykove latky, atd). Pozitivami je asi vizual, i alienik je fajn, herci nie su otravni. Vaham, ci pozerat dvojku. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Prvá epizóda tohto rodinného seriálu ma veľmi milo prekvapila. Je napínavá od začiatku do konca, triky sú slušné a rodinka nie je až tak otravná, ako som očakával. No a pochopiteľne nešlo neporovnávať s filmom, čiže aj vďaka tomuto prirovnaniu pilot LIS to dosiahol na vysoké hodnotenie. Či mu budem venovať čas aj naďalej, ešte neviem odhadnúť, predpokladám, že nie každá epizóda bude tak dramatická a časom si užijeme aj vatu. ()

Marze 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zrestartovaný seriál, který je zasazen do roku 2046, zachovává jména ústředních postav i výchozí motiv "rodinné kolonizace" vesmíru. Jako obvykle mise rodiny Robinsonových neprobíhá dle plánu a skončí nouzovým přistáním na neznámé planetě, od Země vzdálené biliony světelných let. Musejí se vyrovnávat nejen s nástrahami nehostinného světa, útoky mimozemských entit nebo zapeklitými technickými závadami, ale také s osobními traumaty a vzájemnými vztahy. Ve výpravných kulisách dobrodružné sci-fi se tentokrát odvíjí seriózně pojaté rodinné drama. ()

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Nebezpečenstvo, Will Robinson." Ohoho, toto vyzerá na začiatok veľkého seriálového priateľstva. Neznámi herci, ale o to sympatickejšie postavy, k tomu dialógy, ktoré majú hlavu aj pätu, pôsobivý vizuál, celkom vydarené flashbacky (riešiace pomerne vážne veci - rozvod, falšovanie dôležitých dokumentov...). Plno dojemných, silných i vtipných momentov. A k tomu namakaný robot. ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama