The Robinsons Were Here (S01E04) (epizoda)

Sci-Fi / Drama / Dobrodružný

USA, 2018, 1 h 1 min

 • tron
  ***

  Do deja sa dostávajú nové preživšie postavy. Hoci je Parker Posey dobá magorka, scény s ňou ma nudia a mierne iritujú. Zápletka sa posúva vpred po tom, čo zvyšné dve deti odhalia robotovu minulosť na vesmírnej stanici. Je to dojemné aj humorné, ale riešenie manželských problémov am zrovna dva razy neoslovilo. Bod k dobru za sliepku.(27.6.2018)

 • Necrotongue
  **

  No jo, no, ani tentokrát jsem neměl žádný důvod ke štěstí. Obě výpravy slibovaly možnost zajímavé akce a napětí, místo toho jsem sledoval květenu reagující na zvuk a rozpitvávání manželské krize nad lahví. Ani hra na city v jeskyni mě dvakrát neoslovila, takže mě zaujalo jen provalení Willova tajemství a infiltrace C.- H. Tagawy do děje.(24.1.2019)

 • Martrix
  ****

  Vizuálně působivý díl dává trošku zapomenout, že se i v něm sem tam, objeví nějaká blbost. Ale pořád převládá to dobré, takže jsem v hodnocení smířlivější. Kdo očekával nějakou hustou survive robinzonádu, tak má smolíka, protože v této epizodě se to hemží dalšími přeživšími a spíš než boj s cizím prostředím, řeší malí Robíci robota.(20.4.2018)

 • bartias
  ****

  7/10(10.8.2018)