Po pár dílech zvláště u této sezóny jsem si často pokládal otázku, proč se na seriál vůbec dívám. Překvapuje mě červené hodnocení, osobně bych Lost in Space zařadil do škatulky netflixovské Řady nešťastných příhod (jež jsem nedokoukal, jelikož jsem se nudil jak čert), jen trošku lepší. Za mě je to naprostá generická sci-fi s několika cool momenty, ale stopáž na deset dílů je zkrátka až moc přestřelená. Nicméně tu poslední třetí řadu dám, jelikož mě zajímá, jak tenhle příběh konečně dopadne (před dvaceti lety se to dovyprávět nepodařilo)...6/10(6.5.2020)

7/10. Druhá série přináší slušné zlepšení. Tvůrci jdou odvážnější, scénář nápaditější a epizody o chlup zábavnější. Onen prvek rodiny a jejich trampot to samozřejmě uchovalo, ale když už víte, do čeho jdete, je to hned o třídu snesitelnější. Najde se spousta chyb, nelogičností a předvídatelnost bere za svý, ovšem neustále se něco děje, pořád je co sledovat a i slabší epizody v sobě ukrývají slušné scény. Jo a podstatná věc - tahle show je vizuální etalon seriálové tvorby. Fakt klobouk dolů. Více: https://www.youtube.com/watch?v=tR5HsxYRU8Y(24.2.2020)

Bez spoilerov sa o tom dosť ťažko baví, ale proste už to nie je ono. Herci stále sympatickí, postavy každá odlišná a panuje medzi nimi zábavná chémia a interakcia. Vizuálna stránka (dizajny lodí, interiérov, skafandrov atď.) stále vynikajúce, rovnako tak rôzne exotické planéty. A Robinsonovci sa neustále dostávajú do nových a nových problémov, čo vytvára dynamické tempo a hoci je tých prúserov občas naozaj už priveľa, osviežujúco na to upozorňuje priamo Don West, takže to seriálu odpustíte. Ale už to skrátka nie je také osviežujúce zjavenie, ako prvá séria. ZAČIATOK SPOILEROV Na druhej sérii mi najviac vadilo, že prvú polovicu v nej robot takmer vôbec nevystupuje. Robinsonovci sú v nej však sami, čo je zase plus. V druhej polovici robot už je, ale jednak je trochu iný, než na akého sme zvyknutí a jednak Robinsonovci už sú iba súčasťou niekoľko sto členov (!) obsahujúcej výpravy, čo je podľa mňa zle, lebo táto rodina (+ Don West + Dr. Smith + Debbie) najlepšie funguje osamote. KONIEC SPOILEROV(20.2.2020)

Druhá řada měla klasicky dost pomalý rozjezd. Jak už známe z první série velký důraz na rodinu, rozhovory, pocity atp. Závěr druhé série, který je rozhodně zajímavý a opět otevírá nedočkavost na řadu další. Snad to nebude trvat opět rok a půl. Na seriálu mi trochu vadí, že se člověk za celých deset epizod dozví strašně málo z celé reálií univerza seriálu a jsou to neustále strašně malé útržky a vlastně žádné odpovědi na otázky. Spíš se strašně rozšiřuje úhel záběru, na jehož zpracování a objasnění se obávám nebudou mít tvůrci zkrátka prostor, pokud nebudou mít výrazně větší počet epizod v další řadě nebo to nebudou muset zestručnit. S čímž přichází značná dávka frustrace pro diváka. V každém případě i tak si zaslouží 5*, stále patří za mě k tomu nejlepšímu ze SCI-FI, které si člověk může pustit a nejen přečíst.(25.12.2019)

Nádherný vizuál, úžasná místa a báječný dobrodružství navíc. Jedinej seriál, kterej mě nenudil už po druhým díle. Abych nezapomněl jeden z těch lepších hereckých výkonů, podala silná a zároveň křehká herečka Molly Parker. Která mě utkvětla v paměti hlavně z velkofilmu Superman Returns, kde ztvárnila klamavou přítelkyni Lex Luthora slečnu Kitty.(29.2.2020)