Neznámo (S02E08) (epizoda)

Scénografie:

Frank Walsh

Kostýmy:

Christine Thomson

je sympaticke, ze ako rodinne ladeny serial nema lost in space ambiciu recyklovat hrdinov a pomyslene dvihat dramaticky obluk likvidaciou roznych "random" vedlajsich postav. pribeh tohto stylu sa generuje omnoho tazsie, cize na jednej strane klobuk dolu. na druhej strane sa nie vzdy dari v tvoreni autentickych zaporakov. kym smith je vyborne stvarnenych charakter s kvalitne vypracovanym pozadim i motivmi, u hastingsa to (zatial) riadne skripe. astronaut, ktory ma za sebou cely rad uspesnych misii, sa jednoducho nesprava ako mocensky orientovany tyran.(11.1.2020)

• GCorsini

Jediný kdo dokáže loď řídit je robot. Robot poslouchá jen kluka. Kluk poslouchá matku. Ale jasně, radši uděláme vzpouru a vyřkneme spoustu heroických keců, než aby řekli klukovi "ať robot nic nedělá,dokud nevyřešíme situaci s kyslíkem a vodou". Já se divil, že po první kritizované sérii je najednou hodnocení tak vysoké. Už to asi chápu. Na tenhle stupidní seriál pak už nikdo se zdravým úsudkem dál nekoukal.(6.1.2020)

Opäť sa ide až na doraz a predovšetkým navštívime úplne novú, v poradí už tretiu planétu tohto solárneho systému a mne bolo nad jej povrchom dobre. Už cítiť, že sa blíži finále a postavy aj podľa toho konajú a celá epizóda má výrazný spád. Len som zvedavý, ako sa do toho všetkého ešte zapojí tajomná konštrukcia vytvorená mimozemšťanmi, na ktorú sa tak trochu zabúda a pritom ide o najtajomnejšiu otázku celej série.(15.7.2020)