Ztraceni ve vesmíru

• USA Lost in Space
USA, (2018–2021), 23 h 18 min (Minutáž: 39–66 min)

Mina Sundwall, Molly Parker, Toby Stephens, Parker Posey, Maxwell Jenkins, Taylor Russell, Ignacio Serricchio, Amelia Burstyn, Raza Jaffrey, Ajay Friese (více)

Série(3) / Epizody(28)

Recenze uživatele dr.horrible k tomuto seriálu (5)

Ztraceni ve vesmíru (2018)

Základ je pristúpiť nato, že sledujete rodinný seriál, kde najdôležitejší je pátos a rodinné hodnoty. SPOILERy! A jediná vec, ktorú máte vo svete Stratených vo vesmíre istú, že nikto z nich nikdy neumrie. Aj keď to každú časť vyzerá, že zomrú aspoň traja (prípadne všetci), alebo keď dokonca naozaj zomrú, vždy sa to nejak nakoniec spraví a prežije aj ten robot.  A tolerujete to, pretože ste si Robinsonovcov obľúbili, všetci sú charakterovo rozdielni, nepríliš iritujúci, a všetci rovnako odhodlaní. Je to taký príjemný chlapecký seriál na nedeľu ráno. Užil som si ho (aj napriek/vďaka  dvojročnému čakaniu, ktoré nám corona pripravila, po jednom z najdrsnejších cliffhangerov, čo televízia zažila). Obľúbené postavy: Judy, dr. Smith. Obľúbená epizóda: S02 E10. ()

Série 1 (2018) (S01)

Vlastne ani neviem, načo sa tu celý čas hrám na troj- a štvor-hviezdičkovanie, keď je to celé hlavne guilty pleasure. Miestami značne Step by step a občas tie rozhodnutia, čo niektoré postavy činia (hlavne ty, Will Robinson) sú tak na vystrelenie do vesmíru. Skritizovať by šlo vlastne úplne všetko a potopiť pod čiernu hlinu, a určite to tu veľa ľudí spraví. Ja som si ale Robinsonovu famíliu obľúbil hneď v prvej epizóde a rozhodol som sa to pre tentokrát zobrať úplne nekriticky. Jak pri detskom seriále. Do nekonečna a ešte ďalej ... Will Robinson. ()

Série 2 (2019) (S02)

Decká nám dospeli. A s nimi aj seriál. ()

Devadesát sedm (2019) (S02E10)

V rámci seriálu 5*. Podľa mňa ďalej pôjdu rovnakou cestou ako film. Za všetko môže Will, btw. ()

Série 3 (2021) (S03)

Najakčnejšia a najdrsnejšia séria, kde detské veci ustupujú, aby sa nepríjemne pripomenuli detským riešením akčných a drsných vecí. Čakajte to, čo celý seriál. ()