poster

AsexuaLOVE

 • Česko

  Queer: AsexuaLOVE

 • anglický

  AsexuaLOVE

  (festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2018, 40 min (Televizní verze: 26 min)

Režie:

Eva Lammelová
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Autogram
  ***

  Dokument, ktorý neviem celkom zhodnotiť, tak len pre poriadok tri hviezdy. Pár ľudi sa vyjadrilo, ale v ich prípade by to chcelo dlhodobejšie sledovanie a možno aj časozberný dokument, či predsa len príroda v nich nakoniec nezvíťazí... –––– Ahoj, mám problém, můj kluk se mnou už nechce spát. Tvrdí, že je už taky ten asexuál a už ho to nebaví.(14.10.2018)

 • Khalia
  ****

  Krátký dokument/vhled, který rozhodně stojí za to vidět, a rozhodně není jen pro asexuály - je pro všechny. Díky za to.(19.3.2019)

 • TroiMae
  ****

  BTW: Ohledně toho, že by dokument měl být časoměrný, aby se ukázalo, „zda příroda nakonec nezvítězí“… to je stejné, jako by tam byli gayové a řešilo se, zda „příroda nakonec nezvítězí. Zvítězila. Asexualita je jedná z erotických preferencí. Get used to it ;) <3 Dokument je skvělý, že toto téma takhle otevřeně pojímá. Není tu od toho, abychom nad tím diskutovali a rozebírali to a brali lidem jejich sebeurčení, protože na to nejsem zvyklí.(15.3.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace