Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Odda vzdoruje králi Alfredovi, aby se připojil k válečnému tažení. Uhtred se spikne s Erikem, aby zachránili Aethelflaed a vynutili si osudové setkání se Sigefridem. (Netflix)

Recenze (2)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I závěrečná epizoda druhé sezóny se povedla, což mě potěšilo, fakt už mě vytáčejí seriály, které předvedou solidní řadu, aby se v posledním dílu všechno sesypalo jako domek z karet. Opět jsem si užil dostatek akčních scén (i když závěrečná bitva působila poněkud naivně), nečekaně se dostavil i pocit napětí, a přestože mi spáchala má oblíbená postava, byl jsem velice spokojen. ()

Nach 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poslední epizoda druhé řady vcelku epicky a obdobně jako u první řady, ukončuje celou tuto krasojízdu. Některé linky jsou uzavřeny, u jiných načrtnuto pokračování pro další sérii. A náš hlavní hrdina? Tomu se alespoň podařilo zabít vrahy jeho adoptivních rodičů, přesto ale hlavní cíle jeho cesty jsou stále kdesi v neznámu. Ano, celkově se to moc daleko neposunulo, ale koukalo se na to tak dobře, že si další sérii přeji. A tvůrcům tohoto projektu fandím. Poslední díl na kvalitách nijak neubral, což je rozhodně pozitivní zpráva. 90% ()

Reklama

Galerie (36)

Reklama

Reklama