Episode 2 (S01E02) (epizoda)

Drama / Historický / Akční

Velká Británie, 2015, 58 min

 • Frajer42
  *

  Tento seriál je taková 3.14čovina, že se na něj nedá koukat ani po 6 tekutých chlebech národa našeho. Totálně minimalistická verze Vikingů. Z každého záběru je cítit, že se při tvorbě žalostně šetřilo. Úplně trapní a znudění komparzisté. Nezajímavé kostýmy. Minimální počet koní. Nemůžu si pomoct, ale působí to na mě neskutečně amatérským dojmem a při sledování trpím. Trpění umocňuje krajně nezajímavý příběh. Au. Pokud se v dalším dílu něco dramaticky nezmění, tak končím s koukáním.(25.6.2016)

 • Necrotongue
  ****

  I druhá epizoda vypadala hodně lacině, ale příběh mě vcelku zaujal, pochmurnou atmosféru se tvůrcům podařilo udržet a potěšil mě dánský smysl pro černý humor.(30.3.2018)

 • Nach
  ***

  Tak tohle byl těžký průměr. Bloudění hlavních protagonistů, které je podané nezajímavě a nezáživně. I ty scény kdy se postavám děje bezpráví nejsou nijak zajímavě podané a ač to celé docela rychle uteče, zůstává mi v ústech hořká pachuť, že jsem nic zajímavého neviděl. 60%(13.10.2017)

 • italka63
  ***

  Trochu nám ta úroveň spadla, snad ne natrvalo.(2.12.2018)

 • Tumbik
  ****

  Značně lepší než díl předchozí, Uthred mi začíná být celkem sympatický.(7.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace