Episode 5 (S02E05) (epizoda)

Drama / Historický / Akční

Velká Británie, 2017, 59 min

Tak jsem si říkal, že druhá série se z hlediska atmosféry docela zlepšila, nicméně tento díl je v tomto směru celkem zklamáním. Zejména scéna s mrtvým prognostikem mohla být udělána mnohem hutněji...(23.11.2017)

Jakoby nám začínala další série. Posouváme se o několik let napřed, kdy se objevuje nová hrozba a jakýsi šeptající mrtvý. Vše má samozřejmě svůj racionální základ. Každopádně pátá epizoda jakoby oproti jiným výrazně zpomalila aniž by se pokoušela nabídnout alespoň vydatnější porci atmosféry. Vše jede jak má, ale je to o jednu hvězdu slabší. 80%(26.10.2017)

Po shlédnutí páté epizody jsem byl trochu vykolejený. Uprostřed rozjeté sezóny přišel jakýsi zvláštní pilotní díl, který mě zvolna uváděl do děje tři roky po posledních událostech. Nebyla to sice nezajímavá záležitost, ale nepříjemně mě rozladila a zbytečně zpomalila zatím výborné tempo druhé řady.(4.4.2018)