Do Valley dorazily Vánoce a láska je cítit úplně všude. Daniel a Miguel nečekaně zjistí, že mají něco společného. Členové Cobra Kai se vydávají na misi. (Netflix)

instageek_cz

Rozmohl se nám tu takový nešvar - milostné trojúhelníky!:)) Aneb stará láska nerezaví a bohužel ani staré křivdy. Elizabeth Shue je další skvělá navrátivší se postava, tyhle comebacky se tvůrcům fakt povedly. Tak jsem opravdu zvědavej, jak celá série skončí a jak moc bude na konci všechno a všichni v háji:)) /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

castor

Robby si vybral špatného senseie, Johnny zase špatnou objednávku v restauraci. Společnost má ale luxusní. Díl o velkém vzpomínání na staré dobré časy a snaha spojit dvě dojo proti Cobra Kai. Je s podivem, že tahle dvojka (Ralph Macchio a William Zabka) roky sbírala jen filmové drobky a pak přikluše s něčím, v čem funguje naprosto přirozeně. Radost!! Dál navíc velmi sympaticky demonstrujeme, jak mohou křivdy minulosti i po mnoha letech plodit nové a hlubší sváry. ()

MM_Ramone

V roku 2018 mal premiéru americký televízny seriál "Cobra Kai". Je to voľné pokračovanie kultového kino filmu "Karate Kid", ktorý bol natočený v roku 1984. Tretia séria bola vyprodukovaná v roku 2021. Obsahuje desať dielov. Dej sa odohráva tridsať štyri rokov po udalostiach, ktoré sa odohrali v pôvodnom snímku. V hlavných úlohách sa znova objavili herci William Zabka a Ralph Macchio. Znova vypukla rivalita medzi Johnny Lawrenceom a Danielom LaRussom. Deviata epizóda z tretej série nesie názov "Cítiť noc" (Feel the Night). Johnny Lawrence a Carmen Diazová obnovili svoj vzťah. Lenže Johnnymu sa ozve aj jeho stredoškolská láska Ali Mills. Po dlhých rokoch sa opäť stretnú. Miguel Diaz začne zase chodiť so Samanthou LaRussovou. John Kreese začne trénovať syna Johnnyho Lawrencea. Robby Keane sa pridá ku Cobra Kai. **** ()

Sany33

Príbeh: Miguel a Sam sa snažia spojiť sily proti Cobra Kai. Zdá sa to ako nadľudská úloha. Zatiaľ Johny prežíva krásny deň so svojou starou láskou zo strednej školy. Prevedenie: Mi to pripadá akoby sa len decká presúvali z jedného Dojo do druhého a je to opakovanie rovnakej premisy. V podstate som nedal priemerné hodnotenie iba vďaka nostalgií zo starej lásky. 60% ()