Na vánoční párty v klubu se začínají hojit staré rány, ale útok Kreesových studentů vede k dalším zradám i novým spojenectvím. (Netflix)

instageek_cz

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Přesně jak píše kolega - čekání na další řadu teď bude pekelně dlouhý!! Na druhou stranu, aspoň nám to pocitově prodlouží životy:)) Drsný, akční finále, zmenšená verze šílenství ze závěrečný bitky ve 2. řadě, ale tentokrát osobnější a v něčem i velkolepější. Kreese a Cobra Kai odhodí veškerý zábrany a naši hrdinové musí najít způsob, jak se jim vyrovnat. Určitě se splní mnoho snů fanoušků původních filmů, stejně jako těch, co Johnnymu a Danielovi začali fandit až nyní. Celý seriál je neskutečný nářez a jsem zvědavý, jaká jiná 80's klasika se nechá inspirovat k podobně zdařilému novodobému pokračování. PS: Akorát teda přerod jedný postavy, která z vteřiny na vteřinu úplně změní chování, mi tu přišel trochu nedostatečně obhájenej. Jinak super. PPS: V komentářích jsem nikde nezmínil Demetriho, kterej se z typický komediální nerdovský vsuvky vypracoval v plnohodnotnou, zajímavou postavu. Tak se celkově těšme, co bude dál!:) /// Pro více recenzí a článků ze světa popkultury sledujte na IG profil instageek_cz , díky!:) ()

maruna0007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nevěřil jsem, že se tvůrcům podaří překonat finále 2 série......... A ono se to povedlo! Dechberoucí zakončení 3 řady, úžásná hudba, skvělé souboje, vynikající kamera ( hlavně ta část na jeden záběr, PECKA ), a poslední scéna při které mi tekly slzy radosti....... WOW. A jestli je pravda co říkal Ralph Macchio, že mají v plánu 6 sérií a možná i více..... SEM S TÍM!!!!! Čekání na další řadu bude utrpení, ale pořád jsou tady první 3 série, které si mile rád zopakuju. JEN TAK DÁL! : ) ()

Zek

Tak tohle bylo parádní zakončení třetí série. Souboj Johnny & Daniel vs Kreese, to byla prostě paráda a dlouho jsem na tohle čekal. Jen už bych to viděl, tak maximálně ještě na jednu sérku. Přece jenom jak se říká v nejlepším, je čas skončit. ()