Red Dog: True Blue

Austrálie, 2016, 88 min

Kriv Stenders

Daniel Taplitz

Geoffrey Hall

Pokracovani, ktere asi vetsinu neurazi, ale pro me bylo podstatne slabsi nez puvodni Red Dog. Velky podil na tom ma i samotne herecke obsazeni, ale dost mi vadi i prapodivna logika a "zapletka", aby se tento film mohl odehrat, prijde mi dost umela. Kdyby se z toho vyskrtlo to vypraveni a jen se to vsechno odehralo, bylo by to jednodussi a podstatne lepsi.(3.7.2017)

Kolikrát jsme takový příběh už viděli – chlapec a jeho pes. Jedenáctiletý chlapec Mick je poslán k dědovi do vzdálené zapadlé oblasti na západě Austráie, zažije dobrodružství a pes mu změní život. Film má dvojí strukturu – současnost a časté návraty do minulosti v 60. letech. Půda je zde červená, západy slunce oranžové, srst psa jménem Blue je zrzavá. Levi Miller má přívětivou tvář . Celkově trochu nostalgické. Sladký příjemný rodinný film pro děti a pejskaře. Kočkaři mají smůlu.(6.11.2017)

• Vikki

Zasaďte do kýčovitého omšelého děje mladého kolouška metrouška, pokud to jde tak ho i svlékejte.. Pedofeminy a další čvachtavé vagíny vám zaplní peněženku penězi a web pochvalnými vaginálními výstřiky. To je ušácký recept na ..."úspěch" a zjevně u velké většiny nízkointeligenční současné populace perfektně funguje.(3.12.2017)

Taky pseudoprequel k Red Dog v ktorom sa nam snazia nahovorit, ze to bolo cele trochu inak. Sklamanim pre mna bolo, ze linia so psom tu je dost upozadena. V jadre to je rodinny pribeh o svojich zazitkoch z detstva, ktory rozprava otec svojmu synovi pred spanim. No a obcas v nich figuruje pes, ktory vyparati nejaku srandovnu vec. Dobrodruzstva toho chlapcca su take obycajne. Nikto tu ani nezomrie, takze ani ziadne citove vydieranie sa nekona a cele to konci dokonalym happyendom. Jednotka bola v kazdom ohlade ovela intenzivnejsia a lepsia. Ale ako taka rodinna jednohubka sa to da vydrzat. 6/10.(10.7.2017)

Dobrý film, ale je to prostě klasické pokračování. Původní snímek "Red Dog" byl výborný, jiný, vtipný. Tohle je prostě snaha z toho dostat trochu více. Je hezké, jak se filmy odkazují samy na sebe, ale tohle pokračování už prostě není tak vtipné, už není tak jiné, prostě je jenom dobré a jeho sledování neurazí.(26.6.2017)