poster

Hráč (TV seriál)

 • USA

  The Player

 • Slovensko

  Hráč: Na život a na smrť

Drama / Thriller

USA, 2015, 6 h 17 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

John Rogers, John Fox

Hudba:

Dominic Lewis

Hrají:

Philip Winchester, Damon Gupton, Wesley Snipes, Charity Wakefield, Daisy Betts, KaDee Strickland, Nick Wechsler, Carlo Rota, Usman Ally, Kevin Wiggins, Haaz Sleiman, Dustin Ybarra, José Zúñiga, Exie Booker, Ramon De Ocampo, Catherine Dent, Carmine Giovinazzo, Jonno Roberts, Joseph Sikora, Cody Sullivan, Mackenzie Astin, Nikki Deloach, Will Yun Lee, Fiona Dourif, Eric Roberts, Chi Moui Lo, Keesha Sharp, Michael Irby, Andre Brooks, Jeff Fahey, Ian Casselberry, Angelyna Martinez, Lobo Sebastian, Edward A. Duran, Niko Nicotera, Andrea Good, Sheena Chou, John O'Brien, Jackamoe Buzzell, Dion Mucciacito, Paige Hurd, Michelle Hendley, Jearnest Corchado, Luciana Faulhaber, Phil Tyler, Derek Graf, Molly Pan, Eddie J. Fernandez, Eddie Diaz, Sala Baker, Chasty Ballesteros, Ping Wu, Patrick Brennan, Richard Roundtree, David Gautreaux, Christina Vidal, Tara Platt, Lombardo Boyar, Anthony 'Treach' Criss, Christopher Heyerdahl, David Clennon, Mel Fair, Patrick Gorman, David Castañeda, Esodie Geiger, Chet Grissom
(další profese)
 • Thommy91
  ***

  Není to špatné...Co si budem povídat, je to vykrádačka seriálu Lovci zločinců, jen celý ten princip lehce pokulhává. Ale vynahrazují to sympatické postavy a dostatek (na takový seriál) poměrně kvalitní akce. Hlavní role je zvládnutá dokonale, včetně profesionálních návyků. Je to jeden z mála seriálů poslední doby, kde mě mrzí, že se nedočkal pokračování...(23.12.2018)

 • Ouwen

  7/10 - Tleskám tvůrcům za kvalitní béčkovku, a za uvědomění si možností a rozpočtu. Ano, dočkáme se slabších chvil ve scénáři či několika amatérských explozí - ovšem jinak co se týče akčních scén, je jich fakt dost a i když přestřelky značně pokulhávaj, jak AI záporáků, tak sterilitou, průstřely jsou fajn a největší uznání patří perfektním soubojům a vynikající hudbě během akce. Bitky jsou kontaktní, nadupaný, dynamický a mají skvělou choreografii. Jen zamrzí, že jsou krátké, ale je jich požehnaně. Potěší i několik solidních hlášek a herecké obsazení, Philip Winchester odevzdává 100% výkon, je pořád propocený, v akci přirozený a furt někam utíká. Snipes je elegán, v oblecích mu to sekne, má neuvěřitelné charisma a je absolutně neporazitelnej, v akci si vede opravdu bravůrně, je v ohromné formě a jak v rychlosti, tak v kopech prostě exceluje, potěší i Charity Wakefield, je sexy, vtipná a nepůsobí jako blbka. Zbytek postav, jak záporáci, tak vedlejší už moc nezaujme, možná ještě ten policajt a to je zřejmě vše. Scénář je pouhej slepenec, aby se hlavní postava dostala do akce, či na určité lokace, bez zbytečných odboček a dialogy jsou dostačující (především díky těm hláškám). Ale chválím celé pozadí ohledně ženy hlavního hrdiny. Poslendí díl akční, našlapaný a dokonce došlo na napětí... jen postrádám emoce, za což může velká porce akce a scénář, který moc neprohloubí psychologii postav (ta u hlavního hrdiny funguje jen k fandění, ale jinak mne nechala chladným). Konec první série neuspokojivej, poněvadž prý byla první série rovněž poslední, ovšem pokud dojde k obnově, budu netrpělivě vyhlížet pokračování. Byla to fajn jednohubka, snad se bude pokračovat. :-)(21.11.2015)

 • Wacoslav1
  ***

  Dokoukáno komplet. Jako není to špatný, ale původní 4* po shlédnutí dosavadních 9 dílů (a víc jich asi už nebude) nakonec po zralý úvaze měním na solidní 3* Příběh mě ze začátku chytnul a ta myšlenka, že borec maří velký zločiny a ostatní na něj sází jestli to zvládne se mi líbila, ale časem se to začne opakovat a pak už to tolik nefunguje. Akce je docela fajn přestřelky i souboje jsou rytmický a slušně natočený. Hlavní hrdina je dostatečně sympatickej aby mu divák fandil, ale nevidím v tom nakonec nic extra. Snipes jsem čekal, že tu bude trochu víc i když v pátým díle se solidně předvedl. Konec mi přišel nedotaženej možná by to chtělo další díly, otázkou je zda by to nechytlo sestupnou tendenci. Takhle udílím nakonec slušných 60%(3.12.2015)

 • mzss1
  ***

  |50%| Shlédnuto celé (všech 9 dílů této 1. a možná poslední série). Dá se říci, že jsem si to vybral náhodně. Během 2 dnou jsem všech 9 epizod zkouknul. Zezačátku mě to docela dost zaujalo. Ale po cca 4 – 5 dílu začala kvalita klesat a to v mnoha aspektech. Přesto to mělo strašně solidní rozjezd – laťka byla nastavena vysoko, tak jsem se na závěr nakonec slitoval a dal tu nejslabší možnou 3 hvězdu. Nápad to má zajímavý, scénář taktéž, ale postupem času slábne. Herci jsou v pohodě. Hlavní hrdina Philip Winchester je sympaťák, zvládá i souboje, přestřelky atd. Charity Wakefield také dokáže dostatečně zaujmout. A Wesley Snipes mě zde bavil asi nejvíc. Po herecké stránce mě příjemně překvapil – furt na to má. I pár vtipných momentů tu sehraje. A co mě nejvíc potěšilo, párkrát tu má i souboje. Většinou krátké zneškodnění protivníků, ale ve finále 5.epizody tu má dlouhý souboj, kde se teda skvěle předvede. Takže tohle využití jeho bojového umění opravdu oceňuji. Takhle se nevytáhl ani v Expednables 3. Akce je dobře natočena – tvoří ji především přestřelky. Hudba je taková standartní. V prvních dílech tu máme i pár výbuchů, ovšem později se začne rozpočet snižovat a klesat kvalita i po jiných stránkách jak už jsem zmiňoval. I pár nelogičností se tu najde – chování postav apod. V posledních minutách finální epizody jsem se těšil na nějaké pořádné rozuzlení, nějakou tu mokantní pointu – to se však nestalo. Škoda. Nejlepší by asi bylo, aby z toho udělali film, tak dvouhodinový. I tak to mělo ale klady, tak to zatracovat nechci, přesto mě to mrzí, že to díky tolika částí šlo hezky z kopce. Výsledně slabý průměr.(23.6.2016)

 • Lacike
  ***

  Slabsia vykradacka pecky Person of Interest. Hlavny hrdina je priemerne charizmaticky, ozvlastnenie ustrednej premisy o zabraneni zlocinu kvôli stavkam nejakych bohacov ma dost sralo. Rovnako ako otrepane nekonecne patranie po akoze mrtvej manzelke. Cele to zachranuju v ramci serialovej produkcie solidne akcne sceny, ktorych je dostatok a su dostatocne pestre (vybuchy, prestrelky, nahanacky, bitky). Vysledkom je pozeratelny beckovy akcny serial, ktory kvalitou akcie strci do vrecka vsetky sucasne Seagalovky, Van Dammeovky a dalsie podfinancovane ovky. Skoda len, ze po dejovej stranke serial neprinasa nic zaujimave, takze neakcne sceny boli pre mna neskutocne nezazivne a otravne. Preto som vydrzal sledovat komplet len 3 diely a u zvysnych som si pustil len akcne sceny. Snipes na to stale ma a v 5. epizode ma skvelu bitku v ktorej predvedie tak rychle chvaty, ze som to nestihal sledovat. Snad este aspon raz dostane sancu zaziarit ako Blade. 5/10.(14.1.2016)