poster

Hráč (TV seriál)

 • USA

  The Player

 • Slovensko

  Hráč: Na život a na smrť

Drama / Thriller

USA, 2015, 6 h 17 min (Minutáž: 9x41–43 min)

Tvůrci:

John Rogers, John Fox

Hudba:

Dominic Lewis

Hrají:

Philip Winchester, Damon Gupton, Wesley Snipes, Charity Wakefield, Daisy Betts, KaDee Strickland, Nick Wechsler, Carlo Rota, Usman Ally, Kevin Wiggins, Haaz Sleiman, Dustin Ybarra, José Zúñiga, Exie Booker, Ramon De Ocampo, Catherine Dent, Carmine Giovinazzo, Jonno Roberts, Joseph Sikora, Cody Sullivan, Mackenzie Astin, Nikki Deloach, Will Yun Lee, Fiona Dourif, Eric Roberts, Chi Moui Lo, Keesha Sharp, Michael Irby, Andre Brooks, Jeff Fahey, Ian Casselberry, Angelyna Martinez, Lobo Sebastian, Edward A. Duran, Niko Nicotera, Andrea Good, Sheena Chou, John O'Brien, Jackamoe Buzzell, Dion Mucciacito, Paige Hurd, Michelle Hendley, Jearnest Corchado, Luciana Faulhaber, Phil Tyler, Derek Graf, Molly Pan, Eddie J. Fernandez, Eddie Diaz, Sala Baker, Chasty Ballesteros, Ping Wu, Patrick Brennan, Richard Roundtree, David Gautreaux, Christina Vidal, Tara Platt, Lombardo Boyar, Anthony 'Treach' Criss, Christopher Heyerdahl, David Clennon, Mel Fair, Patrick Gorman, David Castañeda
(další profese)
 • kenkaku
  ****

  Upřímně, nechápu proč neměl seriál sledovanost (a byl utípnut po devíti epizodách). Osazenstvo příjemné a hlavně po dlouhé době měli fanoušci Wesley Snipese vidět akci (ano, v sérii má pár velice vydařených soubojů). Netvrdím, že myšlenka seriálu je nějak úchvatná (spíš mi přišla trochu nedotažená), ale po stránce dynamiky je to paráda. Honičky, přestřelky i souboje jsou natočené dobře a příjemně se na to celé dívá. Za sebe tedy říkám, škoda... (že je konec dřív než to vlastně pořádně začalo)(28.1.2016)

 • Davies182
  ***

  PILOT: Sympatické adrenalinové béčko plné vystřílených zásobníků, nikdy zcela nemizících monoklů a úderné punk-rockové hudby, která živí akční scény tím správným řízem. Vážně jsem to nečekal, ale u drzého mixu Minority Report, Person of Interest a libovolné devadesátkové klasiky s Arniem jsem se v první části rozhodně nenudil.(25.9.2015)

 • Idahou

  PŘIDÁN DRUHÝ DÍL - DOLE. Trochu kýčovité, trochu víc béčkovité a víc než dost kopírující moderní trendy. Akce je svižná, zábavná, ale těsně na hraně, někdy i za, bodu, kdy se z toho stávají jen nesmyslné prostřihy. Když už jsme u střihů - ani ty u klasických scén nejsou úplně, hm, ...normální. Trochu to připomíná fortitude kdy si nejste jistí, jestli to je umělecký záměr, nebo prostě špatně, ale zkrátka přechod scén není plynulý. Ovšem hlavní "šéf" dvojka je uplně perfektní. Snipes sebou přinesl zvláštní auru doznívající zlaté éry filmu "jeho mládí". Jeho kolegyně zas dodává filmu na atmosféře nejen charakterem,a le především pak přízvukem, což je u amerického seriálu dost neobyvklé (stejně tak, že oba černoši přežili první díl). Výkonem Philipa Winchestera jsem si až tak jistý nebyl. Snad se mi to jen zdá, ale mám pocit, že potlačil svůj nepatrný přízvuk a sedí mu jen akční scény, pravděpodobně díky zkušenostem se Strike Back. V závěru seriálu nás opět čeká "velká a záhadná" mystifikace. Ta je, zdá se, už dnes povinná a skoro vždy trapná. Nicméně tady se povedlo vsunout ji tam vcelku nenásilně. Celkově je to na pilot dobré, ale obávám se, že dlouhodobě nebude mít co nabídnou i když jsem se u prvního dílu bavil a dám šanci i těm dalším. Osobně bych však řekl, že Stonebridge skončil o něco hůř než jeho kolega Scott - http://www.csfd.cz/film/25842-blindspot/prehled/ DRUHÝ DÍL: Při emocionálních chvilkách a mystifikaci jsem koulel očima. Hlavní hrdina má očividně nekonečný zásobník či rezervní schovaný mezi půlkama. Střih scén asi dvakrát, či třikrát zakolísá. "Stonebridge" stále nemá svůj přízvuk, i když k němu občas sklouzne. Zato akční scény jdou nahoru a přímo v tomhle díle jim scházel opravdu jen kousek k 5* (samotným scénam, ne seriálu), takže hodlám pokračovat ve sledování. Snad se to pohne víc směrem ke Strike back(29.9.2015)

 • Ouwen

  7/10 - Tleskám tvůrcům za kvalitní béčkovku, a za uvědomění si možností a rozpočtu. Ano, dočkáme se slabších chvil ve scénáři či několika amatérských explozí - ovšem jinak co se týče akčních scén, je jich fakt dost a i když přestřelky značně pokulhávaj, jak AI záporáků, tak sterilitou, průstřely jsou fajn a největší uznání patří perfektním soubojům a vynikající hudbě během akce. Bitky jsou kontaktní, nadupaný, dynamický a mají skvělou choreografii. Jen zamrzí, že jsou krátké, ale je jich požehnaně. Potěší i několik solidních hlášek a herecké obsazení, Philip Winchester odevzdává 100% výkon, je pořád propocený, v akci přirozený a furt někam utíká. Snipes je elegán, v oblecích mu to sekne, má neuvěřitelné charisma a je absolutně neporazitelnej, v akci si vede opravdu bravůrně, je v ohromné formě a jak v rychlosti, tak v kopech prostě exceluje, potěší i Charity Wakefield, je sexy, vtipná a nepůsobí jako blbka. Zbytek postav, jak záporáci, tak vedlejší už moc nezaujme, možná ještě ten policajt a to je zřejmě vše. Scénář je pouhej slepenec, aby se hlavní postava dostala do akce, či na určité lokace, bez zbytečných odboček a dialogy jsou dostačující (především díky těm hláškám). Ale chválím celé pozadí ohledně ženy hlavního hrdiny. Poslendí díl akční, našlapaný a dokonce došlo na napětí... jen postrádám emoce, za což může velká porce akce a scénář, který moc neprohloubí psychologii postav (ta u hlavního hrdiny funguje jen k fandění, ale jinak mne nechala chladným). Konec první série neuspokojivej, poněvadž prý byla první série rovněž poslední, ovšem pokud dojde k obnově, budu netrpělivě vyhlížet pokračování. Byla to fajn jednohubka, snad se bude pokračovat. :-)(21.11.2015)

 • Wacoslav1
  ***

  Dokoukáno komplet. Jako není to špatný, ale původní 4* po shlédnutí dosavadních 9 dílů (a víc jich asi už nebude) nakonec po zralý úvaze měním na solidní 3* Příběh mě ze začátku chytnul a ta myšlenka, že borec maří velký zločiny a ostatní na něj sází jestli to zvládne se mi líbila, ale časem se to začne opakovat a pak už to tolik nefunguje. Akce je docela fajn přestřelky i souboje jsou rytmický a slušně natočený. Hlavní hrdina je dostatečně sympatickej aby mu divák fandil, ale nevidím v tom nakonec nic extra. Snipes jsem čekal, že tu bude trochu víc i když v pátým díle se solidně předvedl. Konec mi přišel nedotaženej možná by to chtělo další díly, otázkou je zda by to nechytlo sestupnou tendenci. Takhle udílím nakonec slušných 60%(3.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace