The Do Over

Komedie

USA, 2016, 108 min

• ScarPoul

Som prekvapený že Netflix dáva toľko peňazí na toto. Najhoršie na tom je, že je to už vyprázdnenosť. Na 10 zlých Sandlerových filmov príde jeden dobrý. Poslednú dobu ale toto nie je ten prípad. The Do Over začínajú celkom zábavne ale všetky konflikty, ktoré to posúvajú na úroveň nejakého hodnotového buddy filmu to v zásade podkopávajú. Hlavne svojou nelogickosťou a akčnou líniou. Poteší Paula Patton v naprataných šatách a aj sympaťák Spade, ktorý si zase strihol zbytočnú úlohu. Pozerateľné, ale takto si zábavu nepredstavujem.(16.4.2017)

• BigDeal

To, že logika funguje veľmi pozvoľna by som takejto komédii odpustil, ani prasprostý humor by mi nevadil. Ide o šialenú zápletku, máme tu dvoch ľudí, čo skúšajú žiť odznova s kopou prachov, všade pekné ženy, slnko, more - poďme vypnúť a baviť sa. Problém je, že napriek odľahčenej letnej atmosfére je humor neprítomný, dokonca i v tej prasprostej forme. Prekvapivo ho strieda nuda, ktorá síce neurazí, ale keď už mám pozerať film bez logiky, chcem sa aspoň zasmiať. Aj keď na kravine.(15.6.2016)

Ty vole...Bože vole... dej Sandlerovi rakovinu a vymyslí táááááákovouhle píčovinu. Spoiler. Sorry. Tak už se nezlob! Tedy přesto, že si vybral zvláštní nosné téma a logiku nechal krutě vyprstěnou spinkat doma na gauči, dokázal do děje našroubovat řadu svých typických krávovinek. Za tři s přivřeným okem.(5.10.2017)

Začátek za dvě hvezdy a konec za čtyři, takže průměr. Začátek mě moc nenadchl, vtípky nebyly úplně to pravé ořechové, ale postupem času, když jsem se do toho dostával mě to začalo bavit a začlo to dávat konečně smysl. Film působí občas laciněji - to je škoda. Objevují se tu často úchylné situace, ale jen některé jsou vtipné, ale nakonec je vám to jedno. Konec se vyvedl.(14.9.2017)

První půlhodinka by se dala označit z fleku za zdařilou Sanlerovku. Dokud naši dva kamarádi bezmyšlenkovitě blbnou, spokojenost. Jenže film má větší ambice než ukazovat péra, kozy na moři nebo kopat fotříky do břicha. Což je bohužel škoda. Druhá polovina je mnohem vážnější a filmu to samozřejmě neprospívá. Spade není zase tak špatnej komediální herec jak jsem si myslel a Sandler když chce dokáže zahrát solidního Macho. Speciální dík ale patří opět krásné Paule Patton a hlavně v menší roli opět skvělému Guzmánovi. Když bych si někdy měl natočit film, chci ho tam samozřejmě mít. 60%(12.10.2016)

• - Postavy Sally a Daisy si zahrály skutečné dcery Adama Sandlera. (kellne)

• - Natáčelo se v Savannahu (USA) a v Portoriku. (kellne)