The Do Over

Komedie

USA, 2016, 108 min

Vsichni suchari to sice zdissovali, ale to byva obvykle znamka lepsi zabavy. Ackoliv jsem doposud Spada nemel rad, tak v tomhle filmu byl za losera a byla to mega prdel - urednik v bance v obchodaku s zivotem na hovno, proste sem se dycky gebil a bylo jedno, jestli o nem rika kunda "smrdi jak boty" nebo jestli seka travnik zatimco manzelky ex mu tu ex prohani v bazenu a cakaj na nej vodu.. proste Sandlerovka a me ten humor sedi.(20.12.2016)

• Streeper

Upřímně se docela divím, že Netflix šel do spolupráce s Adamem Sandlerem, chápu Adam z toho má prachy a Netflix sledovanost, protože Adam je prostě oblíbenec, ale kde je kvalita? To Do Over je typická Sandlerovská komedie s černým, občas až nechutným a sexistickým humorem, který jsem v Sandlerových filmech mohli slyšet již nespočetně, ale nic originálního se neobjevilo. O akci se ani nedá mluvit, je to nevyvážené a nezajímavé, kdyby alespoň scény se sexem stály za to, ale bohužel ani to ne.(21.7.2019)

Začátek za dvě hvezdy a konec za čtyři, takže průměr. Začátek mě moc nenadchl, vtípky nebyly úplně to pravé ořechové, ale postupem času, když jsem se do toho dostával mě to začalo bavit a začlo to dávat konečně smysl. Film působí občas laciněji - to je škoda. Objevují se tu často úchylné situace, ale jen některé jsou vtipné, ale nakonec je vám to jedno. Konec se vyvedl.(14.9.2017)

První půlhodinka by se dala označit z fleku za zdařilou Sanlerovku. Dokud naši dva kamarádi bezmyšlenkovitě blbnou, spokojenost. Jenže film má větší ambice než ukazovat péra, kozy na moři nebo kopat fotříky do břicha. Což je bohužel škoda. Druhá polovina je mnohem vážnější a filmu to samozřejmě neprospívá. Spade není zase tak špatnej komediální herec jak jsem si myslel a Sandler když chce dokáže zahrát solidního Macho. Speciální dík ale patří opět krásné Paule Patton a hlavně v menší roli opět skvělému Guzmánovi. Když bych si někdy měl natočit film, chci ho tam samozřejmě mít. 60%(12.10.2016)

Čo nám ponukne ceskoslovensky netflix? Nejakych 5 seriálov a 2 filmy, áno počujete 2 filmy.. nie zeby som sa hneval ze je ponuka slabsia predsa je netflix zvacsa pre občanov Usa ale už keď sa chvália s našou podporou ocenili by ste viac prekladu. Aspoň formou tituliek. No nevadí, pozrel som si komediu kde hrá Adam Sandler, neskutočný herec, ktorý ma už nejednú perfektnú komédiu za sebou. Nebolo tomu inak ani teraz. The Do Over bavila od začiatku až do konca. Škoda že to tvorcovia viac neprepracovali a šokujucí záver poznáte už pekne dopredu. Ale fajn nápad naplánovať svoju smrť a pohreb a začať nový život, s ukradnutou identitou. Komédia ako má byť s troškou akcie a krimi zápletky. Odporúčam aj napriek netflixovej absencií počtu filmov. 4*(24.10.2018)

• - Postavy Sally a Daisy si zahrály skutečné dcery Adama Sandlera. (kellne)

• - Natáčelo se v Savannahu (USA) a v Portoriku. (kellne)