• Austrálie

• Nový Zéland

Krimi / Drama

USA, 2018, 92 min

• Tom Hardy

Jeden by řekl, že po Plánu útěku 2 už nebude kam klesat, ale ta režijní partička, která své neumětelské pařáty v posledních letech obtočila okolo kariéry Bruce Willise (a jejich záběr se evidentně rozrůstá), pokaždé umí překvapit. Willis už byl asi málo, tak došlo na Stalloneho. Jistě, nelze céčkovým režisérům vyčítat to, že jim akční veteráni do filmů takhle lezou (bezpochyby nemají pistoli u hlavy, když podepisují kontrakty na "5 mega za 10 minut"). Ale proboha, kdo má zapotřebí točit podobné zhůvěřilosti? Backtrace už ani není ani to dno, tady někdo ještě hodně zapracoval lopatou. Režie nula, v celém filmu asi čtyři lokace, k tomu dvě auta a příběh, který by vystačil na 20 minut. Hotová smrtonosná past na fanoušky.(25.2.2019)

Tak i já jsem se dostal ke zhlednutí nového filmu mého oblíbeného Sylvestra Stallona.Potom co jsem si přečetl zdejší dojmy a na jiných stránkách recenze,tak jsem očekával totalní sr.. Jasně,není to žádné mistrovské dílo,ale na druhou stranu,aby to zde bylo v černých číslech,tak to zase fakt jako ne.Ano je viděť,že to točil režisér béček a je znát i to,že to mělo malý rozpočet,ale herecké výkony a příběh zapadají do škatulky průměrný tv film.Ani ty řeči,že jde o nejhorší film Slye mi moc nesedí.Takže pokud vám nevadí průměrná ,levně vypadajicí tv kriminálka na víkendové odpoledne,tak proč ne.Navíc pokud máte jako rádi Stallona.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy(27.12.2018)

• Rominator

Detektiv Sykes (Sylvester Stallone) se snaží přijít na to, kde skončily miliony z vyloupené banky. Aktér loupeže Macdonald (Matthew Modine) by mu na to mohl pomoci odpovědět, ale končí po divoké přestřelce v nemocnici se ztrátou paměti... Sly ve filmu hraje bohužel vedlejší postavu. Divák si ho ani pořádně neužije, protože jeho scény (necelá půlhodina) jsou rozstříhány po celé stopáži tak, aby to vypadalo, že hraje mnohem důležitější roli. Příběh nepřináší něco originálního a pouze recykluje.(20.1.2019)

• Marze

Co by jste udělali s 72 letou akční hvězdou? Tohle ne! Zápletka je celkem krkolomná. Poté co utrpí zranění mozku se u MacDonalda (Matthew Modine) rozvine amnézie a je uvržen do vězení na psychiatrii. Pod nátlakem je po sedmi letech přinucen na vícelůžkovém oddělení (Ryan Guzman a Meadow Williams) přerušit vězení , vzít si sérum a znovu prožít zapomenutý život. MacDonald nyní musí uniknout místnímu detektivovi (Sylvester Stallone), a zocelenému agentovi FBI (Christopher McDonald) a nebezpečným vedlejším účinkům drogy, tak aby znovu získal ukradené peníze, zatímco je konfrontován s minulostí. Během akčních scén film občas přijde k životu. Je zde ale po celý film převládající nedostatek akčního dramatického napětí. Matthew Modine je vynikající. Největším problémem tohoto absurdně nesoudržného kriminálního thrilleru je skutečnost, že je hrán s vážnou tváří. Je to vlastně nudné ještě dříve , než se z toho stane chaos.(15.1.2019)

• Xmilden

Hrůznost jako Plán útěku 2 se sice neopakuje, ale kdyby si tohle Stallone odpustil, určitě bych se nezlobil. Proč jen tihle velikáni nedokážou se ctí odejít :( Je ti 72 chlape, vypadáš skoro na 70 a myslíš že ti někdo uvěří že hraješ aktivního detektiva policejního sboru? Zřejmě i v Americe mají problémy s nedostatkem lidí. Takže Willis, Cage, Seagal a teď už i Stallone. 30%(8.3.2019)