poster

Stopa do minulosti

 • USA

  Backtrace

 • Austrálie

  Backtrace

 • Nový Zéland

  Backtrace

Krimi / Drama

USA, 2018, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marze
  *

  Co by jste udělali s 72 letou akční hvězdou? Tohle ne! Zápletka je celkem krkolomná. Poté co utrpí zranění mozku se u MacDonalda (Matthew Modine) rozvine amnézie a je uvržen do vězení na psychiatrii. Pod nátlakem je po sedmi letech přinucen na vícelůžkovém oddělení (Ryan Guzman a Meadow Williams) přerušit vězení , vzít si sérum a znovu prožít zapomenutý život. MacDonald nyní musí uniknout místnímu detektivovi (Sylvester Stallone), a zocelenému agentovi FBI (Christopher McDonald) a nebezpečným vedlejším účinkům drogy, tak aby znovu získal ukradené peníze, zatímco je konfrontován s minulostí. Během akčních scén film občas přijde k životu. Je zde ale po celý film převládající nedostatek akčního dramatického napětí. Matthew Modine je vynikající. Největším problémem tohoto absurdně nesoudržného kriminálního thrilleru je skutečnost, že je hrán s vážnou tváří. Je to vlastně nudné ještě dříve , než se z toho stane chaos.(15.1.2019)

 • DEXTER099
  ***

  Tak i já jsem se dostal ke zhlednutí nového filmu mého oblíbeného Sylvestra Stallona.Potom co jsem si přečetl zdejší dojmy a na jiných stránkách recenze,tak jsem očekával totalní sr.. Jasně,není to žádné mistrovské dílo,ale na druhou stranu,aby to zde bylo v černých číslech,tak to zase fakt jako ne.Ano je viděť,že to točil režisér béček a je znát i to,že to mělo malý rozpočet,ale herecké výkony a příběh zapadají do škatulky průměrný tv film.Ani ty řeči,že jde o nejhorší film Slye mi moc nesedí.Takže pokud vám nevadí průměrná ,levně vypadajicí tv kriminálka na víkendové odpoledne,tak proč ne.Navíc pokud máte jako rádi Stallona.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy(27.12.2018)

 • Xmilden
  **

  Hrůznost jako Plán útěku 2 se sice neopakuje, ale kdyby si tohle Stallone odpustil, určitě bych se nezlobil. Proč jen tihle velikáni nedokážou se ctí odejít :( Je ti 72 chlape, vypadáš skoro na 70 a myslíš že ti někdo uvěří že hraješ aktivního detektiva policejního sboru? Zřejmě i v Americe mají problémy s nedostatkem lidí. Takže Willis, Cage, Seagal a teď už i Stallone. 30%(8.3.2019)

 • bourec
  **

  Moje dvě hvězdy jsou asi až moc.Miller sice je hodně na rozhraní béčka až céčka,ale jak Elitní zabiják,tak i Vice byly poměrně slušný kousky s přitažlivym obsazením.tady sice figuruje můj oblíbenec Sly,ale vlastně se tady jen míhá a vyskytuje.Děj filmu blbej jak necky,stokrát omšelý,což by ani nevadilo,ale nemá to nic ,co by film ozvláštnilo,a diváka zaujalo.je to sice škoda,ale holt ne vše se povede.30%.(16.1.2019)

 • Tom Hardy
  odpad!

  Jeden by řekl, že po Plánu útěku 2 už nebude kam klesat, ale ta režijní partička, která své neumětelské pařáty v posledních letech obtočila okolo kariéry Bruce Willise (a jejich záběr se evidentně rozrůstá), pokaždé umí překvapit. Willis už byl asi málo, tak došlo na Stalloneho. Jistě, nelze céčkovým režisérům vyčítat to, že jim akční veteráni do filmů takhle lezou (bezpochyby nemají pistoli u hlavy, když podepisují kontrakty na "5 mega za 10 minut"). Ale proboha, kdo má zapotřebí točit podobné zhůvěřilosti? Backtrace už ani není ani to dno, tady někdo ještě hodně zapracoval lopatou. Režie nula, v celém filmu asi čtyři lokace, k tomu dvě auta a příběh, který by vystačil na 20 minut. Hotová smrtonosná past na fanoušky.(25.2.2019)