Reklama

Reklama

Stopa do minulosti

Trailer 1

Obsahy(1)

Po bankovní loupeži utrpěl vůdce gangu lupičů ztrátu paměti a skončil v psychiatrické léčebně pro zločince. Když se mu po mnoha letech podaří utéct, vydává se po stopě milionů dolarů, které po loupeži ukryl. V patách mu ale je neúnavný detektiv. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (42)

Rominator 

všechny recenze uživatele

Detektiv Sykes (Sylvester Stallone) se snaží přijít na to, kde skončily miliony z vyloupené banky. Aktér loupeže Macdonald (Matthew Modine) by mu na to mohl pomoci odpovědět, ale končí po divoké přestřelce v nemocnici se ztrátou paměti... Sly ve filmu hraje bohužel vedlejší postavu. Divák si ho ani pořádně neužije, protože jeho scény (necelá půlhodina) jsou rozstříhány po celé stopáži tak, aby to vypadalo, že hraje mnohem důležitější roli. Příběh nepřináší něco originálního a pouze recykluje. ()

Tom Hardy odpad!

všechny recenze uživatele

Jeden by řekl, že po Plánu útěku 2 už nebude kam klesat, ale ta režijní partička, která své neumětelské pařáty v posledních letech obtočila okolo kariéry Bruce Willise (a jejich záběr se evidentně rozrůstá), pokaždé umí překvapit. Willis už byl asi málo, tak došlo na Stalloneho. Jistě, nelze céčkovým režisérům vyčítat to, že jim akční veteráni do filmů takhle lezou (bezpochyby nemají pistoli u hlavy, když podepisují kontrakty na "5 mega za 10 minut"). Ale proboha, kdo má zapotřebí točit podobné zhůvěřilosti? Backtrace už ani není ani to dno, tady někdo ještě hodně zapracoval lopatou. Režie nula, v celém filmu asi čtyři lokace, k tomu dvě auta a příběh, který by vystačil na 20 minut. Hotová smrtonosná past na fanoušky. ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Hrůznost jako Plán útěku 2 se sice neopakuje, ale kdyby si tohle Stallone odpustil, určitě bych se nezlobil. Proč jen tihle velikáni nedokážou se ctí odejít :( Je ti 72 chlape, vypadáš skoro na 70 a myslíš že ti někdo uvěří že hraješ aktivního detektiva policejního sboru? Zřejmě i v Americe mají problémy s nedostatkem lidí. Takže Willis, Cage, Seagal a teď už i Stallone. 30% ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Od Slye jsem ještě zvědavý na Ramba. Tady se jenom mihne a možná i za to nedám nakonec odpad, protože je to jinak totálně nekompetentní a navíc i nezábavný film. No a kazit si na stará kolena pověst účastí v podobných pochybných projektech snad Stallone nemá zapotřebí. Aspoň jsem v to tedy doufal...10% ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

(14%) BACK TRACE mě teda vůbec nepřesvědčil. Neřeším hodnocení na CSFD, recenze apod., ale tohle se opravdu nevydařilo. Béčkový režisér Brian A. Miller natočil 3 mnou viděné béčka The Prince, Vice a Reprisal. Všechny tyto tři filmy - to bylo nic extra, ale na to jedno shlédnutí a na tu nejslabší možnou 3* (a mé hodnocení 50%) to stačilo. Zato tohle ? Už od začátku jsem necítil skoro žádný příběh. Nezaujal mě, nebavil mě a ani jsem mu nerozuměl. Veškeré dialogy byly neskutečně táhlé a nezáživné. Akce byla nudná, především úvod – u něhož jsem málem usnul. Scéna na začátku jako kdyby já s babičkou a dědou točil přestřelku. Následující akce byla většinou v 3/3 filmu, která rovněž stála za vyliž prdel, usínal jsem u ní. A celých 2/3 filmu se neskutečně vleklo. Stallone ve vedlejší roli tu občas moudře promluvil a ani to mě moc neuspokojilo. Opravdu nebýt tu on a něco málo ještě ve filmu chybělo a už bych šel do nudného odpadu. Nějaký ten příběhový námět se ztrátou paměti tu byl, nic extra nelogického bych tu nehledal, ale i tak to byla ztráta času a ta 1*je tu opravdu jen z milosti. Už nikdy více! ()

Galerie (61)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo od 29. ledna do 10. února 2018 ve městě Savannah (Georgia, USA). (GASTON73)

Reklama

Reklama