Reklama

Reklama

Death Kiss

  • Velká Británie Death Kiss
Trailer 1

Cudzinec s tajomnou minulosťou (Robert Bronzi) prichádza do mesta zamoreného zločinom a terorom, kde berie zákon do vlastných rúk, aby mohol ochrániť mladú matku Anu (Eva Hamilton) a jej dcéru Tanyu (Stormi Maya). (m.a.t.o.)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (16)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Když přivřu obě oči, tak je možná Robert Bronzi skutečně lehce podobný na legendárního Charlese Bronsona, ovšem to je tak vše. Jeho hereckého talentu nedosahuje v žádném případě – leda tak jako lákadlo pro diváky. Tahle nechtěná parodie na akční filmy měla pár světlejších blikanců, ovšem jako celek tedy žádná sláva. Krev tu stříkala na všechny strany, mrtvých taky hromada – jenže směšné honičky na vrakovišti, či ten závěr v lese tomu nasadili korunu trapnosti. Debilní chování většiny postav, ochotnické výkony vedlejších postav (kromě Richarda Tysona), pohledná mamina alespoň krátce upoutala mou pozornost a Daniel Baldwin? Jsem zvědavý, jestli by měl podobné kecy i teď, když jeho brácha nešťastnou náhodou zastřelil kameramanku… ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Variace na osamělé a málomluvné vlky Charlese Bronsona v dokonalém podání jeho dokonalého dvojníka, teď už mohu napsat i imitátora jeho manýrů a pohybů, které si mohl/měl dát patentovat. Asi nebudu jediný, kdo se značně podivil nad maďarskou kopií ikony 80 let, co plení město od šmejdů ze zločinného podsvětí a nezištně vydržuje sexy pružnou matku a její tělesně postiženou dceru, aniž by plnil všechny tělesné otvory, které mu dá lepá Eva Hamilton posléze k dispozici, aby ulevil svému svědomí. Rene Perez si to ošéfoval i po stránce kameramanské, střihové, scenáristické a hudební, což je u něho zvykem. Už méně je u něj zvykem, že stvoří film, který má svěží fazonu, nízkorozpočtová lacinost mu není na závadu, herci vcelku plní, co se po nich chce. Náběh na grindhouse mlýnek je výhodný v drsnějším pojetí četných přestřelek, v nichž krev chlístá jako gejzír, pochopitelně je i šance na obnažené kozy, s nimiž se vytasí i hlavní ženská hvězda. Je zde ale jeden zásadní problém - většina vážně myšlených scén má nádech (nezamýšlené) parodie, zvláště na to doplácejí zpomalené pasáže, v nichž Robert Bronzi urputně koná a chová se jako jeho zesnulý akční vzor, načež si chce vydobýt u publika respekt, což nejde hned, zvláště po scéně, v níž si to napochoduje do smršti kulek s utrženými dveřmi od auta, sloužícími jako štít. Hele, já s tím problém neměl. Určitě se mu (nechtěně) zasmějete, nicméně ta jeho podobnost se slavným hercem je natolik pozoruhodná, až přidává filmu na bodech. A není zdaleka jediným, kdo dvojničí: Daniel Baldwin, na kterého zbyla poněkud nadbytečná role rádiového spíkra, co lamentuje nad špatným justičním systémem, může v budoucnu zaskočit za svého slavnějšího bratra Aleca. A Richard Tyson je nadále odsouzen hrát lumpy všech kalibrů, což je přívětivé i pro tento film. Věřím, že v budoucnu Perez přemluví Hamiltonovou k vícero nahým kreacím, a přijde s něčím podobně naivním, co je svěžejší než nedávná spřízněná Willisova kino mstivá kreace, také dělaná po vzoru Bronsona. Údiv z dvojničení po vzoru filmu s Járou Cimrmanem se už ale patrně nedostaví. Bronziho už budu mít prohlédnutého a zažitého. 7/10 ()

Reklama

Rominator 

všechny recenze uživatele

Death Kiss je nepovedená variace na sérii filmů Death Wish / Přání smrti. Velkým problémem jsou herci a příběh, který dlouhou dobu nedává absolutně smysl, protože divák nechápe motivaci hlavního hrdiny. Robert “Bronzi” Kovacs může vypadat jako Charles Bronson, ale nikdy jím nebude, protože mu chybí jeho charizma. Se schopným režisérem a scénáristou z toho mohl být určitě lepší filmový zážitek. HODNOCENÍ 10% ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Bronsonovka bez Bronsona a přece s Bronsonem! Osamělý mstitel bezpráví a nesmlouvavý zabiják zločinců prochází jako duch městem a za ním se vrší mrtvoly gaunerů všeho druhu. No, nebudu lhát, je to už moje druhý setkání s dokonalým Bronsonovým klonem Kovácsem, takže z tý jeho podoby i mimiky nejsem úplně odvařenej. Ale jsem skoro odvařenej a lituju, že jsem s ním od svéráznýho rejži Pereze nejdřív neviděl tohle a pak teprve míň zdařilej Cry Havoc, teď bych totiž asi v návalu nadšení pětil. Přestřelky i jiný "akční" scény jsou tu totiž o třídu lepší než v Havocovi. Jediný, co můžu týhle zdařilý imitaci (nebo chcete-li parodii) bronsonovských krimifilmů vytknout, je jedna hnusně zmalovaná mexická cigoška s umělejma ceckama. A výborný pasáže jsou i promluvy spíkra z klanu Baldwinů v Justice Radiu, příjemně nekorektní a populistický, tedy pravdivý. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Nepřiznaný levoboček Charlese Bronsona krosí padouchy, kteří ubližují malým i velkým holčičkám. Tady je úplně všechno špatně, ale občas je to fakt nádherně mizerné. Jestli mi něco utkví v hlavě, tak jsou to mimózně vybuchující gejzíry rudého barviva. Za to i za další legrační momenty si to těch 10% zaslouží. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama