poster

Death Kiss

 • Velká Británie

  Death Kiss

Akční

USA, 2018, 88 min

Režie:

Rene Perez

Scénář:

Rene Perez

Kamera:

Rene Perez

Hudba:

Rene Perez

Producenti:

Jeff Miller

Střih:

Rene Perez
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rominator
  *

  Death Kiss je nepovedená variace na sérii filmů Death Wish / Přání smrti. Velkým problémem jsou herci a příběh, který dlouhou dobu nedává absolutně smysl, protože divák nechápe motivaci hlavního hrdiny. Robert “Bronzi” Kovacs může vypadat jako Charles Bronson, ale nikdy jím nebude, protože mu chybí jeho charizma. Se schopným režisérem a scénáristou z toho mohl být určitě lepší filmový zážitek. HODNOCENÍ 10%(27.1.2019)

 • Morholt
  *

  Nepřiznaný levoboček Charlese Bronsona krosí padouchy, kteří ubližují malým i velkým holčičkám. Tady je úplně všechno špatně, ale občas je to fakt nádherně mizerné. Jestli mi něco utkví v hlavě, tak jsou to mimózně vybuchující gejzíry rudého barviva. Za to i za další legrační momenty si to těch 10% zaslouží.(21.10.2018)

 • Pecan206
  **

  Film o superhrdinovi a katovi v jedné osobě, kterému ty akční scény nevěříte. Též i chabá dějová linie. Kdo by nečekal víc, když zde je dvojník legendárního Bronsona, u toho to ale bohužel též končilo, dvojník co nedostál své role. Jako béčko před 40 lety by se to nechalo skousnout lépe. A dobrá rada na závěr: jde li na tebe někdo s Uzi, tak se stačí schovat za dveře automobilu co najdeš a prostě jdeš proti němu :) 30℅(22.10.2018)

 • beso74
  *

  Reinkarnácia Charlesa Buchinskeho v jeho najslávnejšej úlohy - nemilosrdného vymáhača spravodlivosti. Problém je, že aj keď sa mu ten Maďar podobá ako jednovaječné dvojča, jeho herecký prejav je kdesi na úrovni robota. Celý film pozostáva v pravidelnej rotácii troch dejov - Mr. K (žeby narážka na Kersey?) odkrágľuje nejakého hnusného zlosyna, pohľadná matka sa rozpráva so svojou paralyzovanou dcérkou a hnevom nasiaknutý moderátor v rádiu rozoberie morálnu dilému dnešných čias. Postupne sa všetky tri línie zbiehajú a dochádza k rozuzleniu, ktoré je zrejme aj babičkám odchovaným na telenovelách. Akcia je vcelku hojná, ale prevedenie je totálne diletantské, K. kráča pokojným krokom v daždi guliek z automatických zbraní, potom si raz vystrelí, vyšplechne gejzír hnusnej digitálnej krvi a v meste je o jedného gaunera menej. Na celom akčnom filme tak paradoxne najviac zaujmú zanietené monológy Daniela Baldwina nazerajúce na náš svet z uhla pohľadu, ktorý by do svojho filmu určite žiadne veľké hollywoodske štúdio nedalo. Ďalší Perezov film, ktorý ma utvrdzuje v presvedčení, že Uwe Boll je hotový génius.(3.3.2019)

 • Cinematrix
  odpad!

  Maďar Robert Kovacs "Bronzi", koníčkem profesionální neherec a plagiátor Charlese Bronsona, bezostyšně zprznil dnes již kultovní Death Wish. (Místo přezdívky "Bronzi" bych mu dal spíš přezdívku "Neběhám".) Ani radši nechci vědět, kdo je ten Rene Perez, kterej k tomuhle spatlal dohromady režii, scénář, kameru, hudbu a střih. Docela se divim, že v tom i nehrál, ale kdo ví... Nicméně jedno se musí nechat, název se povedl, protože tohle byl vskutku nefalšovaný Death Kiss.(23.10.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace