poster

Enragés

 • Kanada

  Rabid Dogs

 • Kanada

  Enragés

Akční

Francie / Kanada, 2015, 100 min

 • bourec
  **

  Originál sem neviděl,takže nemůžu porovnávat.Co se týče tohodle,tak do hodiny je to celkem nuda.Neskutečně nesympatický herci v hlavních rolích,únosci do jednoho s nějakou psycho újmou,ani kladný hrdinové nic moc.Poslední půlhodina,a twist v závěru celej film alespoň do slabšího průměru pošle.Ale strhující to neni.40%.(22.10.2016)

 • Morholt
  ***

  Italský originál neznám, což je v tomto případě asi plus. Viděl jsem tak celkem svižnou únosovku, v níž trojice zločinců prchá před policií a jako rukojmí jim slouží relativně mladá žena a otec s těžce nemocným dítětem. Postupem času začínají vyplouvat na povrch rozdílné charaktery a vrší se konflikty mezi jednotlivými aktéry. Film může nabídnout sem tam solidní akci, trochu neohrabaných, ale i tak zábavných psychologických hrátek, slušné herecké obsazení a poměrně překvapivý konec. Nic zvláštního, ale čas to dokáže zabít celkem výživně. 60%(5.7.2016)

 • Lacike
  **

  Original som nevidel, ale podla komentarov to bol nonstop napinavy film. Remake postrada akekolvek napätie, pretoze postavy su idioti ktori mi cely cas liezli na nervy. Vdaka tomu po fantastickom akcnom uvode nastupila az do konca strasna nuda behom ktorej postavy cestovali autom a obcas niekoho zabili. Na konci sa konecne vsetci vyzabijali a dockali sme sa aj vtipnej pointy, ktora kvality filmu nezvýši ale aspon ma pobavila. Jednu hviezdicku davam za skvely akcny uvod a druhu za fantasticku hudbu. Konecne nejaky novy film s vyraznou a kvalitnou hudbou. 4/10.(21.11.2016)

 • Yoshitsune
  **

  Tak fajn, netušil sem že tenhle film je nějaký remake, to sem zjistil až teď, no co ? Ve spojených filmech to neni, protože topr na to sere a taky je to protekční koník, jo je šance že za dva dny to bude spojené. A bude se to tvářit jako že nic, ale kašlu na to, přepisovat to nebudu. No k filmu, úvodní honička je super, soundtrack se mi taky líbil takový Perturbator a ten důraz na červenou, byl takový fajnový a tím pozitiva končí. Zločinci utíkají občas někoho zabijí, vezmou si rukojmí sympatickou holčinu a fotříka zažívají netradiční road trip, občas se někde zastaví, to aby zloduši někoho zabili a zase se jede dál. Ale to jejich cestování, je dost nudný, buď se dohadují o tom kdo je větší blbec a nebo koho zabijí příště, a když už někoho sejmou, tak to taky neni žádná velká sláva. Joo v té vesnici plné medvědů, se sice rozjede, takový malý nervák a kdyby celý film, byl takový, tak bych neřekl ani popel. Ale film takový neni, ale zase konec se to snaží nahnat do plusu a konec fakt stojí za to, to se musí nechat.Ale i tak to bude na dvě, tři sou moc protože první polovina, je prostě o ničem, druhá sice slušně jede, ale nezachrání to. Co se týče postav, zloději mi byli volní holka a fotřík docela ušli, asi sem chtěl moc, když sem čekal Takový normální zabijáky po francouzsku.(8.10.2016)

 • George Stobbart
  ***

  Pozerateľný, zmodernizovaný remake talianskej kultovky "Rabid Dogs" od Maria Bavu, ktorého pre jeho legendárny štýl nie je remakovať vôbec ľahké. Presvedčiť sa o tom mohol aj Lamberto Bava, ktorý sa pokúsil otcov počin trochu „vylepšiť“; niečo pridal, niečo ubral, film znovu vydal pod názvom "Kidnapped" a čaro pôvodnej pecky bolo razom preč. A tento "Enragés" v podstate nejaké čaro ani nemá, je to trochu povrchná, komerčne uhladenejšia a bezpečnejšia, no vcelku sympatická jazda, audiovizuálnymi trademarkmi príjemne odkazujúca práve na Bavu staršieho. Solídne to odsýpa, človek sa nenudí, dobre sa na to pozerá, a vlastne ma to aj prekvapilo, pretože som čakal, že to dopadne oveľa horšie. Celkovo je to však ZABUDNUTEĽNÉ; minimálne pre tých, čo poznajú originál.(22.6.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace