poster

This Beautiful Fantastic

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

Velká Británie / USA, 2016, 100 min

Režie:

Simon Aboud

Scénář:

Simon Aboud

Kamera:

Mike Eley

Hudba:

Anne Nikitin

Producenti:

Monika Bacardi

Střih:

David Charap

Scénografie:

Alexandra Walker

Kostýmy:

Ian Fulcher
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nykol
  ****

  Už od čias Amélie z Montmartu až doteraz som nevidela takýto pekný príbeh. Film, ktorý nerozčúli, nevystresuje vás, nemá prehnaté efekty a zahreje pri srdci.Vhodný na nedeľné popoludnie pri káve s koláčikom. Zbožňujem tieto typy hlavných hrdiniek krásne čudných, romantických, ktoré sa snažia zapadnúť do dnešného chaotického sveta,ale aj napriek tomu zostávajú sami sebou.Potešila ma hudba a tá záhradka za domom bola jednoducho úžasna.(8.10.2017)

 • IvcaSammet
  *****

  This Beautiful Fantastic je opravdu krásný film, který potěší i věčně nespokojeného diváka jako jsem já. Romantická linka nijak nerušila, naopak mi přišla naprosto přirozená. Osudy Belly a Billyho jako by jenom čekaly, až se spojí do jednoho. Krásný příběh pak doplňuje skvělý humor a další naprosto úžasný výkon Toma Wilinsona. I přes to, že měla jeho role evokovat nevrlého důchodce, už od začátku jsem si jej díky jeho humoru oblíbila. Závěrečnou třešničkou a dortu byl pak Andrew Scott, jehož typický humor mě opravdu výborně pobavil. Skoro jako bych se dívala na trochu dospělejšího Jonese z My Life in Film :) ... Parádní oddechovka, která si rozhodně všech pět hvězdiček zaslouží.(30.5.2017)

 • chelseaman22
  ***

  Těžko říci, zdali se tento pokus o art vydařil či nikoliv. Každopádně casting se vydařil bravurně. Na jednom písečku vidíte neurotickou slečnu, zapšklého dědu a úhlavního nepřítele Sherlocka Holmese v pozici domácího kuchtíka. Výše uvedení excelují v každé scéně, což je v porovnání s kvalitou scénáře do očí bijící. 68%(21.7.2017)

 • pepo
  **

  Štylizácia (vzdialene) pripomínajúca DelTora, prípadne menej psychopatickú Améliu sa mi páčila. A spolu s krásnou hlavnou predstaviteľkou, to je asi tak všetko. Sled prázdnych scén, venujúcich sa nudným postavám navyše vrcholí najdementnejšími dejovými kolotočmi aké si vie človek predstaviť. Ale snobom by sa to mohlo celkom páčiť. Vôbec by ma neprekvapilo, keby to získalo pár festivalových cien. 4/10(15.10.2017)

 • laik_60
  *****

  ani neviem, prečo ma ten príbeh očaril. Ale ja som spokojný, určite film neodhodím do zabudnutia. Jo a kto sa chcete učiť anglicky, tak tento film je na to ako stvorený. Aha čo som sa naučil "giv mi maj koker" .. hihi neviem síce ako sa to píše, ale je to prvá veta s ktorou začalo zaujímave kamarátstvo a o tom je tento film.(4.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace