poster

This Beautiful Fantastic

Komedie / Drama / Fantasy / Romantický

Velká Británie / USA, 2016, 100 min

Režie:

Simon Aboud

Scénář:

Simon Aboud

Kamera:

Mike Eley

Hudba:

Anne Nikitin

Producenti:

Monika Bacardi

Střih:

David Charap

Scénografie:

Alexandra Walker

Kostýmy:

Ian Fulcher
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pepo
  **

  Štylizácia (vzdialene) pripomínajúca DelTora, prípadne menej psychopatickú Améliu sa mi páčila. A spolu s krásnou hlavnou predstaviteľkou, to je asi tak všetko. Sled prázdnych scén, venujúcich sa nudným postavám navyše vrcholí najdementnejšími dejovými kolotočmi aké si vie človek predstaviť. Ale snobom by sa to mohlo celkom páčiť. Vôbec by ma neprekvapilo, keby to získalo pár festivalových cien. 4/10(15.10.2017)

 • misterz
  ****

  Ďalší z filmov, ktorý si zaradím do škatuľky pozitívna nálada. Možno niekto ofrfle jednoduchý a čo sa týka romantického motívu aj predvídateľný príbeh, no mne tento snímok náramne zapasoval. Také veľmi milé pohladenie na duši s výborným T. Wilkinsonom vo vedľajšej úlohe. Chcel by som mať po svojom boku takého svojského dedka, avšak ktorý za svojou maskou neprívetivosti a sarkazmu ukrýva bohatú studnicu životnej múdrosti. Navyše ako celok to na mňa pôsobilo veľmi upokojujúco, ba priam až ezotericky (páčil sa mi aj fantazijný prvok a jeho napojenie na príbeh), k čomu dopomohla aj výborná, jemná hudba, ktorá vyhrávala kdesi v pozadí a nádherný vizuál. Kamera bola ozaj ukážková. Na svoje si prídu aj milovníci kvetín a flóry všeobecne. Nadpriemer. 75/100(25.5.2017)

 • chelseaman22
  ***

  Těžko říci, zdali se tento pokus o art vydařil či nikoliv. Každopádně casting se vydařil bravurně. Na jednom písečku vidíte neurotickou slečnu, zapšklého dědu a úhlavního nepřítele Sherlocka Holmese v pozici domácího kuchtíka. Výše uvedení excelují v každé scéně, což je v porovnání s kvalitou scénáře do očí bijící. 68%(21.7.2017)

 • IvcaSammet
  *****

  This Beautiful Fantastic je opravdu krásný film, který potěší i věčně nespokojeného diváka jako jsem já. Romantická linka nijak nerušila, naopak mi přišla naprosto přirozená. Osudy Belly a Billyho jako by jenom čekaly, až se spojí do jednoho. Krásný příběh pak doplňuje skvělý humor a další naprosto úžasný výkon Toma Wilinsona. I přes to, že měla jeho role evokovat nevrlého důchodce, už od začátku jsem si jej díky jeho humoru oblíbila. Závěrečnou třešničkou a dortu byl pak Andrew Scott, jehož typický humor mě opravdu výborně pobavil. Skoro jako bych se dívala na trochu dospělejšího Jonese z My Life in Film :) ... Parádní oddechovka, která si rozhodně všech pět hvězdiček zaslouží.(30.5.2017)

 • easaque
  ****

  +4* V hlavní roli je tu podivínská až autistická povaha hlavní postavy a sousedská nevraživost a rivalita, a to když dá schopný režisér dohromady, tak z toho můžet vyjít úplně obyčejný film s takovým příběhem, kterých už tu bylo mraky, ale je natočen s velmi příjemnou atmosférou a stylově, že na mě zapůsobil na velmi krásné 4 hvězdičky. I já jsem z filmu cítil trošku poetiky Amélie z Montmartru, kterou mám rád a i to asi pomohlo zvýšit hodnocení. Doporučuji pro chvíle pohody a určitě se k němu někdy vrátím. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](24.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace