Reklama

Reklama

Číslo 37

Thriller
Jihoafrická republika, 2017, 100 min (Alternativní 106 min)

Obsahy(1)

Snímek Number 37 vypráví příběh drobného zločince Randalla, který kvůli zpackanému nezákonnému obchodu nedávno skončil na vozíku. Zatímco trčí zavřený ve svém bytě v drsné čtvrti Kapského města, dostane od oddané přítelkyně Pam dalekohled. Randal, který dluží peníze sadistickému lichváři Emmiemu, se díky tomuto dalekohledu stane při sledování sousedů náhodným svědkem vraždy spáchané vlivným gangsterem jménem Lawyer. Aby vyrovnal svůj dluh, pustí se do nebezpečného vydírání. Ve světě plném podvodů a chamtivosti tak začíná vzrušující jízda, na níž se Randall i Pam ocitají ve smrtelném nebezpečí… a Randallův život se propadá do stále většího chaosu. (Cinemax)

(více)

Recenze (9)

rigby 

všechny recenze uživatele

Podle popisu to nevydalo tak špatně. Ale pravdou je, že mě to fakt nebavilo. Hodně volné povídání s dlouhými tichými pasážemi, a vlastně je to všechno neodůvodněné, jen si to hraje na něco většího a podstatnějšího, než jaký je konečný výsledek a vůbec všechno, co k němu vede. Tohle je nuda i na spaní. ()

Thomas_xxxxx odpad!

všechny recenze uživatele

Podobnú blbosť som nevidel už veľmi dlho. Jednalo sa o veľmi nepodarený "kvázi" remake Hitchcockovho Okna do dvora. Akurát, že toto nemalo žiadnu filmovú hodnotu. Posledné minúty som ani nedokázal dopozerať od totálneho unudenia sa. Pán Nosipho Dumisa by sa réžii a scenáru mal veľkým oblúkom vyhnúť, lebo to je očividne nad jeho sily. ()

Reklama

movie 

všechny recenze uživatele

70% Slušná variace na OKNO DO DVORA zasazené do reality (?) jihoafrické spodní třídy. Pro mě určitě netradiční věc, byť mám výhrady k občas přepálené logice chování hlavní postavy, ale budiž. Řemeslně slušné a dobře to pracuje s omezeným rozpočtem, který je znát, ale neškodí. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Nečekaně působivá komorní gangsterka z Jižní Afriky, která se téměř obejde bez exteriérů, protože kromě občasných záběrů z okna do ulice se prakticky celá odehrává v interiérech. Takže palec nahoru pro scénáristu. Děj má sice poněkud nerealistickou zápletku, ale které podobné filmy ji nemají, že jo. Naopak musím ocenit slušnou syrovost i surovost. A další palec nahoru za tuze pěknou Monique, kterou jsem už předtím viděl v novější Gaii a díky které jsem se k tomuhle filmu dostal. A i když jsem měl občas trochu problém s nějakým zdánlivě nešikovným střihem, je možné, že chyba je u mě, protože už skoro spím. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Líbílo se mě jak si tvůrci vyhráli ze závěrem a taky jak postupně přituhovalo. Taková gangsterská holka na jedno použití. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama