The Night Watchmen

Scénografie:

Chester Myrick Stacy

Kostýmy:

Dawn Sharp

Super pracovní pohovor na vysněnou práci nočního hlídače, kde si převážnou část pracovní doby dávají šlofíka, hrají karty a lidský bowling a koukají na porno. Jo a v úterý si navzájem kouří ptáky. Tak já se stavím. V úterý. Snad mě vezmou. ;-) “Těžce dřu na tom, abych těžce nedřel.“ Bohužel tenhle jinak poklidnej job je narušen – zrovna v době, kdy nastupuje nová skoro nezletilá posila (ale fešák to je) – útokem krvelačného upírského klauna Blimpa, kterej se v Rumunsku s celým svým cirkusem nakazil nějakým bordelem, umřel a znovu se probral v USA, aby si alespoň na jednu noc pochutnal na všech, kteří mu zkříží cestu. To máte za mandelinky! A rozjíždí se zábavná jízda, plná krve, nějakýho černýho bordelu, řvaní a ječení, zběsilého běhání a vraždění a především spousty uvolňování plynů a vtipných prupovídek. Ani kozy pochopitelně nechybí. Prostě úchylárna jako stvořená pro mě. A to nejlepší na konec. I když je tam ke konci spoustu klaunů, Blimpo je jen jeden a nejúžasnější. Je krásnej, děsivej, s těma pískacíma obříma botičkama, pěkně ostrýma zoubkama...nádhernej. Já ho chci! Jen škoda, že nedostal tolik prostoru jako hlavní nesmrtelná pětka zabijáků zombieupírů. Je to sice blbost, o tom netřeba diskutovat, ale pěkně špinavá, svižná, zábavná s dobrým hudebním doprovodem a milovanými klauny. Já se prostě bavila. Při dobré náladě, nulovém očekávání nějakého hlubokého poselství se i díky krátké stopáži tohle pro fanoušky hororu určitě vidět dá...(12.2.2018)

• oveckaoa

Ty 2 hvězdy jsou pouze za to, že je to slušný masakr a krve a různých sraček se tam nešetří jinak se tam nedá co ocenit. Herci jsou ubozí a těžce přehrávají (ta ženská, Rajeevovi bych nedal roli ani v Asylumu ) a o humoru se ani nevyjadřuji. Asi je strašně těžké v 21 století natočit kvalitní horor tady se zmohli jen na černocha co chodí v sandálech a má rád chlapečky a prdící upíry po smrti (1 to je možná vtipné,když se to opakuje cca 5krát po sobě už není) Jinak hercům bych nevěřil jejich roli ani kdyby hráli v amatérském pornu na tož tak tady.(22.12.2017)

• *CARNIFEX*

Traja síce skúsení, no zato mierne nešikovní noční strážnici, zaúčajú mladého nováčika počas jeho prvej služby. Keď sa do jedného zo skladov dostáva nečakaná zásielka, všedné povinnosti a rutina sa rázom menia v nočnú moru. Po invázii upírov im tak neostáva nič iné, ako spojiť svoje sily s jednou z mála preživších, nebojácnou novinárkou miestnych bulvárnych novín. Napriek tomu, že je pre túto špecifickú bandu kolegov prvoradá úloha záchrana života, už čoskoro si uvedomia, že ich čaká omnoho náročnejšie poslanie, ako len dostať sa do bezpečia. "Hore nohami" je totiž celý ... Upírske "céčko" bez štipky serióznosti, ktoré od úvodu jasne preukazuje silu svojich kariet. Dá sa pár krát zasmiať, no rozhodne nie báť. Vyvolať strach vlastne ani nebolo úlohou tohto snímku. Gore či masky síce nie sú perfektné, no minimálne požiadavky určite spĺňajú. "The Night Watchmen" sa dá bez väčšej ujmy na zdravý bez problémov vzhliadnuť, no kto dúfa v scenár, prepracované gore, či nebodaj atmosféru, ten musí skutočne na niečom "šliapať" - 50%(18.3.2017)

Mesto Baltimore zasiahne správa o tom, že populárny klaun po návrate z Rumunska zomrel. Jeho mŕtvola sa dostane do skladu, ktorého bezpečnosť majú na starosť absolútne neschopní strážnici. Väčšinu času v práci trávia sledovaním ženských kolegýň na kamerách alebo hraním kariet, ale keď telo klauna náhle zmizne, dostanú konečne príležitosť ukázať, čo sa v nich skrýva. - Takéto niečo si predstavujem pod pojmom neškodná zábava. Tvorcovia nič neriešia, spracúvajú hororovú tému úplne po svojom a dobre sa na to pozerá. Postavy sú sympatické, úsmevne nešikovné, a aj keď herci nie sú špičkoví, zahrali najlepšie, ako sa dalo. Keby sa tvorcovia ešte viac pohrali s klasickými hororovými klišé, mohol z toho byť novodobý kult, ale beztak to je podarene napísané. Počas týchto dlhých zimných večerov sa tomu tých necelých 74 minút podla mňa oplatí venovať. + herec z From Dusk Till Dawn: The Series, Unnatural a February + herečka z Sharknado 2: The Second One a The Black Room(18.12.2017)

• pornogrind

Sice mám slabost pro klauny, ale tady to nevyšlo. To co jsem viděl mě absolutně nenadchlo a vyloženě jsem se nudil. Takhle dlouhých 80 minut už jsem dlouho nezažil. Pár vtipnejch hlášek by se tu našlo. Ale celkově mi tenhle styl humoru vůbec nesedl. Spíš mi to přišlo až moc trapný. Za vše hovoří opakované ucházení větrů ze zabitých upírů. Za mě nebrat.(17.2.2018)