Superhero Fight Club (TV film)

Krátkometrážní / Akční

USA, 2015, 4 min

Parádní nápad stanice CW postavit proti sobě v ringu hlavní postavy seriálů Arrow a Flash. Pěkně se tam porvou. :) "Takže tu máte výtah." :D(24.8.2015)

Krásná myšlenka, jak navnadit na finální epizody, a navíc i skvěle zpracovaná s povedenou hudbou. Co víc si přát, než Fight Club našich oblíbených (i nenáviděných) postav z našich oblíbených seriálů. Chudák Atom opět utřel nos... Jen škoda, že se nedostavila i gorila Grood. 80%(17.9.2015)

Parádní záležitost, která jen potvrzuje, že propojování světů Arrowa a Flashe má smysl. Když jsem na Superhero Fight Club narazil poprvé, tlačítko ''repeat'' jelo na plný pecky! :D(29.8.2015)

Dobrý nápad, pekné zhrnutie https://www.youtube.com/watch?v=p1P7ujKw9yQ 80% - 4*(6.2.2016)

Herci se očividně hodně nudili, že tohle dali dohromady, ale proč ne, pobavila jsem se. :D Nejvíc mě ale dostal Captain Cold - má pravdu, že bez záporáků by to Arrow a The Flash brzy zabalili a šli si házet balónem, takže jim vděčíme za hodně. Zcela neobjektivní poznámka na závěr - Johnu Barrowmanovi to pořád v jeho kostýmu zatraceně sekne. Jak to ten chlápek sakra dělá?! P.S. při sledování mě napadla kacířská myšlenka - co kdyby do ringu vlítli Iron Man a Captain America a další Avengers, jak by to potom vypadalo... ale to už je jiný příběh.(16.3.2016)