Reklama

Reklama

What We Do in the Shadows: Interviews with Some Vampires

všechny plakáty

Obsahy(1)

Jak si dokáží s dnešní moderní dobou poradit upíři? To se vydává zjistit televizní štáb do jejich bytu, ve kterém Viago (Taika Waititi), Deacon (Jonny Brugh) a Vladislav „žijí“. Přestože jsou pro ně některé věci opravdu skličující (jako třeba umývání nádobí), tak takové věšení prádla či návštěva diskotéky stojí za to. A co nám prozradili více…? (SOLOM.)

(více)

Recenze (4)

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Půlhodinové upíří mockumentary, které se stalo předlohou úspěšného Co děláme v temnotách. Je z toho samozřejmě cítit trocha amatérství a vtipy nejsou ještě ani zdaleka tak vybroušené jako v následném celovečerním filmu, nicméně i jako malý celek to funguje a baví velmi dobře (hlavně Jemaine Clement si svou roli neskutečně užívá). Pro fanoušky zmíněného celovečeráku je to rozhodně milé rozšíření mytologie - například pokud vás někdy zajímalo, kam zmizí oblečení upíra při odrazu v zrcadle. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

No já zatím What We Do in the Shadows neviděl, takže jsem při sledování tohoto krátkometrážního „dokumentu“ musel překousnout jistou naivitu a způsob provedení, která fungovala jako upíří recese a rozhovor o strádání upírů v dnešní době a čelení mnoha nástrahám našeho života. Ústřední trojice to brala s nadhledem, ale že by to bylo nějak extra záživné či zábavné…? Prostě bylo to zvláštní, jiné… ()

JC_Gucci 

všechny recenze uživatele

Jakožto fanoušek trapnohumoru, ve kterém jsou Waititi a Clement světovými přeborníky, mě tento půlhodinový nízkorozpočtový mockumentary moc bavil. Úplně vidím, jak celý film začal větou: "Hele kluci, mám nápad!", a za pár minut bylo natočeno. Všechny nápady a vtipy byly později mnohem lépe rozpracované ve filmu a seriálu, takže moc energie bych do snahy sehnat tento film ani nevkládal. ()

Reklama

Reklama