UFC 191: Johnson vs. Dodson 2

(pořad)

Show se uskutečnila 5. září 2015 v MGM Grand Garden Arena (Las Vegas, Nevada). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Alex Chambers vs. Paige VanZant
2) Corey Anderson vs. Jan Błachowicz
3) Anthony Johnson vs. Jimi Manuwa
4) Andrei Arlovski vs. Frank Mir
5) Demetrious Johnson (c) vs. John Dodson (UFC Flyweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

(7) VanZant vs. Chambers 4,5* Hodně povedenej řenskej zápas, kterej je hodně jednostrannej a nakonec ukončenej nádhernou submisí. ............ (12) Blachowicz vs. Anderson 4* Postupem času jednoznačnej zápas bez ukončení před limitem. ........... (1) Johnson vs. (7) Manuwa 4,5* Pěknej zápas ukončenej pěkným K.O. ........... (4) Arlovski vs. (10) Mir 3,5* Bohužel pro mě hodně utahanej zápas. Frank mi přišel dost z formy. Vítěz si to zasloužil. ........... (c) Johnson vs. (1) Dodson 3* I když je to svižný s pěknými takedowny, tak mě to vůbec nebralo. aanic zásadního se zde neděje a končí to až po celém čase. ............ Tak osobně jsem zklamanej z Arlovski vs. Mir, kdy jsem čekal pořádnou bitvu. Co se týče eventu, tak ten by potřeboval pořádný zakončení a Johnsonovy zápasy by měly být spíš přd pořádným hlavním. Soupeře žádnýho pořádnýho nemá a ani neukončuje před limitem. Za mě dávám eventu 60% :) ()