• CaptainPixel
  ****

  Rozhodne to neni komedie, to ani nahodou. Na druhou stranu z toho primo kape retro futuro pohled do budoucnosti optikou 80. let, coz je pro me osobne obrovske plus. Jestli mate radi Blade Runner nebo jinymi zminovany Total Recall (original s Arniem), tak si troufam tvrdit, ze tohle vam urcite vadit nebude. Slibny uvod, zatim jsem spokojen.(15.1.2019)

 • MoiJe
  *

  What squawk said.(23.9.2018)

 • Parabot
  ****

  Podle traileru jsem čekal variaci Inception, což je v kombinaci s Fukunagou slušným důvodem, proč se dívat. Po první epizodě jsem dostal velmi osobitou záležitost, odkazující se k Věčnému svitu neposkvrněné mysli a Brazilu, co se neukotvenosti v čase v závislosti na prostoru a reáliích týče. Budu sledovat dál.(25.9.2018)

 • Bebacek
  **

  Weird as fuck.(25.9.2018)

 • HarryBlock
  ****

  Seriál, ktorý svojou zvláštnou paranoidno-psychotickou atmosférou pripomenie klasiky typu Total Recall alebo Brazil, z ktorých si berie aj vizuáknu inšpiráciu retro-sci-fi). Je to proste "divné" a buď na tú hru na tajomstvo Fukunagovi skočíte a pohltí vás to, alebo sa na to budete dívať s odstupom ako na nezmysel. Ale minimálne Jonah Hill prekvapí svojim psychologizujúcim herectvom.(25.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace