Miluju, když se potuluju na HBO GO a vyčmuchám tam něco, co mě bude celej večer bavit. Hlavní psychopatka mě bavila v každý scéně a Jodie Comer se fakt vyřádila. Vyšetřovatelka blbá jak mongolskej traktorista měla seriál svých chováním asi posílat k humoru, ale tím jak extremně imbecilně jednala a tvářila se u toho jak Sherlock Holmes při dialogu s Dr. Watsonem byla její postava pro mě dlouho nejasná, její postavu osvítil až poslední díl. Nicméně Jodie láska největší a už se těším na druhou sérku.(20.7.2019)

Prvá séria zatiaľ dosť bavila, britský humor skrátka nepustí. Jodie Comer a Sandra Oh sú obidve skvelé, čo je viac ako polovica úspechu. Villannelle je niečo ako kombinácia rozmaznaného teenegera a psychopatického vraha a Eve strelená, ale dostatočne do práce zažratá agentka. Postupne sa medzi nimi vyvinie zvláštny vzťah a obidve sú zrazu ochotné porušovať pravidlá hry. Originálny námet, aj keď niektoré veci sú tu nelogické, ale má ísť hlavne o zábavu, nie o prvotriedny špionážny počin, nie? Dobre fungujú aj vedľajšie postavy ako Fiona Shaw alebo Kim Bodnia z Mostu, ten zvlášť potešil. Koniec ale trošku divný, uvidíme kam sa to bude uberať v 2. sérii.(24.4.2019)

• Marze

Prý poslední dobou nejvíce zabírají filmy s ženskými hrdinkami. Tento však není feministický o silné ženě, ale hrdinka si vybudovala fixční svět tak, aby se mohla všemu vysmát. J zde dětinsky vzdorný humor a hodně klišé z detektivek a špionážních filmů. Tím ale jak jsou obě hrdinky schopné všeho, je seriál nepředvídatelný.(21.8.2019)

Kurva, tohle je skvělý. Všechno správně a ještě něco navíc. Je mi jasný, že pár dalších dúlů bude strop a už teď se ví, že bude 2. sérka, takže čekám finále, které bude asi zbytečně natažený a s patřičným klifákem.....ale tohle je na první dojem, zatím to nejlepší co jsem ve 2018 viděl. Jedna z nejslabších pětek které mezi seriály mám, ale proč né, že jo. Za to nadšení s jakým se tvůrci pustili do renesance žánru a nejvyšší televitní úrovni se musí ocenit.(31.5.2018)

Ženská a svěží ozvěna na typicky pánský žánr, kterou vedou famózní výkony psychopatky Jodie Comer a jí posedlou Sandrou Oh. Skvělý mix a vyvážení žánrů tvořící zábavnou jednohubku na denní bingewatch. 80%(5.1.2020)