God, I'm Tired (S01E08) (epizoda)

Drama / Thriller

David Holmes

Colin Wratten

Scénografie:

Kristian Milsted

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Doufam, že to v příští sérii ukončej. Nevim kam by to chtěli rozvíjet.(28.5.2018)

Nezvládnuté finále, kterému nepomohla ani závěrečná scéna. Vše zůstalo naprosto otevřené, se zbytečným cliffhangerem. Celkově mě ale první řada bavila. Je to totiž dost odlišný od klasických detektivek či krimi. Season 1 - 70%(2.8.2018)

Pád pokračuje. Původní nadšení drželo můj zájem dost dlouho mimo u můj racionální úsudek. Všechny silné postavy jsou tu ženy. A chlapy jsou jen ufňukaní párdové, kteří stejně brzo zdechnou.... Hezky to ty ženské autorky dnes mají. Druhá série je výzva, ale musí mít i jiné motivace a záměry než ta první. Jinak to vybouchne.(1.6.2018)

To finále byl ovšem velkej úlet! Holky vedly řeči, ze kterých už mi šla hlava vážně kolem. A to už jsem teda ledacos viděl, tohle byl ale těžkej kalibr. Poslední epizoda nemá moc vysoký hodnocení- snad že je nutný pokračovat ve sledování..? Já si druhou sérku určitě dám, má to pro mě jistý kouzlo a navíc zůstalo hodně otázek, v tomhle momentu se od toho odejít nedá.(4.12.2019)