poster

Na mušce (TV seriál)

 • USA

  Killing Eve

Drama / Thriller

USA, 2018–2020, 16 h 49 min (Minutáž: 42–43 min)

Předloha:

Luke Jennings (kniha)

Hrají:

Sandra Oh, Jodie Comer, Fiona Shaw, Kim Bodnia, Owen McDonnell, Olivia Ross, Darren Boyd, Aurélie Meriel, Anatole Taubman, Rinat Khismatouline, Susan Lynch, Andrew Byron, Lina Alminas, Andrei Zayats, David Agranov, Kirby Howell-Baptiste, Edyta Budnik, Elena Saurel, Barbara Flynn, Luke de Woolfson, Julian Barratt, Nina Sosanya, Edward Bluemel, Diana Payan, Henry Lloyd-Hughes, Shannon Tarbet, Adrian Scarborough, Simon Thorp, Nickolas Grace, Emma Pierson, Coline Atterbury, Andrea Tivadar, Laurentiu Possa, Ken Nwosu, Remo Girone, David Haig, Ania Marson, Paolo D Bovani, Sean Delaney, Charlie Hamblett, Barbara Sotelsek, Lobo Chan, Susie Trayling, Haruka Kuroda, Edward Akrout, Zhenya Leverett, Irina Kara, Gin Mar, Emily McIllwraith, Yuli Lagodinsky, Irina Lytiak, Sonia Elliman, Pierre Atri, André Refig, Zoë Wanamaker, Zoë Pastelle Holthuizen, Roeland Fernhout, Annelies Appelhof, David Cann, Mike Reus, Thomas Kuratli, Jung Sun den Hollander, Michael Akinsulire, Chelsea Mather, Aidan Kelly, Adeel Akhtar, Geff Francis, Nigel Betts, Cat Simmons, Marko Leht, Tomi May, Jonathan Huisman, Steve Pemberton, Harriet Walter, Lina Garvardt, Raj Bajaj, Turlough Convery, Danny Sapani, Tiffany Ceri, Gianni Calchetti, Gemma Whelan, Elisabeth Bonjour, Dominic Mafham, Don Gallagher, Esther Hall, Anita Poddębniak, Ion Grosu, Rebecca Saire, Camille Cottin, Ayoola Smart, Dimitrij Schaad, Predrag Bjelac, Robert Feldman, Žeňa Dodina, Cristina Casian, Rada Ixari, Kim Bodnia (a.z.), Harriet Walter (a.z.), Lia Sinchevici, Temirlan Blaev, Natallia Bulynia, Oliver Cotton, Alexandra Roach, Kate Bracken, Tom Scurr
(další profese)

Komentáře uživatele klukluka k tomuto TV seriálu

 • Nice Face (S01E01) (epizoda) (2018)
  ***

  V mém hodnocení se odráží míra uvěřitelnosti- a ta není bůhvíjaká.(3.12.2019)

 • Sorry Baby (S01E04) (epizoda) (2018)
  **

  Tak tenhle díl mě ale teda pořádně otrávil. Myslel jsem, že to má být krimi s komediálními prvky a ona je to nějaká parodie..? Vypůjčím si od Vilanelle jednu repliku: To jako vážně?!(3.12.2019)

 • I Have a Thing About Bathrooms (S01E05) (epizoda) (2018)
  ***

  To chování agentů- ta jejich neschopnost se skrývat, bránit, absence zbraní a schopnosti je použít je pro mě v podstatě nepřijatelná. Z Killing Eve se tak můj oblíbený seriál stát nemůže, na tohle nepřistoupím.(4.12.2019)

 • Take Me to the Hole! (S01E06) (epizoda) (2018)
  *****

  Nejlepší díl 1. série. Britské agentky jsou tu opět za totální krávy, ale tentokrát poněkud z jiných důvodů, než že by chtěly střílet z fénu nebo z vysavače.(4.12.2019)

 • I Don’t Want to Be Free (S01E07) (epizoda) (2018)
  ****

  Ruská mise mě baví, otazníků ubývá, ubírá se to správným směrem.(4.12.2019)

 • God, I'm Tired (S01E08) (epizoda) (2018)
  ****

  To finále byl ovšem velkej úlet! Holky vedly řeči, ze kterých už mi šla hlava vážně kolem. A to už jsem teda ledacos viděl, tohle byl ale těžkej kalibr. Poslední epizoda nemá moc vysoký hodnocení- snad že je nutný pokračovat ve sledování..? Já si druhou sérku určitě dám, má to pro mě jistý kouzlo a navíc zůstalo hodně otázek, v tomhle momentu se od toho odejít nedá.(4.12.2019)

 • Do You Know How to Dispose of a Body? (S02E01) (epizoda) (2019)
  *****

  Tohle nebyl první díl druhé série, ale devátý díl té první. A nutno říct, že nejlepší. Kdyby tomu chtěl i do budoucna vydržet ten originální, nekompromisní černý humor, tak si budu lebedit.(4.12.2019)

 • Nice and Neat (S02E02) (epizoda) (2019)
  *****

  Pavouk á la Pulp Fiction- funny. 😊 A jedna důležitá persona zpátky na scéně. Doufám, že se brzy dozvím, kdo jsou členové Dvanáctky a co spojuje jejich cíle.(4.12.2019)

 • The Hungry Caterpillar (S02E03) (epizoda) (2019)
  ****

  Z Eve se stává psychotronička, k té pestré směsici žánrů tak přibylo ještě sci-fi, což mi nevyhovuje, takže lehce snižuji hodnocení.(4.12.2019)

 • Desperate Times (S02E04) (epizoda) (2019)
  ****

  Už je mi to trochu dlouhý. Těším se na finále a chci se konečně dozvědět, jakou roli v tom hraje Carolline atp. Linka Oksana vs. Eve je mi vlastně úplně u prdele, zajímají mě jiný věci a to, která z holek to nakonec ustojí, je pro mě podružná.(4.12.2019)

 • Smell Ya Later (S02E05) (epizoda) (2019)
  ****

  Policajti a darebáci- jedna banda 😊. Nějak se nám to slilo.(4.12.2019)

 • I Hope You Like Missionary! (S02E06) (epizoda) (2019)
  ****

  Totálně se proměnila zápletka, změnily se role jednotlivých aktérů, bohužel pro mě se z toho prakticky vytratil humor, na druhou stranu pragmatičnost šéfů tajných služeb je možná absolutně blízká realitě a míra ochoty prominout zločincům jejich prohřešky výměnou za “drobné” protislužby může působit až děsivě. Scénář složitý jak Rubikova kostka, přitom nemám pocit, že by museli švindlovat, aby jim to do sebe nakonec všechno zapadlo.(4.12.2019)

 • Wide Awake (S02E07) (epizoda) (2019)
  ****

  Zvláštní směsice pocitů. Je to atraktivní podívaná, ale už to chci mít za sebou- jsem z toho unavenej. Nikdo tady nemá žádný morální zábrany, všechno je dovoleno, na mě už je to moc velkej chlív a entropie.(4.12.2019)

 • You're Mine (S02E08) (epizoda) (2019)
  ***

  Celý to bylo rafinovaně blbý. Ta blbost je tady umně skrytá, ale je tady přítomná v podstatě po celou dobu- v podobě Oksaniných superschopností, v podobě Konstantinovy bohorovnosti a všudypřítomnosti, v podobě Carolyniny prostopášnosti, v podobě Nicovy naivity... Z nějakýho záhadnýho důvodu to ale netahá za oči a za uši a poměrně příjemně to plyne. Na slovo poměrně kladu důraz, protože konkrétně já už jsem do finále doklopýtal. Už me to nebavilo, přestal jsem tomu úplně věřit. Všechno už mi bylo jedno, na nikom mi nezáleželo. Nic mě nemohlo překvapit. Případná třetí série rozhodně beze mě.(5.12.2019)