poster

Devil's Tree: Rooted Evil

Horor / Thriller

USA, 2018, 76 min

 • ricci.s
  *

  Študentka žurnalistiky odhaľuje históriu prekliateho stromu, ktorý je posadnutý zlým duchom. Umierajú rovnako všetci, s kým príde do kontaktu. Je zbytočné sa tu rozpisovať o nejakých hereckých výkonoch či technických aspektoch, pretože nič tu nebolo. Ďalšia lacná blbosť, ktorá len oberie diváka o vzácne minúty života. Nejaké gore a krv sa síce objavia, lenže nebyť toho, šlo by to rovno do odpadu. Toto sa nedá odporúčať ani na zabitie času.(27.2.2018)

 • MickeyStuma
  ***

  Ďábelský strom: Zakořeněné zlo. Fantazijní mysteriózní příběh o zlu, který rozsévá jeden obyčejný starý strom. Strom, který skutečně existuje a kolem kterého se dějí podivné věci. Nízkorozpočtový snímek se honosí atmosférou, tempem a vyprávěním podobně jako dnes již postarší snímek ´Záhada Blair Witch´ se zakončením ve stylu snímku ‘Vymítač ďábla’. Jen není natočen jako found footage a těžko říci, jestli je to dobře nebo špatně. Takto snímek trochu vypadá jako hraná reportáž, která končí stejně podivně jako je podivnost všech anomálií kolem stromů. Obyčejná jednoduchá vyprávěnka založená na základě balad, vyprávění a daných skutečných událostí, která je vlastně bez příběhu. Před titulky jsou ukázány skuteční aktéři a ukázky novinových článků. Zajímavostí je, že se na scénáři podíleli hlavně diváci. Tvůrci se sice snažili vizuální stránku pojmout jako horor, ale je to na škodu. Při takovém zpracování krvavé scény spíše vadí. Žádná hrůza, žádné napětí, žádné lekačky. Pouze tajemná mysteriózní záhada a nic víc. Kdo chce skutečný horor, musí jinam.(1.6.2018)

 • Snow
  *

  Po prvej tretine filmu som si musel overiť, či náhodou tento skvost nepochádza z dielne Tommy Wiseau. Lacný dej, plytký scenár, monotónna hudba a žalostne biedne herecké výkony. Áno, “Rooted evil” sa do mňa teda poriadne zakorenil. Jednu hviezdičku však musím dať prizvanému lovcovi duchov, ktorý si do deja naklusal akoby duchov vymetával pravidelne v pracovné dni od 7:30 do 16:00. Jeho kamenná tvár prezradila, že pre dnes má už tej roboty akurát tak dosť, a to ho ešte na fajront čaká jeden poltergeist v susednej dedine.(19.3.2018)

 • Morholt
  **

  Technicky je to někde na pomezí amatérské srajdy a obyčejného béčka. Herci jsou sice snaživí, ale to je tak všechno, takže v jejich prospěch hraje jen to, že nejsou úplně nesympatičtí. Atmosféra tu prakticky neexistuje, s lekačkami nepočítejte vůbec a když se na scénu dostaví parta lovící duchy, dost pravděpodobně si smíchy poprskáte monitor. Na druhou stranu je tu nějaká ta krev, najde se i něco vnitřností, trocha levitace, sem tam tu vykouknou černé démonské oči a hlavně ten příběh, byť do jisté míry šablonovitý, zase není tak úplně marný. Škoda, že to nevzal do ruky někdo schopnější. 30%(26.5.2018)

 • oveckaoa
  ***

  Jako o vyloženě špatný horor se nejedná jen je problém v tom, že si z toho člověk moc nevezme. Takže kdesi v Usa roste strom, který byl dějištěm různých krvavých událostí a jakási ženská se svým kámošem o tom dělá seminárku. Později zjistí, že s tím stromem něco je a něco v něm je. Pochválit se zde dá hodně dobré gore a ty závěrečné scény na konci díky nimž zvedám hodnocení z 40 na 60 procent. P.s. potencionál byl daleko výše viz tento článek https://epochaplus.cz/dabluv-strom-v-new-jersey-skryva-duse-tech-kteri-zde-zahynuli-nasilnou-smrti/(27.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace