One-Minute Time Machine (festivalový název)

• One-Minute Time Machine

Krátkometrážní / Komedie / Romantický

Velká Británie / USA, 2014, 6 min

Devon Avery

"Máš ráda teoretické kvantové mechaniky týkající se našeho vnímání času a jak se vypořádáváme s vesmírnou prostorovou geografií." Tak přesně tohle bych řekl dívce, kterou jsem právě náhodně zahlédl na lavičce a můj junior by zatoužil po prohlídce jejích vnitřních prostor. Bez stroje času bych tedy takovou větu asi nevytvořil, ale to je jedno, protože já jsem se při pokusech prvního úspěšného několikanásobného sebevraha bavil velmi slušně.(11.5.2016)

Obsah tak úplně neodpovídá, James se pokouší získat něco jiného než srdce Reginy. Mírně vulgární, mírně morbidní, mírně nadprůměrné.(1.3.2016)

Tomu se říká kvalitně vypointovaný kraťas!(1.9.2015)

Ááá, nech mi žiaden chlap alebo žena nepovie, že o tom nikdy nesnívali, teda možno sa takí nájdu, no toto ma veľmi pobavilo a ešte je to aj milé a cestovanie časom, čo je už dosť otrepaná téma vo filmoch, mi spríjemnilo chvíle.(21.3.2016)

Téma cestování v čase mám rád. Tohle možná maličko drhne a je i o nějakou tu scénu možná natahovanější než by bylo třeba. Každopádně velmi zajímavé a pointa není hloupá a dává smysl. Pro jednorázové pobavení dobrý kraťas.(2.3.2016)

Slabší 4 hvězdičky, ale pointa pobaví/překvapí :)(15.5.2016)

[[ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]] ve zkratce: jednoduché, krátké a nápadité. Takhle to dopadá, když se nečte manuál ;-). Slabé 4 hvězdy - už je to i s českými titulky tady(4.1.2016)

Brilantní, vtipný, super konec :)(7.1.2016)

Výborný, vtipný, svižný kraťas so sympatickými postavami a veľmi zaujímavou zápletkou. Pokojne by som si pozrel aj celovečernú verziu niečoho podobného. 80 %!!(16.9.2016)

Kromě dobře odměřeného humoru to má i docela zajímavou poetiku. A docela se mi líbil hudební podkres, což je zajímavý, protože ho obvykle nevnímám.(12.8.2015)

Cestovanie v čase je vždy super téma na sfilmovanie. A na takýto kraťas stačí aj malý nápad.(4.1.2016)

Klasika, co chlap udělá pro babu a pak se role obrátí...(3.1.2016)

Začíná to nějak klasicky jak sbalit nebo spíš ojet babu pomocí stroje času, ale potom přijde na řadu věda a vše to vyústí s luxusně zabíjející pointu (doslova). Hodnocení: 85/100.(3.1.2016)

Za málo peněz hodně muziky. Skvělé a vtipné.(26.3.2016)

Proč to je vlastně tak krátké? Tohle je povedená a funkční pointa na které by se dal postavit, s lehčím dopilováním a ozvláštněním příběhu, celovečerní film.(3.1.2016)

Pětiminutový důkaz toho, že vše co lidstvo dělá, dělá kvůli sexu. Když se totiž do rukou průměrného chlápka dostane jednominutový stroj času, co ho napadne? Jít do parku a pomocí časových hrátek tam nabalit jednu super milfku. Kraťas s nápadem, výborným provedením a s příjemným hudebním doprovodem se vidí jednou za čas. Takže bych řekl, že mám zas na nějaký čas vystaráno. 85%(4.1.2016)

Jednoduché, milé, za mě perfektní.(21.11.2015)

Humorný kraťas s velmi povedenou zápletkou. Dle mého úsudku perfektní.(21.12.2015)

Svižné, vtipné a pravdivé. Přiznejme si, že všem jde jen o to jedno - nechat si vyšukat mozek z hlavy...(29.9.2018)