poster

Zásah do vztahu

 • USA

  The Intervention

Komedie / Drama

USA, 2016, 90 min

Režie:

Clea DuVall

Scénář:

Clea DuVall

Kamera:

Polly Morgan

Hudba:

Sara Quin

Střih:

Tamara Meem

Kostýmy:

Alex Simone
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jizni Tlapa
  ****

  Z počátku mě tahle parta moralistů a Mirků Dušínů lezla na nervy a přál jsem si, aby to nebylo další pokračování BH90210 v čele s Brandonem. Naštěstí se z toho po několika minutách vyklubal zajímavý snímek, pitvajicí vztahy až do morku kostí, nutící k přemýšlení a srovnávání s vlastním životem... hodně zde nepochopený snímek..(12.6.2017)

 • dr.fish
  ***

  Krátké poučení: Vše co na společné cestě vztahem jednou ztratíte, nejde už vrátit ani najít nějak znova. Prostě láska je kytka, potřebuje zalévat a hnojit, slunce atd. A všechno jde postupně do kopru. Nedá se s tím nic dělat. Přátelé mohou být s vámi v těžkých i krásných chvílích, to ale v partnerském vztahu stejně nikomu nepomůže. 60%(15.10.2017)

 • BOURQUE
  *

  Pre mňa osobne je to sklamanie. Na vine nie sú herci/herečky, ktorí sa snažili a svoju prácu odviedli čo najlepšie. Problémy mám so scenárom a réžiou. Príbeh je daný (síce neobsahuje nič takého, čo sme už pred tým nevideli), takže prečo sa nedá z toho natočiť lepší a trošku hlbší film? Osobné hodnotenie: 54% (*) (9.4.2017)

 • rigby
  **

  Jako komedie mi to nepřišlo vůbec. Spíše pokus o psychologické drama. Ale všechno je tam tak křečovité a vlastně i plytké, že neudrží pozornost diváka. V podstatě jde jen o obyčejné mezilidské vztahy obyčejných lidí, nejedná se o nic zvláštního. A ten závěrečný happyend, kdy každý odjíždí spokojen, to je už snad jen reklama na nějaký ústav. 2-(10.4.2017)

 • Gaia.M
  ****

  Tak na tento film jsem se opravdu moc těšila, musím přiznat, že hlavní kvůli hereckému obsazení. Lákala mě Melanie Lynskey, Natasha Lyonne a Cobie Smulders, prostě na tyhle tři dámy na jednom plátně jsem byla opravdu zvědavá. A bylo to super. Celý ten snímek je teda lehce padlý na hlavu, ale vlastně je ze života. Lidi mají tendenci hrabat se v životech jiných, protože oni tomu rozumí mnohem lépe, ale že ve vlastním životě mají bordel, to je samozřejmě vedlejší. Kdekdo by určitě mohl říct, že je tenhle film nuda. A ono to tak v podstatě i je. Na tento film musí mít člověk tu správnou náladu. Já jsem spokojená, fakt že jo. Ale znova to asi vidět nemusím.(13.4.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace