Bláznivá noc

• USA Amateur Night (více)

Guy Carter (Jason Biggs) je absolvent architektury, má krásnou ženu a dítě na cestě. Kde je problém? Už rok se mu nedaří najít si práci v oboru. Nutně ale potřebuje peníze, takže vezme brigádu jako "rozvoz". Záhy se však ukáže, že bude místo pizzy rozvážet prostitutky. Čeká ho jedna dlouhá a bláznivá noc, při níž odhodí pár zábran a možná nalezne ztracenou hrdost! (Magic Box)

BoPo

Bláznivá noc je ako 5 minutová historka z Pařby ve Vegas, ktorá je roztiahnutá či skôr rozriedená na 89 minút. Hranie si na pravdu a následné upozorňovanie, že vlastne skoro všetko "zábavné" pravda nie je, tak to ničomu nepomohlo. Možno keby trojica k*rev bola viac sexy (menej anorektické, menej tuctové v tvári), tak by sa s prižmúreným zipsom na gatiach dalo uvažovať o vyhlásení: Nebola to strata času, bolo to celkom fajn. ()

xxmurphyxx

Jednoduchá televízna blbina, čo nemá čo ponúknuť. Príbeh, ak sa to tak dá nazvať sa zmestí na jednu stranu a4ky a nič na tom nezmení ani úplne zbytočná pasáž s doktorom, alebo šlohnutými prachmi. Obe viditeľne slúžia len ako vata a natiahnutie času a nemajú absolútne žiaden vplyv na dej a jeho postavy. Pozrieť sa to samozrejme z nudy dá a to hlavne pre Janet Montgomery, ktorá tu je naozaj hot as hell a viac menej len vďaka nej to chytilo aspoň dve hviezdy. ()

Aljak

Nič extra, ale zároveň aspoň originálne a miestami sa tu objavili aj celkom komické situácie a niektoré dialógy stáli naozaj za to. Jason Biggs ma v roli "pasáka" celkom bavil, a aj tie jeho tri zverenkyne. Nečakajte žiadnu drámu, ale ako oddychovka to celkom ušlo. Aspoň to nebolo ako všetky tie šablónovité vzťahové komédie, ktorými je zväčša filmový trh zaplavený. ()

l.enik.c

Co toto zase bylo za blbost? Nevtipná komedie, ze které jsem si odnesla jen to, že být kurvou je super, protože si vydělám na super bejvák. Kdyby to aspoň trochu víc odsýpalo, manželka mi nelezla na nervy... Když zrovna nejede nic jinýho v telce (i když vysílat něco takovýho o prázdninách dopoledne...), tak proč ne, ale jinak to za moc nestojí. ()

silentname

Celkovo môžem povedať, že "Amateur Night" dokopy nefunguje. V podstate sa dá povedať, že od prvého momentu to bolo odsúdené na zánik. Film absolútne ničím nevyniká, nemá jeden jediný zaujímavý moment a v podstate je to skôr film pre amerických chlapov, ktorí asi chcú len vidieť nejaké tie sexy ženské. Mimochodom jedna z nich je Ashley Tisdale. Asi nie všetci z High School Musical série mali šťastie na to, aby si našli nejaké lepšie pokračovanie ich kariéry. Ale to je len tak na okraj všetkého ostatného. Jason Biggs dokopy pôsobí ako keby absolútne nedospel. Stále hrá rovnakú postavu ako pred dvadsiatimi rokmi a popravde v tomto bode to už nemá ani trošku šarmu. Občas ma vedel pobaviť, no v tomto filme pôsobil maximálne nasilu. Neviem či to bola rola, ktorú si mal vybrať, lebo ho absolútne nikam a v ničom neposúva. Janet Montgomery je celkom fajn. Myslím si, že ona je aj jediný dôvod, pre ktorý tento film neskončí nižšie než som ho reálne posadil. Je vidno, že si rolu Nikki užíva naplno a vie s ňou byť celkom zábava. Občas. Inokedy sledujeme scénku, kde Jason Biggs umýva vibrátory a je z toho znechutený. A to má byť vtipné. Scénky s doktorom takisto pôsobia veľmi divne a hlavne to nikam film po celú dobu neposúva. A okrem toho to skáče z jedného miesta na druhé a nevie čo vlastne reálne chce. Scénky sú predvídateľné, niektoré postavy menej otravné ako iné a celkovo to nie je komédia, ktorú by som vedel niekomu odporúčať. Ak máte radi typický prízemný americký humor, kde na úvod filmu budeme mať vymenované obrovské (ako sa to vo filme označilo) "dick menu" tak toto je film pre vás. Ak ste z tohto typu humoru už viac znechutení, radšej film ignorujte. Hodnotenie: D ()

• Filmovalo sa v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)